Sezen Aksu ve Yıldız Tilbe Neden Küstü?

Sezen Aksu ve Yıldız Tilbe Neden Küstü?
19.10.2022 22:33
Sanat dünyasının devleri olan minik serçe ve Yıldız Tilbe ile ilgili özel hayatlarına dair doğru bilgiler ile hayranlarını buluşturduk. Sezen Aksu ve Yıldız Tilbe neden küsmüştü, barıştı mı, nasıl barıştı, âşık olduğu adam kimdi, Yıldız Tilbe’nin ölen sevgilisi kimdi? Sezen Aksu’nun ölen sevgilisi kimdi, Yıldız Tilbe, Sezen Aksu’nun sevgilisini mi çaldı?

90lı yılların en popüler müziklerini yapan Sezen Aksu ve Yıldız Tilbe, bir aşk yüzünden küsmüştür. O dönem Yıldız Tilbe, Aksu’nun vokalliğini yapmaktadır. Bir gece ev ortamında Aksu’nun sevgilisi ile beraber olur. Bunu öğrenen Sezen şok geçirir. Yıldız’ı isten çıkarır. Sevgilisi ile de yollarını ayırır.

Sezen Aksu ve Yıldız Tilbe Barıştı Mı?

İkili 2020 senesinde Yıldız Tilbe’nin Sezenin evine gitmesi ile barıştılar. Özellikle hayranları bu barışmaya vesile olmuş, herkesi yüzünü güldürecek fotoğraf kareleri ile duyurmuşlardır. Aralarındaki eskiye dayanan tüm konuları konuşmuşlar ve yaşlarının verdiği deneyim ile küslüğü bir kenara iterek barıştıklarını ilan ettiler.

Sezen Aksu ve Yıldız Tilbe Nasıl Barıştı?

Sezen Aksu ve Yıldız Tilbe barıştı. İkili küslüğe son vermiştir. Hayranlarını yıllardır fan sayfaları açarak barışmaları için ellerinden geleni yapmıştır. Onların çevresi de bu barışmanın olmasını çok istemesine rağmen barışma bir türlü sağlanamamıştı. Fakat Yıldız Tilbe’nin kendi isteği ile bir gün minik serçenin evine ziyareti her şeyi ortadan kaldırmıştı.

Sezen Aksu ve Yıldız Tilbe’nin Aşık Olduğu Adam Kimdi?

İki dev ismin küsmelerine neden olan adan Uzay Heparı idi. Sezen ile deliler gibi bir aşk yaşarken Yıldız Tilbe’nin hayatlarına girmesi ile bu aşkın sonu gelmiştir. Yıldız Tilbe’de istemsizce Uzaya âşık olmuştur. Bir gecelik beraberlik ile hem aşklar hem de arkadaşlıklar bitmişti.

Yıldız Tilbe’nin Ölen Sevgilisi Kimdi?

Uzay Heparı idi. Motosiklet kazasında hayatını kaybetmiş. Sanat dünyasını yasa boğmuştur. Yıldız Tilbe ile aşkları aldatma ile başlamıştı. Aslında Sezen Aksu’nun sevgilisi olan Uzay Heparı, minik serçeyi aldatmıştı. Bu aldatmanın sonunda Tilbe ile beraberlikleri başlamıştır. Ölümü çok ani olup ikilinin aşkları da kısa sürdü.

Sezen Aksu’nun Ölen Sevgilisi Kimdi?

Sezenin ölen sevgilisi çok âşık olduğu Uzay Heparı’ydı. Uzaydan ayrılma nedeni ise aldatmaydı. Heparı, sezeni yıldız Tilbe ile aldatmıştır. Aldatma sonunda çok üzgün olan Aksu, Yıldız ile arkadaşlığını bitirmişti. Bir dönem magazin dünyasının bomba haberlerinden olmuştur. Uzay Heparı’nın ölümü ise bu haberin boyutunu değiştirdi. Ölümden sonra küslükler devam etti. Fakat yakın dönemde ikilinin barışma resimleri tüm basına yansıdı. Kilinin hayranları bu barışmaya çok sevinerek, bir konser vermelerini de istediler.

Yıldız Tilbe, Sezen Aksu’nun Sevgilisini Mi Çaldı?

Evet, Yıldız Tilbe’nin yaptığı hata nedeniyle arkadaşlıkları son bulmuştu. Daha sonra hayatları farklı yönde doğru gitti. Uzay Heparı’nın ölümü ve ikilinin sanatını icra ederek sanatta dev olmalarını sağladı. İkili son yıllarda bir arada olmaktadır. Küslükleri artık bitmiş, hayranlarını da sevindirecek kareler paylaşmışlardır. Sezen Aksu, Yıldız Tilbe’yi çoktan affettiğini her zaman dile getirmiş. Fakat barışma daha ilerleyen zamanlarda gerçekleşmiştir.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir