Cavalier King Charles Köpek Fiyatı 2023 Ne Kadar?

Cavalier King Charles Köpek Fiyatı 2023 Ne Kadar?
20.02.2023 22:16
Eğer sahiplenmek için kendinize bir dost arıyorsanız, bu yazıyı okumadan geçmeyin deriz. Bu yazımızda bazı köpek cinslerinin 2023 yılındaki satış fiyatlarına yakından bakacağız. 2023 Cavalier King Charles, Cane Corso, Çin aslanı köpek fiyatı ne kadar? 2023 Chow chow, Çoban köpeği, Dalmaçyalı, Doberman köpek fiyatı ne kadar? İşte merak edilenler.

Köpeklerin birçoğu ücretsiz sahiplendirilmektedir. Ancak Cavalier King Charles bir köpek için verilmiş çok az ücretsiz ilana rastlarsınız. Çünkü oldukça değerli köpeklerdir. Birçok köpek türünde olduğu gibi yavrusu ve yetişkini arasında farklılıklar bulunmaktadır. Kucak köpeği olarak tanımlanırlar. Son derece sıcakkanlı, uyumlu, sevimli hayvanlardır. İsimlerini İngiltere kralı Charles’tan almaktadırlar. 2023 yılında bir Cavalier King Charles cinsi köpeğe sahip olabilmenin ortalama maliyeti 12 ile 15 bin TL arasında değişmektedir.

Cane Corso Köpek Fiyatı 2023 Ne Kadar?

Anavatanları İtalya olan köpeklerdir. Büyük ırk köpekleri grubuna girmektedirler. Irkı çok eskilere dayanmaktadır. Kısa ve oldukça sık tüylere sahiptirler. Güçlü son derece dayanıklı bir vücutları vardır. Agresif ve saldırgan olmadan ailesini koruyabilen canlılardır. 2023 yılında bir Cane Corso köpeğe sahip olabilmenin ortalama maliyeti ise 5-15 bin TL arasındadır.

Çin Aslanı Köpek Fiyatı 2023 Ne Kadar?

Çin aslanları kendilerini temizleme becerisine ve dürtüsüne sahip olmadıkları için keskin kokuları ile de bilinirler. Son derece sevimli canlılardır. İnatçı bir köpektir. Bunun dışında son derece sevimli ve oyun oynamaya düşkün olurlar. Oyuncak görünümleri sayesinde çocukların hemen dikkatini çeken bu köpeklerin çocuklarla da arası son derece iyidir. Çin aslanlarının 2023 yılındaki satış fiyatları 10-15 bin TL arasında değişmektedir.

Chow Chow Köpek Fiyatı 2023 Ne Kadar?

Chow Chow cinsi köpekleri halk arasında yaygın ve bilinen tabiri ile Çin aslanı köpeklerdir. Çok sevimli canlılardır. Çocuklu aileler için uygun küçük bir ırktır. Chow Chow köpeklerin ücretsiz sahiplendirme ilanlarına çok az rastlanmaktadır. Son derece değerli köpeklerdir. 2023 yılında ortalama olarak 10-15bin TL arasında alıcı bulmaktadırlar.

Çoban Köpeği Fiyatı 2023 Ne Kadar?

Çoban köpekleri son derece iri, güçlü, kuvvetli hayvanlardır. Asil duruşlu ve üstün maharetli hayvanlardır. Bağımsızlığı ve özgürlüğü ile tanımlanabilecek olan bu köpekler sahibine oldukça düşkün koruma içgüdüsü fazlaca gelişmiş bir köpektir. Kötü niyetli insanların niyetlerini sezip atağa geçebilen, özellikle kadın ve çocuklara karşı koruma potansiyeli çok yüksek olan köpeklerdir. Ücretsiz olarak da sahiplendirilebilmektedirler. 2023 yılında bir Çoban köpeği sahibi olabilmek için 430 USD bir ücret ödemek zorundasınız.

Dalmaçyalı Köpek Fiyatı 2023 Ne Kadar?

Anavatanı İngiltere olan ve Beyaz üzerine siyah benekleriyle ün yapmış bir köpek ırkıdır. Son derece sevimli, cana yakın, insan canlısı hayvanlardır. Vücutları oldukça dayanıklıdır. Orta büyüklüklere kadar ulaşabilmektedirler. Çok enerjik ve çok çalışkan köpeklerdir. 2023 yılında bu sevimli dostumuza ev sahipliği yapmanın bedeli ise 20.000 TL’ye kadar çıkmaktadır.

Doberman Köpek Fiyatı 2023 Ne Kadar?

Dobermanlar asil, güçlü ve kaslı duruşları ile tanınan oldukça çekici hayvanlardır. En belirgin karakter özelliklerinden biri ise enerjik yapıda yerinde duramayan bir mizaca sahip olmalarıdır. Yapısı itibari ile heyecanı ve aktifliği severler.  Almanya’da keşfedilmiş olan bir köpek cinsidir. Orta büyüklüklere kadar ulaşabilirler. Yaşam süreleri ise ortalama olarak 10-13 yıl arasında değişmektedir. Doberman cinsi köpekler oldukça değerli ve rağbet gören bir köpek cinsi olduğu için 2023 yılında ortalama olarak 20-25 bin TL’den alıcı bulmaktadırlar. 

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir