TV ve Sinemanın Yetenekli Oyuncusu Derya Karadaş Kimdir?

TV ve Sinemanın Yetenekli Oyuncusu Derya Karadaş Kimdir?
10.10.2022 09:12
TV ve sinemanın yetenekli oyuncusu Derya Karadaş kimdir? Derya Karadaş eşi kimdir, kaç yaşında, boyu kaçtır, aslen nereli? Derya Karadaş nereden mezun, çocuğu var mı, dizi ve filmleri nelerdir? Başarılı oyuncu olan Derya Karadaş’ı birlikte daha yakından tanıyalım.

Derya Karadaş, 4 Mayıs 1981 yılında İstanbul’da doğmuştur. Başarılı oyuncu ve tiyatro eğitmenidir. Aslen Bingöllüdür. Yalan Dünya dizisinde hayat verdiği Zerrin karakteri ile daha çok tanınmıştır. Müjdat Gezen Sanat Merkezi konservatuvarında eğitimini tamamladıktan sonra aynı yerde eğitmenlik yapmaya başlamıştır. 2016 yılında kendisi gibi oyuncu olan Haki Biçici ile evlenmiştir.

Derya Karadaş Eşi Kimdir?

Derya Karadaş, 4 Mayıs 1981 yılında İstanbul’da doğmuştur. Başarılı oyuncu ve tiyatro eğitmenidir. 2016 yılında kendisi gibi oyuncu olan Haki Biçici ile evlenmiştir. İki başarılı oyuncu mutlu bir evlilik sürdürmektedir. 

Derya Karadaş Kaç Yaşında? 

Derya Karadaş, 4 Mayıs 1981 yılında İstanbul’da doğmuştur. Aslen Bingöllü ve Kürt kökenlidir. 2022 yılı itibarıyla 41 yaşındadır. Başarılı oyuncu ve tiyatro eğitmenidir. 2016 yılında kendisi gibi oyuncu olan Haki Biçici ile evlenmiştir ve mutlu bir evlilik sürdürmektedirler.  

Derya Karadaş Boyu Kaçtır?

Derya Karadaş, 4 Mayıs 1981 yılında İstanbul’da doğmuştur. Aslen Bingöllü ve Kürt kökenlidir. Başarılı oyuncu 1.63 cm boyundadır. Müjdat Gezen Sanat Merkezi konservatuvarında eğitimini tamamladıktan sonra aynı yerde eğitmenlik yapmaya başlamıştır.

Derya Karadaş Aslen Nereli?

Derya Karadaş, 4 Mayıs 1981 yılında İstanbul’da doğmuştur. Aslen Bingöllü ve Kürt kökenlidir. Ailesinin ortanca çocuğudur. Bir tane ablası ve bir tane kız kardeşi bulunmaktadır. Müjdat Gezen Sanat Merkezi konservatuvarında eğitimini tamamladıktan sonra aynı yerde eğitmenlik yapmaya başlamıştır. 2016 yılında kendisi gibi oyuncu olan Haki Biçici ile evlenmiştir ve mutlu bir evlilik sürdürmektedirler.

Derya Karadaş Nereden Mezun? 

Derya Karadaş, Müjdat Gezen Sanat Merkezi konservatuvarında eğitimini 2007 yılında tamamladıktan sonra aynı yerde eğitmenlik yapmaya başlamıştır. 2007 yılından ‘Gemilerde Talim Var’ isimli dizisi ile oyunculuğa başlamıştır. Halen devam eden başarılı bir oyuncu kariyeri ve tiyatro eğitmenliği vardır.

Derya Karadaş Çocuğu Var Mı?

Derya Karadaş, 2016 yılında kendisi gibi oyuncu olan Haki Biçici ile evlenmiştir. Mutlu bir evliliği olan çiftin çocukları yoktur. Derya Karadaş, 4 Mayıs 1981 yılında İstanbul’da doğmuştur. Aslen Bingöllü ve Kürt kökenlidir.

Derya Karadaş Dizi ve Filmleri Nelerdir?

Derya Karadaş’ın oynadığı diziler;

-Gemilerde Talim Var

-Kurtlar Vadisi Terör

-Bana Bunlarla Gel

-Şen Yuva

-Yalan Dünya

-Jet Sosyete

-Bir Başkadır

-Andropoz

Derya Karadaş’ın oynadığı sinemalar;

-Fırtına

-Geniş Aile: Yapıştır

-Şeytan Tüyü

-Cici Babam

-Aile Arasında 

Derya Karadaş, başarılı oyuncu ve tiyatro eğitmenidir.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir