Green Park Otel Sahibi Kim?

Green Park Otel Sahibi Kim?
16.12.2023 20:47
Green park otel sahibi kim? Güral otel sahibi kim? Gaziantep palmiye otel sahibi kim? Grand cevahir otel sahibi kim? Gloria otel sahibi kim? Sıklıkla tercih edilen oteller arasında yer alan markalarla alakalı araştırılan soruları sizler için cevapladık.

Üstündağ Grup, otomotiv, aydınlatma, inşaat, ve turizm gibi farklı sektörlerde faaliyet gösteren köklü bir kuruluştur. Grubun otelcilik sektöründeki temsilcisi olan The Green Park Hotels & Resorts, Üstündağ Şirketler Grubu'nun sahip olduğu bir işletmedir. Yönetim Kurulu Başkanı Adil ÜSTÜNDAĞ'ın 1974 yılında otomotiv ve yedek parça alanında kurduğu firma, grup için temel bir adım olmuştur.

The Green Park Hotels & Resorts, gelişen turizm sektöründe misafir odaklı hizmet anlayışı ve samimiyetiyle kendine güvenilir bir yer edinmiştir. Grup, uluslararası turizm kalitesini ve standartlarını Türk misafirperverliğine ekleyerek sektöründe lider olmayı, hizmet ağını genişleterek yurt dışında da aynı marka kimliğiyle varlık göstermeyi hedeflemektedir.

The Green Park Hotels & Resorts zincirine ait oteller şunlardır:

The Green Park Hotel Taksim (1995): 4 yıldızlı, Taksim Meydanı'na yakın mesafede.

The Green Park Hotel Merter (2001): 5 yıldızlı, Atatürk Havalimanı'na en yakın otel.

The Green Park Hotel Bostancı (2003): İstanbul Anadolu Yakası'nın ilk ve tek 5 yıldızlı oteli.

The Green Park Resort Kartepe (2004): Türkiye'nin yeni kayak merkezi Kartepe'de bulunan otel.

The Green Park Pendik Hotel & Convention Center (2010): Türkiye'nin en büyük kapasiteli kongre oteli, Pendik sahilinde.

The Green Park Hotel Ankara (2015): Ankara'nın Çankaya Çukurambar bölgesinde yer alan otel.

The Green Park Hotel Sivas: Grubun bünyesine son eklenen otellerden birisi.

The Green Park Hotel Gaziantep: Yeni hizmete açılan otellerden birisi.

Güral Otel Sahibi Kim?

Güral Premier Belek'in sahibi, Türkiye'nin ünlü porselen markalarından Güral Porselen'dir. Güral Porselen, 1989 yılından beri faaliyet gösteren bir kuruluş olup, turizm sektöründeki varlığını 2010 yılında Güral Premier Tekirova ile başlatmıştır. Daha sonra 2014 yılında Güral Premier Belek ile turizmdeki hizmetlerini genişletmiş ve sürdürmeye devam etmektedir. Bu bilgiler, Güral Premier Belek'in Güral Porselen şirketi tarafından işletildiğini göstermektedir.

Gaziantep Palmiye Otel Sahibi Kim?

Palmiye Otel sahibi Şükrü Bozan'dır.

Palmiye Hotel Gaziantep, Gaziantep şehrinin merkezi konumunda bulunan bir oteldir. Gaziantep'in tarihi ve kültürel zenginliklerine yakın bir konumda yer alması, şehri ziyaret eden yerli ve yabancı turistler için cazip kılmaktadır. Oteli tercih eden misafirler, Gaziantep'in önemli turistik yerlerine kolaylıkla ulaşma imkanına sahiptirler.

Otel, konforlu konaklama birimleri ve çeşitli hizmetleri ile dikkat çekmektedir. Toplamda 83 odaya sahip olan tesis, düzenli aralıklarla temizlenen odalarda konaklama imkanı sunmaktadır. Engelli misafirler için özel olarak tasarlanmış odalar da mevcuttur.

Palmiye Hotel Gaziantep, yemek konusunda da çeşitli seçenekler sunmaktadır. Otel bünyesinde bulunan restoran, açık büfe kahvaltı ile güne başlama olanağı sağlarken, öğle ve akşam yemeklerinde ise a la carte hizmet vermektedir. Zengin içecek seçenekleri ise otelin barında misafirlere sunulmaktadır.

Grand Cevahir Otel Sahibi Kim?

Cevahir Holding, 1959 yılında inşaat işlerine başlamış olan Cevahir Kardeşler tarafından kurulmuştur. Kardeşler, 1976 yılında bir araya gelerek Cevahirler Komandit Şirketi'ni kurmuşlardır. Günümüzde Cevahir Holding, yatırım, inşaat, hizmet, sanayi ve madencilik sektörlerinde faaliyet gösteren toplam 12 ayrı şirketi bünyesinde barındırmaktadır.

Cevahir Holding, sadece inşaat alanında değil, aynı zamanda turizm sektöründe de faaliyet göstermektedir. 2002 yılında İstanbul Şişli'de hizmete açılan Grand Cevahir Otel, holdingin turizm alanındaki önemli yatırımlarından biridir. Otel, İstanbul'un merkezi konumunda bulunmakta olup, konuklarına konforlu bir konaklama deneyimi sunmaktadır.

Gloria Otel Sahibi Kim?

Gloria Hotels & Resorts, Özaltın Holding tarafından kurulmuştur. 1997 yılında Gloria Golf Resorts ile başlayan turizm faaliyetlerini Gloria Verde Resort (2001),Gloria Serenity Resort (2007) ve Gloria Golf Club ile genişletmiştir. Özaltın Holding, Gloria markası altında bir dizi lüks tatil tesisi işletmektedir.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir