Dota Skywrath Mage Özellikleri Nelerdir?

Dota Skywrath Mage Özellikleri Nelerdir?
28.07.2022 16:18
Dota skywrath mage’in yetenekleri nelerdir, dota skywrath mage’in itemleri nelerdir, dota skywrath mage’in hikâyesi nedir, dota skywrath mage’in kazanma oranı nedir, dota skywrath mage’e karşı en iyi karakter kimdir, dota skywrath mage’in ultisi nedir, dota skywrath mage’in seslendirmeni kimdir vb. soruların cevabını yazımızda bulabilirsiniz.

Skywrath Mage uzun bir menzildeki ilk kahramanı vurarak uzun bir atış gerçekleştirir. Çarptığında zarar verir ve etki alanında olanları yavaşlatır. Skywrath Mage hedeflenen birimi kadim bir biçimde mühürleyip susturur ve büyülerden ek zarar almasına sebep olur.

Dota Skywrath Mage’in Yetenekleri Nelerdir?

·        Skywrath Mage yavaş hareket etmesini ve büyülü bir yıldırım fırlatarak düşman kişiye Skywrath Mage'nin zekâsına bağlı şekilde zarar verir.

·        Skywrath Mage uzun olan menzildeki ilk kahramanı vuran uzun bir atış gerçekleştirir. Çarptığında zarar verir ve etki bölümünü yavaşlatır.

·        Skywrath Mage hedeflenen birimi kadim bir rünle mühürleyip susturur ve büyülerden ek zarar almasına sebep olur.

·        Skywrath Mage son büyüsel yeteneğini, düşmanlarını yok olmasını sağlayacak kusursuz ve şiddetli bir mistik bölümü oluşturmak için kullanır. 2.2 saniye içerisinde bölümündeki bütün kahramanlar içerisinde eşit dağıtılan büyük ölçüde zarar verir.

·        Skywrath Mage her yetenek kullandığında, fazladan Zeka ve Zırh veren bir güçlendirme kazanır. Her döküm bağımsız olarak istiflenir.

·        Skywrath Mage, Arcane Bolt yeteneğini tercih edildiğinde 700.0 menzildeki değişik bir birime aynı yetenek ile vurmaktadır. Kahramanlar önceliği vardır.

Dota Skywrath Mage’in İtemleri Nelerdir?

·        Tango, Skywrath Mage'e ve düşman tarafından sürekli taciz edilen koridor arkadaşlarına sağlık desteği verir. Tango, Skywrath Mage'e ve düşman tarafından sürekli taciz edilen koridor arkadaşlarına sağlık desteği verir.  

·        Demir Dal, ucuz bir fiyata tüm niteliklerinize faydalı bir destek sağlar ve daha sonra ihtiyacınız olduğunda bir Sihirli Değnek oluşturun.

·        Netlik, koridorda ilerlerken mananızın bitmemesini sağlar. Arcane Bolt'un spam gönderilebilir olması nedeniyle, onu sürekli olarak kullanmak için manaya sahip olmak, koridordaki rakiplerinizi taciz etmenize ve bölgenizden uzaklaştırmanıza olanak tanır.

Dota Skywrath Mage’in Hikâyesi Nedir?

Dehşetli Kartal Yuvası'nın sarayında yüksek mevkide bir büyücü olan Dragonus, sıkıntılı bir hayat yaşıyor. Dikenli Yuva'da oturanları korumaya doğuştan ant içmiş, şu anki Skywrath kraliçesinden tüm ruhuyla nefret ediyor. Asil bir genç olarak, Yuva için ilk sırada olan en büyük Skywrath prensesi Shendelzare'nin arkadaşı ve yoldaşıydı. Onu içtenlikle ve sarsılmaz bir şekilde sevmişti, ancak çalışmaları hızlandıkça, aklı gizemli öğrenmeye ve Skywrath büyüsünün ustalığına döndü.

Dota Skywrath Mage’in Kazanma Oranı Nedir?

Zor kulvarda kazanma oranı %51’dir. Güvenli kulvarda kazanma oranı %48’dir. Orta kulvarda ise kazanma oranı %52’dir.

Dota Skywrath Mage’e Karşı En İyi Karakter Kimdir?

Dota skywrath mage’e karşı en iyi karakter kimdir sorusu merak ediliyor.  Bu soruya cevap olarak Wraith King dota skywrath mage’e karşı en iyi karakter diyebiliriz.

Dota Skywrath Mage’in Ultisi Nedir?

Skywrath Mage son büyüsel yeteneğini, düşmanlarını yok olmasını sağlayacak kusursuz ve şiddetli bir mistik bölümü oluşturmak için kullanır. 2.2 saniye içerisinde bölümündeki bütün kahramanlar içerisinde eşit dağıtılan büyük ölçüde zarar verir.

Dota Skywrath Mage’in Seslendirmeni Kimdir?

Dota skywrath mage’in seslendirmeni kimdir sorusu merak ediliyor. Ancak bizde yaptığımız araştırmalar sonunda bu sorunun cevabını bulamadık.

Dota Skywrath Mage’in Çıkış Tarihi Nedir?

9 Temmuz 2013 yılında çıkmıştır. Günümüzde dahi hala ilgiyle oynanmakta olan bir oyundur.


Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir