Valorant Cypher Replikleri Nelerdir?

Valorant Cypher Replikleri Nelerdir?
08.06.2022 11:28
Valorant, günümüz gençlerinin oynadığı oyunlardan birisi olmuştur. Bundan dolayı hakkında merak edilen sorular mevcuttur. Biz de yazımızda Valorant Cypher repliklerinden, nereli olduğundan, hikayesinden ve daha pek çok konudan sizlere bahsettik.

 Bir Valorant oyunu karakteri olan Cypher’ın repliklerinin ne olduğu Valorant severlerin merak duyduğu konulardan birisi haline gelmiştir. Valorant Cypher’ın replikleri:

-Her adımızından haberim vardı.

-Nasıl da zavallı gibi kaçıştınız.

-Hehe mesajı götürecek kimse kalmadı mı? Napalım..

-Tecrübelendik, bunu lehimize kullanalım.

-İyi bilirdik.

-Unutma. Ailelerini de bulursam ödememi misliyle alırım.

-Sakın geri döneyim demeyin, sizi pişman ederim.

-Çıkın gidin şehrimden.

-Herkes nerede saklanıyor?

Valorant Cypher Nereli?

Valorant karakteri Cypher’in nereli olduğu da merak edilen konuların arasına girmiştir.

Valorant karakteri Cypher, Faslı bir bilgi uzmanıdır.

Valorant Cypher Hikayesi Nedir?

Valorant oyununun karakteri Cypher’in nasıl bir hikayesinin olduğu da öğrenilmek istenmektedir. Valorant oyunundaki Cypher karakterinin asıl ismi İngilizce’de prens anlamı taşıyan ancak Arapça bir isim olan Aamir’dir. Thrifty alıntıları ile bu karakterin fakir olduğu veya önceden fakir bir hayat yaşadığı ima edilmektedir. Cypher karakteri bilerek yüzünü ve gerçekte kim olduğunu saklamaktadır. Cypher’in Nora adındaki tanıdığı ve tüm ailesi birileri tarafından öldürülmüştür. Aynı zamanda Cypher, diğer ajan arkadaşlarının bilmediği ve onlardan sakladığı pek çok sırrı içinde taşımaktadır.

Valorant Cypher Nasıl Oynanır?

Valorant oyununda Cypher karakteri ile oynamak isteyen insanlar bunu nasıl yapacaklarını araştırmaktadırlar. Cypher’in yeteneklerinden ilki olan Bubi Tuzağı, kısa bir süre için içinden geçen kişileri sersemletmekte ve onları yavaşlatmaktadır. Bu özellik, riski yüksek olan alanlarda hücum hamlesi olarak da tercih edilebilmektedir. Siber Kafes özelliği ise rakipleri yavaşlatan bir dumandır ve Bubi Tuzağı gibi etkinleştirilene kadar rakipler tarafından görülememektedir. Gizli kamera yeteneği ile yüksek riskli alanlarda bulunmaya gerek kalmadan o alanlar gözetilebilmektedir.

Valorant Cypher Kalktı Mı?

Cypher karakterini oynamak isteyen kişiler karakterin kalkıp kalkmadığını bilmek isterler. Valorant oyununda bulunan Cypher karakteri bir süre önce oyundan kaldırılmıştır.

Valorant Cypher Kamera Nasıl Kullanılır?

Cypher karakterinin bir özelliği olan gizli kameranın nasıl kullanıldığı oyuncuların merak konusu olmuştur. Klavyede bulunan E tuşuna atanan gizli kamera yeteneği ile belli yüksekliklere ve yerlere kamerayı atabilme şansınız olmaktadır. Kamera attığınız yerden uzaklaştığınızda hala o yeri görebilme şansıma sahip olmaktasınız. Bundan dolayı gizli kamera özelliği çok önemli bir özellik olarak yer almaktadır.

Valorant Cypher Neden Kaldırıldı?

Cypher karakteri sevenleri bu karakterin neden kaldırıldığını öğrenmek istemektedirler. Cypher karakteri, kurduğu kameraya silah fırlatıldığında o silahı kamera ile tutup bu şekilde herkesi öldürme şansına sahip olduğundan dolayı kaldırılmıştır. Bu hile ile kamera ve silah birleşmekte, silahın mermisi sınırsız hale gelmekte ve şarjör doldurmadan herkesi öldürebilmektedir. 


Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir