Zeynep Bastık Hakkında Öğrenilmesi Gereken Bilgiler Nelerdir?

 Zeynep Bastık Hakkında Öğrenilmesi Gereken Bilgiler Nelerdir?
08.08.2022 18:29
Zeynep Bastık kaç yaşındadır, Zeynep Bastık boy ve kilosu kaçtır, Zeynep Bastık evli mi, Zeynep Bastık eski sevgilisi kimdir, Zeynep Bastık nereli vb. soruların cevabını yazımızda bulabilirsiniz.

Zeynep Bastık 8 Temmuz 1993 yılında Çanakkale'de yaşama geldi. Üç yaşındayken ailesi İzmir'e taşınmasıyla ortaokul ile liseyi orada tamamladı. Anneanne tarafından Arnavut kökeni vardır. 2010 senesinde İzmir'de cover grubu "Jackpot" sayesinde profesyonel müziğe başladı. Günümüzde 29 yaşındadır. Rapçi Ezhel'in "Felaket" isimli şarkısına yaptığı cover ile çıkış yakalamış oldu. Bu cover haricinde Fikri Karayel, Ümit Sayın, Harun Kolcak gibi ünlü isimlerin şarkılarını ses verdi ve YouTube üstünde yayımladı. Bu cover'lar tanınmasında faydalı oldu.

 Zeynep Bastık Eşi Kimdir?

Tolga Akış 1984 senesinde Bursa’da hayata geldi. Üniversite okumak adına geldiği İstanbul'da erken yaşta çalışmaya başlamıştır. TV prodüksiyonu ile başladığı kariyerine 2005-06 Rock And Coke Festivali’nde çalışıp devam etti. İstanbul Üniversitesi İşletme bölümünden mezun olmuştur. Farklı ajanslarda uzun seneler görev yaptı ve şu zaman 2017 senesinde kurduğu bir dijital ajans şirketini yönetmektedir. Bir zamandır şarkıcı ve de oyuncu Zeynep Bastık ile beraber olan Tolga Akış 7 Temmuz 2021 senesinde evlendi. Akış aynı vakitte, Zeynep Bastık'ın menajerliğini yürütmektedir.

Zeynep Bastık Kaç Yaşındadır?

Zeynep Bastık 8 Temmuz 1993 yılında Çanakkale'de yaşama geldi. Üç yaşındayken ailesi İzmir'e taşınmasıyla ortaokul ile liseyi orada tamamladı. Anneanne tarafından Arnavut kökeni vardır. 2010 senesinde İzmir'de cover grubu "Jackpot" sayesinde profesyonel müziğe başladı. Günümüzde 29 yaşındadır.

Zeynep Bastık Boy ve Kilosu Kaçtır?

Adı Mutluluk ile Umuda Kelepçe Vurulmaz isimli dizilerde yer alıp oyunculuk kariyerine de adım atan Zeynep Bastık, Fox Tv ekranlarında yayına gelen Yasak Elma dizisinde İrem karakterini de canlandırdı. Zeynep Bastık 1.65 metre boyu vardır ve 53 kilo ağırlığındadır ve de Yengeç burcudur.

Zeynep Bastık Evli mi?

Bir zamandır şarkıcı ve de oyuncu Zeynep Bastık ile beraber olduğu sevgilisi Tolga Akış 7 Temmuz 2021 senesinde evlendi. Akış aynı vakitte, Zeynep Bastık'ın menajerliğini yürütmektedir. Ancak çift geçtiğimiz günlerde ayrılma kararı aldığını açıkladı.

Zeynep Bastık Eski Sevgilisi kimdir?

Bir zamandır şarkıcı ve de oyuncu Zeynep Bastık ile beraber olduğu sevgilisi Tolga Akış 7 Temmuz 2021 senesinde evlendi. Akış aynı zamanda Bastık menajerliğini de yapmaktadır.

Zeynep Bastık Nereli?

Zeynep Bastık 8 Temmuz 1993 yılında Çanakkale'de yaşama geldi. Üç yaşındayken ailesi İzmir'e taşınmasıyla ortaokul ile liseyi orada tamamladı. Anneanne tarafından Arnavut kökeni vardır.

Zeynep Bastık Nasıl Ünlü Oldu?

Rapçi Ezhel'in "Felaket" isimli şarkısına yaptığı cover ile çıkış yakalamış oldu. Bu cover haricinde Fikri Karayel, Ümit Sayın, Harun Kolcak gibi ünlü isimlerin şarkılarını ses verdi ve YouTube üstünde yayımladı. Bu cover'lar tanınmasında faydalı oldu.

Tolga Akış Ve Zeynep Bastık Yaş Farkı?

Bir zamandır şarkıcı ve de oyuncu Zeynep Bastık ile beraber olduğu sevgilisi Tolga Akış 7 Temmuz 2021 senesinde evlendi. Akış aynı vakitte, Zeynep Bastık'ın menajerliğini yürütmektedir. Ancak çift geçtiğimiz günlerde ayrılma kararı aldığını açıkladı.  Çiftin arasında 9 yaş vardır.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

BİYOGRAFİ Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir