Mert Ramazan Demir’in Annesi Kimdir?

Mert Ramazan Demir’in Annesi Kimdir?
25.01.2023 19:43
Son dönemde ses getiren projeler Yalı Çapkını ve Şahmaran projelerinde izlediğimiz genç oyuncu Mert Ramazan Demir hakkında merak ettikleriniz mi var? Mert Ramazan Demir’in annesi kimdir, doğum yeri neresidir, hangi ayda doğdu, gerçekten şeker hastası mı? Mert Ramazan Demir hangi takımlı, hangi dizilerde oynadı, hangi filmlerde oynadı, hangi liseden mezun? İşte tüm detaylar.

Lise dönemine kadar aynı köyde yaşayan Mert Ramazan Demir o dönemler Denizli’de üniversite öğrencisi olan abisinin yanına taşınarak tiyatro eğitimi almaya başlamıştır. Demir 5 çocuklu bir ailenin en küçük erkek çocuğu olarak dünyaya gelmiştir. Annesi ev hanımı babası ise ticaretle uğraşmaktadır.

Mert Ramazan Demir’in Doğum Yeri Neresidir?

Mert Ramazan Demir Aslen Kocaelilidir. Kendisi 5 erkek çocuğunun en küçüğü olarak dünyaya gelmiştir. Mert Ramazan Demir 25 Kasım 1998 İstanbul /Bakırköy doğumludur.

Mert Ramazan Demir Hangi Ayda Doğdu?

Mert Ramazan Demir 25 Kasım doğumludur. Yay burcudur. Yay burcunun özgürlükçü, enerjik ve yerinde duramayan yapısıyla tipik bir Yay erkeği olduğunu söylemektedir.

Mert Ramazan Demir Gerçekten Şeker Hastası Mı?

Son dönemin en iyi projelerinden biri olan Yalı Çapkını dizisinin başrol oyuncusu Mert Ramazan Demir Ferih Korhan karakterine hayat vermektedir. Hikayeye göre Ferit Korhan ileri derecede şeker hastasıdır ve insülin kullanmak zorundadır. Ancak Mert Ramazan Demir’in gerçek hayatında böyle bir sağlık sorunu bulunmamaktadır.

Mert Ramazan Demir Hangi Takımlı?

Oyunculuk kimliği ile öne çıkan Mert Ramazan Demir yeteneği ve oyunculuk ışığı ile rakiplerinin arasından sıyrılmayı başarmış bir oyuncudur. 2022 yılının sonlarında Star TV’de ekran hayatına başlayan Yalı Çapkını isimli dizide Ferih Korhan karakterini canlandıran Mert Ramazan Demir’in hangi takımı tuttuğu da merak edilmektedir. Ancak oyuncunun herhangi bir takımın taraftarı olup olmadığı ile ilgili net bir bilgi bulunmamaktadır.

Mert Ramazan Demir Hangi Dizilerde Oynadı?

Yer almış olduğu iddialı film ve dizi projelerinde adını sık sık duymaya aşina olduğumuz Mert Ramazan Demir’in dizi künyesine birlikte bakalım.

-Arka Sokaklar (2008)– Ateş

-Fazilet Hanım ve Kızları (2017)

-Öğretmen(2020)- Ateş

-Ölüm Zamanı(2021)

-Diriliş Osman(2021)-Mehmet

-Yalı Çapkını(2022)- Ferit

-Şahmaran(2023)- (Cihan)

Mert Ramazan Demir Hangi Filmlerde Oynadı?

Yer aldığı filmlerle de oyunculuk yeteneğini gözler önüne seren Mert Ramazan Demir’in film künyesine birlikte göz atalım.

-Aşkopat(2015)

-İstanbul Casusu (İstanbul Spy)(2019)

-Üç Harfliler- Adak (2019) Metin

-İ Am You(2019)- İkram

-UFO(2021)-Ese

Mert Ramazan Demir Hangi Liseden Mezun?

Sektöre kamera arkası işlerde yer alarak da ısınan oyuncu Mert Ramazan Demir birçok ünlü projenin kameramanlığını da yapmıştır. Genç yaşına rağmen birçok film ve dizi projesinde yer alan ve almaya da göz kırpan oyuncunun oyunculuk eğitimi de aldığı bilinmektedir. Mert Ramazan Demir Dialog Anlatım İletişim ve Michelle Danner Acting Studio’da eğitim almıştır.

 

 

 

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir