AVM'de Dükkan Nasıl Kiralanır?

AVM'de Dükkan Nasıl Kiralanır?
21.10.2022 12:22
AVM’de dükkan nasıl kiralanır, nasıl dükkan satın alınır, ne dükkanı açılır ve dükkan kiraları ne kadar? AVM’de dükkan ruhsatı nasıl alınır, dükkan açmak ne kadar kazandırır, dükkan kiralama maliyeti nedir? Hepimizin gezmeyi ve işlerimizi halletmek için gittiği AVM’lerde dükkan açmak ile ilgili bilgileri sizler için toparladık.

AVM’de dükkân kiralamak son yılların popüler yatırım araçlarından biri olarak görülmektedir. Çünkü yüksek ciro ve gelir elde edilmektedir. AVM’lerde dükkân açmak için ünlü markaların bayiliklerini alarak açabilirsiniz. Ya da direkt dükkânı kiralayarak kendinize göre o dükkânı AVM’nin şartlarına uygun şekilde açabilirsiniz. AVM’de dükkân kiralamak için yetkili kişiler ile görüşüp evraklarınızı eksiksiz tamamladıktan sonra dükkanınıza sahip olabilirsiniz. 

AVM'de Nasıl Dükkan Satın Alınır? 

AVM’de dükkân satın almak ve kiralamak son yılların popüler yatırım araçlarından biri olarak görülmektedir. Çünkü yüksek ciro ve gelir elde edilmektedir. AVM’de dükkân satın almak için içinse dükkân sahibi ile görüşüp, anlaşıp alınmaktadır. AVM’lerde dükkân açmak için ünlü markaların bayiliklerini alarak açabilirsiniz. Ya da direkt dükkânı satın alarak ya da kiralayarak kendinize göre o dükkânı AVM’nin şartlarına uygun şekilde açabilirsiniz. AVM’de dükkân satın almak ve kiralamak için yetkili kişiler ile görüşüp evraklarınızı eksiksiz tamamladıktan sonra dükkanınıza sahip olabilirsiniz. 

AVM'de Ne Dükkanı Açılır?

AVM’de dükkân açmak istiyorsanız eğer insanlara huzur veren ve alışveriş yapmalarını için onları çeken dükkanlar açmalısınız. AVM’de dükkân açmak güzel yatırımlardan birisidir. Yemek, giyim, takı, kozmetik, kahve stantları ve daha farklı sektörlerde dükkân açabilirsiniz. Sizler için çok iyi yatırım olacaktır.

AVM'de Dükkan Kiraları Ne Kadar?

AVM’de dükkân satın almak ve kiralamak son yılların popüler yatırım araçlarından biri olarak görülmektedir. Çünkü yüksek ciro ve gelir elde edilmektedir. AVM’de dükkân kiralarının fiyatları ise 8.000 TL’den başlayıp 50.000 TL’ye kadar fiyatlar artmaktadır. AVM’den ve şehirlerden ötürü bu fiyatlar artış ya da azalış göstermektedir. 

AVM'de Dükkan Ruhsatı Nasıl Alınır?

AVM’de dükkân ruhsatı almak için Resmî Gazete’de yayınlanan kanunla belirlenmiştir. Bu kanunda ise AVM’De dükkân ruhsatı almak PERBİS üzerinden olmaktadır. AVM’de dükkân açma ve çalışma ruhsatı başvurusu, PERBİS üzerinden yapılmaktadır. Bu PERBİS’e başvuru yaptıktan sonra ise dükkân ruhsatınız çıkacaktır.

AVM'de Dükkan Açmak Ne Kadar Kazandırır? 

AVM’de dükkân satın almak ve kiralamak son yılların popüler yatırım araçlarından biri olarak görülmektedir. Çünkü yüksek ciro ve gelir elde edilmektedir. AVM’de dükkân açmak açacağınız sektöre göre aylık ciroyu değiştirmektedir. Ama AVM’de dükkân açmak akıllıca bir yatırımdır. Fakat size belirteceğimiz net bir rakam bulunmamaktadır. AVM’de dükkân açmak istiyorsanız eğer insanlara huzur veren ve alışveriş yapmalarını için onları çeken dükkanlar açmalısınız.

AVM'de Dükkan Kiralama Maliyeti Nedir?

AVM’de dükkân kiralama bedeli Türk lirası üzerinden değil de dolar üzerinden hesaplanmıştır. Bu sonuç ise Türkiye genelindeki AVM’lerde geçerli olan ortalama kiralama maliyeti ise metrekare bazında 29,03 dolar olarak hesaplanmıştır.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir