Dota Drow Ranger’ın Hikayesi Nedir?

Dota Drow Ranger’ın Hikayesi Nedir?
15.08.2022 14:26
Çeviklik sınıfında olmakta olan Drow Ranger, düşmanlarını buz uçlu olan okları ile yavaşlatmaktadır. Drow Ranger özellikleri, yetenekleri ve hikayesi nedir? Drow Ranger’ı seslendiren kimdir, ona karşı en iyi kahraman hangisidir ve replikleri nelerdir?

Dota Droe Ranger’in elinden, menzile girdiği vakit kurtulmak oldukça zorlayıcı olmaktadır. Dondurucu bir rüzgar ile rakiplerini susturması ardından, düşmanlarının işini oldukça az sayıda kişinin sağ kalabileceği bir biçimde buz uçlu yavaşlatan oklardan oluşmuş olan yaylım ateşi ile işlerini bitirir.

Dota Drow Ranger Yetenekleri Nelerdir?

Dota Drow Ranger’ın yetenekleri; Frost Arrows, Gust, Multishot, Marksmanship, Shard’lı Yetenek Yükseltmesi ile Frost Arrows ve Scepter’lı Yetenek Yükseltmesi ile Marksmanship olmaktadır.

Frost Arrow, düşmanın hareketlerini Drow’un saldırılarına karşı yavaşlatan ve dondurucu bir etkisi olan fazladan bir hasar verir. 1.5 saniye kadar yavaşlatma sürmektedir.

Gust, düşman birimlerinde geri bir dalga oluşturan ve susturan bir etki bırakmaktadır. Drow’ ne kadar yakın oldukları, geri tepme mesafesine bağlı olmaktadır. Aynı zaman boyunca Drow Hareket Hızı kazanır.

Multishot yeteneği ise yönlendirmektedir. Sürekli seri ok atan Drow, Frost Arroe uygular ve oklar da hasarı fazladan verir. Bu durum 1.8 saniye sürmektedir.

Marksmanship ile deldiği düşman zırhlarını yok sayar. Yakın mesafede bulunan menzilli kahramanlara ve Drow’a, Drow’un sahip olduğu çevikliği fazladan verir. Fakat eğer bir düşman kahraman 400.0 menzil yakınlarda ise bu yetenek kullanılamaz.

Shard’lı Yetenek Yükseltmesi ile Frost Arrows, Hipotermi yükünü düşmanlara yükleyerek, Frost Arrow’dan gelen hasarı arttırır. Aynı zamanda yığın başına da yenilenmelerini azaltır.

Yetenek Yükseltmesi ile Marksmanship ile yakın birimlere hasarı azaltılmış olarak veren normal ölçüdeki saldırılar yapmasını ve Drow Ranger saldırılarının hedefinde olanların bölünmesini sağlar.

Dota Drow Ranger Karakterini Seslendiren Kişi Kimdir?

Dota Drow Ranger karakterini seslendirmiş olan kişi Gin Hammond olmaktadır. Gin Hammond’ın Dota Drow Ranger dışındaki en bilinmekte olan işleri; 2009 senesinde Halo 3: ODST ve 2018 senesinde de BattleTech olmaktadır.

Dota Drow Ranger’a Karşı Savaşan En İyi Kahraman Kimdir?

Dota Droe Ranger’a karşı savaşan en iyi kahraman Mars olmaktadır. Mars’ın dışındaki Drow Ranger’karşı savaşan kahramanlar; Fceless Void, Tinker, Arc Warden, Tusk, Axe, Clockwerk, Chaos Knight, Huskar, Lycan, Nyx Assassin, Omniknight, Phantom Lancer, Pudge, Razor, Riki ve Slark olmaktadır.

Dota Drow Ranger’ın En İyi Replikleri Nelerdir?

Dota Drow Ranger’ın en iyi replikleri; ‘Okum ve yayım hazır!’, ‘Beklenti ile titriyorum!, ‘Kırağı ısırmasına dikkatli olun.’, ‘Savaş başlasın!’, ‘Sessizlik içerisinde gidiyorum.’, ‘Drow koruyucusu!’, ‘Traxex burada.’, ‘Traxex!’, ‘Çentikliyim, gerginim, uçmaya hazırım.’, ‘Bu anı bekledim.’, ‘Adınla bir çentik keseceğim.’ olmaktadır.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir