Derya Alabora Hakkında Merak Edilenler

Derya Alabora Hakkında Merak Edilenler
21.07.2022 00:08
Ünlü oyuncu Derya Alabora ile ilgili merak edilen, Derya Alabora aslen nereli? Derya Alabora ailesi kimdir, Derya Alabora burnu estetik mi? Derya Alabora nerede çalışıyor, Derya Alabora eşi kimdir, Derya Alabora kaç çocuğu var, Derya alabora evlilikleri nelerdir? Derya Alabora çocukları kimlerdir, Derya Alabora filmleri nelerdir, Derya Alabora dizileri nelerdir? Bilgilerini sizler için derledik.

Derya Alabora hakkında merak edilen bilgilerin ilk maddesi Türk oyuncu olduğudur. Özellikle kızıl saçları ve farklı tarzı ile ekranlara renk katmış bir oyuncudur. Oynadığı karakterler de zaten dizi ve filmlerde kendilerini yansıtmaktadır. 1959 doğumlu olan sanatçı hala oyunculuğa devam etmektedir. O eski tiyatro sanatçılarından biridir.

Derya Alabora Aslen Nereli?

Derya Alabora aslen Bulgaristan göçmeni olduğunu bir röportajında belirtmiştir. Fakat doğma büyüme, aldığı eğitimler ve kültür İstanbullu olduğunu belirtir. Yetiştiği ortam ve yaşam tarzı son derece kültürlü ve iyi yetiştiğine dair bilgiler vermektedir. İstanbul’da birçok tiyatro sahnesinde yer almış önemli işlere imza atmış kişiliklerden biridir. 

Derya Alabora Ailesi Kimdir?

Derya Alabora, Uğur Yücel ile bir dönem evlilik yapmış ve ayrılmıştır. Uğur Yücelden, Can Adında bir oğlu vardır. Mustafa Alabora’nın da kuzeni olmaktadır. Oyuncu bir ailede yetişmiştir. Oynadıkları sahneler ve yer aldığı projeler kaliteli ve iyi yetişmiş bir oyuncu olduğunun resmini bizlere çizer.

Derya Alabora Burnu Estetik Mi?

Derya Alabora’nın burnu estetik değildir. Estetiğe karşı olmadığını fakat doğal yapının bozulmaması gerektiğini röportajlarında açıklamıştır. Kendi saç yapısı ve doğal duruşu estetik olmadığına dair bizlere bilgi verir. Yüzünde bir operasyon yoktur. Medyadan da takip ettiğimiz süreç içinde herhangi bir estetik operasyon geçirmediğini biliyoruz.

Derya Alabora Nerede Çalışıyor?

Derya Alabora, İstanbul’da ikametgâh etmektedir. İstanbul şehir tiyatrolarında zaman zaman yer alır. Bazı yapımlarda yani sinema ve dizilerde de oynamaktadır. Ekranlarda bir dönem çok fazla işle gündeme gelmiştir. Daha çok tiyatro kökenli bir sanatçı olduğu için tiyatro ile ilgili güzel işler yapmıştır.

Derya Alabora Eşi Kimdir?

Derya Alabora’nın eşi şu an yoktur. Bir dönem uğur Yücel ile evlilik yapmıştır. Bu evlilik boşanma ile sona ermiştir. Aşk ilişkileri ile çok fazla gündemde yer almaz. Daha çok mesleği ile gündeme geldiğini sadece bir hayat yaşadığını her defasında dile getirir. Uğur Yücel ile evliliklerinden bir oğlu vardır. Farklı yaşam tarzı ve sadelikten yana olduğunu tüm yaşantısına da yansımıştır.

Derya Alabora’nın Kaç Çocuğu Var?

Derya Alabora’nın, Can Yücel adında bir çocuğu vardır.

Derya Alabora Evlilikleri Nelerdir?

Derya Alabora, bir dönem Uğur Yücel ile mutlu bir evlilik yapmıştır. Daha sonra anlaşamayan iki sanatçı saygı içinde yollarını ayrılmıştır. Hala dost gibi olan iki sanatçının oğulları vardır. Bu evlilikten güzel bir çocuk meydana gelmiş ve yaşantısı ile de dikkat çekmektedir.

Derya Alabora Çocukları Kimlerdir?

Derya Alabora çocukları Can Yücel’dir. 

Derya Alabora Filmleri Nelerdir?

Derya Alabora uzun bir sanat hayatına sahip olan Türk oyuncudur. Masumiyet, Deliha, Naciye, Ayrılık, İstanbul Sokakları gibi birçok güzel filme imza atmışmış kaliteli oyucular arasında gelir. 

Derya Alabora Dizileri Nelerdir?

Derya Alabora dizileri; Şaşıfelek Çıkmazı, Aşk Meydan Savaşı, Çıplak Gerçek, Es Es gibi birçok yapımda yer almıştır.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

BİYOGRAFİ Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir