LOL Blitzcrank Nasıl Oynanır?

LOL Blitzcrank Nasıl Oynanır?
19.05.2022 11:11
Tüm dünyayı etkisi altına alan LOL ülkemizde de oldukça geniş bir kitleyi etkisi altına almaktadır. Bugün sizler için LOL karakterlerinden en merak edilen Blitzcrank hakkında merak edilen bilgileri bir araya getirdik.

Destek ve tank karışımı, şampiyonu olan Blitzcrank alt koridorlarda oynanan bir karakterdir. Koridorlardaki farkı kapatmanız için Q yeteneğini açmanız gereklidir. Yetenekleri sırasıyla açmanız ve doğru zamanlarda kullanmanız, rakiplerinizi geçmeniz ve sizin güç artışınız için önemlidir. Nasıl kombo yapabildiğinizi ve hangi güçler ile kombo oluşturabileceğinizi de öğrenmeniz daha hızlı gelişmenize yardımcı olacaktır.

LOL Blitzcrank Ne Zaman Çıktı?

Herkesin çok beğendiği ve özelliklerini öğrenmek istediği Blitzcrank karakteri 2 Eylül 2009 Yılında çıkmıştır. Fakat dönemsel olarak güncellenmekte ve kıyafet ya da güçlerine eklemeler gelmektedir.

LOL Blitzcrank Replikleri Nelerdir?

Blitzcrank, çok etkileyici ve güçlü bir karakterdir. Kişisel karakterlerinin yanı sıra güçlerinin ve güçlerini sergilerken ki sarf ettiği sözler çok değerlidir.

Replikler şu şekildedir;

-         Gaza geldim, hizmete hazırım

-         Kemik, Zayıf Bir alternatiftir

-         Metal etten daha serttir

-         Bak! Sızdırıyorsun

-         Buhar kaçırıyorsun

-         Korkuyla titre et yığını

-         İmha et!

-         Kesinlikle

-         Tamamıyla odaklanalım

-         Sihir beni çağırıyor

-         İşleyen golem pas tutmaz

-         Ne kadar sürerse

-         İnsanoğlunun sonu geldi

Repliklerden de anlayacağınız üzere son derece komik sözler sarf eden bir karakterdir.

LOL Blitzcrank Nerde Oynar?

LOL Blitzcrank bir destek karakteridir. Destek rolünde görebilir ve oynayabilirsiniz. Ayrıca; Orman’da görebileceğiniz bir karakterdir. 2 alanda tercihi yapılabilir.

LOL Blitzcrank Güçleri Nelerdir?

Britzcrank’ın birden fazla etkileyici gücü vardır. Doğru zamanda yapılacak olan hamlelerle düşmanlarına korku salan ve etkisiz hale getiren güçlerin listesi şu şekildedir;

-         Mana Bariyeri; karakterin canı azaldığında saldırıya göre kankan oluşturur

-         Toker El; Blitzcrank, sağ elini ateşe dönüştürür ve fırlatır. Fırlayan el karşına çıkan düşmanlar hasar görür.

-         Gazla; Kendini aşırı yükleyerek büyük oranda hareket ve saldırı hızı kazanırken, etki sonra erdikten sonra geçici olarak Blitzcrank’ın yavaşlamasını sağlar.

-         Güç Yumruğu; Blitzcrank yumruğunu güçlendirerek bir sonraki saldırısının iki katı hasar vermesine sebep olur. Hedefini bu sayede havaya savurur.

LOL Blitzcrank Ultisi Nedir?

Blitzcrank karakterinin birbirinden güzel ve etkileyici güçleri bulunmaktadır. Bunların yanı sıra en önemli yani karakterin ultisi, statik alandır. Blitzcrank, saldırdığı düşmanlarını işaretleyerek 1 saniyenin ardından yıldırım hasarı verir ve ulti etkinleştiğinde yakınındaki rakiplerinin kalkanlarını kaldırır ve düşmanlarını susturur.

LOL Blitzcrank Kaç Yaşında?

LOL Blitzcrank, ilk 40 şampiyon karakterler arasında olması nedeni ile 2009 tarihinde çıkmıştır. Fakat tam olarak yaşı hikayelerde belirtilmemiştir.

LOL Blitzcrank Seslendiren Kimdir?

LOL Blitzcrank karakterini ülkemizde seslendiren Kutay Kırşehirlioğlu’dur. 

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir