Mesut Yar İlk Eşi Kim?

Mesut Yar İlk Eşi Kim?
30.06.2024 15:44
Mesut Yar, Mesut Yar ilk eşi kim? Murat Yıldırım, Mehmet Aslantuğ ve Melis Sütşurup ilk eşi kim? Tüm merak ettikleriniz bu yazımızda.

Mesut Yar'ın ilk eşi, Türk sinema ve dizi oyuncusu olan Sevda Demirel'dir. Mesut Yar ve Sevda Demirel 1984 yılında evlenmişlerdir.Farklı televizyon programlarında birçok program sunuculuğu yapan Mesut Yar üç kez evlilik yapıp iki defa boşanmıştır.İlk evliliğini 1993 yılında yapan Yar’ın bu evliliğinden 30 yaşında Yar’ın Batuhan adında bir oğlu vardır. Mesut Yar, 2012 yılında üçüncü evliliğini Ajanda PR isimli şirketin sahibi olan Ferda Çekem ile yapmıştır. 

Mete Yarar İlk Eşi Kim?

Araştırmacı yazar, romancı, güvenlik danışmanı, asker, emekli binbaşı. 10 Nisan 1967 tarihinde Samsun’da doğdu. 1988 yılında Kara Harp Okulundan piyade teğmen olarak mezun olduktan sonra 16 yıl boyunca Türk Silahlı Kuvvetlerinde görev yaptı. 10 yılı aşkın bir süre Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerinde hizmet verdi, sınır ötesi operasyonlarda yer aldı. Son görev yeri olan Özel Kuvvetler Komutanlığı’ndan binbaşı rütbesi ile 2004 yılında emekliliğine 1,5 yıl kala kendi isteğiyle ayrıldı.Askerlikten ayrıldıktan sonra kurduğu ilk şirkette Irak ile dış ticaret yapmaya başladı.  Daha sonra kurduğu şirketinde ağırlıklı olarak Ortadoğu ülkelerinde risk analizi hizmeti verdi. Bölgenin güvenliği, siyasi çalkantılar, savaş riski, iç karışıklarla ilgili analizler yaptı. 2004’ten beri özellikle Irak’ta şirket kuran ve o bölgede yatırım yapan hem uluslararası hem de ulusal birçok şirkete danışmanlık hizmeti verdi.

Basın yayın organlarında güvenlik uzmanı kimliğiyle köşe yazarlığı ve program konukluğu yanı sıra özel sektörde lojistik, işletme ve basın-iletişim alanlarında da danışmanlık yapmaktadır. Mete Yarar, halen Karar gazetesinde yazmaktadır. 2015’te yayımladığı ilk kitabı “60 Yıllık İttifakta Son Gün” adlı bir romanından sonra siyasi konularda birçok araştırma kitabı yayımlanmıştır. Güvenlik Uzmanı  Mete Yarar, televizyoncu Gülnaz Kudunoğlu ile 9 Temmuz 2018 tarihinde Paris Başkonsolosluğu’nda evlendi. Daha sonra eşinden boşanan Yarar’ın bir oğlu bulunuyor. 

Murat Yıldırım İlk Eşi Kim?

Murat Yıldırım'ın özel hayatıyla ilgili detayları paylaşabilirim. Murat Yıldırım, 28 Nisan 1979'da Konya, Türkiye'de doğmuştur. İlk evliliğini 2008 yılında İspanyol bir kadın olan Laura Guerra ile yapmıştır. Ancak, evlilikleri 2009 yılında sona ermiştir.

Daha sonra, 2016 yılında Fas asıllı Fransız bir model ve oyuncu olan İmane Elbani ile ikinci evliliğini yapmıştır. İmane Elbani, genellikle Fransa'da yaşamaktadır. Murat Yıldırım ve İmane Elbani'nin evliliği, ikilinin mutlu bir birlikteliği olarak devam etmektedir. Murat Yıldırım, Türkiye'de tanınmış bir dizi oyuncusu olarak kariyerine devam etmektedir. 

Mehmet Aslantuğ İlk Eşi Kim?

Mehmet Aslantuğ, Türk tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu olarak tanınır. İlk evliliğini 1994 yılında Zeynep Beşerler ile yapmıştır. Ancak, bu evlilik daha sonra sona ermiştir.  Daha sonra, 2001 yılında oyuncu Arzum Onan ile ikinci evliliğini gerçekleştirmiştir. Arzum Onan ile Mehmet Aslantuğ'un iki çocukları vardır. Bu evlilik, uzun yıllar boyunca devam etmiştir. Mehmet Aslantuğ ve Arzum Onan, Türkiye'nin sevilen ve tanınan sanatçıları arasındadır. 

Melis Sütşurup İlk Eşi Kim?

Melis Sütşurup adını Mustafa Sandal ile duyursa da sosyal medyada güzel bir butik sahibi olarak biliniyor. Melis Sütşurup 1989 doğumludur. İlk eşi Yusuf Çakırdır. Bu evlilikten olan Yiğit adında bir erkek çocuğu bulunuyor.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir