Yılmaz Güney Ve Nebahat Çehre Neden Boşandı?

Yılmaz Güney Ve Nebahat Çehre Neden Boşandı?
21.11.2022 22:50
Yılmaz Güney ve Nebahat Çehre neden boşandı? Kaya Çilingiroğlu ve Feraye Tanyolaç neden boşandı? Danilo Zanna ve eşi, Merve Dizdar ve eşi, Demet Şener ve Cenk Küpeli, Fatih Yasin ve Sena neden boşandı? Gündeme gelen çiftler genellikle geçimsizlik sebebiyle yollarını ayırma kararı almaktadırlar. Okuyucularımız ile merak edilenleri araştırıp bu yazımızda paylaştık...

1964 yılında tanışan Çehre ile Güney, tutkulu bir aşk geçirmişlerdir. Ve 1967'de hayatlarını birleştirmişlerdir. Ama ne yazık ki aralarındaki bitmek bitmeyen kavgalar, 1 yıl sonra boşanmalarına sebebiyet vermiştir. Hayatın gerçeğini Yılmaz'ı tanıdıktan sonra öğrendiğini dile getiren Çehre, ikinci evliliğini ise 1976'da milli basketbolcu Yavuz Demir'le birlikte gerçekleştirdiği bilinmektedir.

Kaya Çilingiroğlu Ve Feraye Tanyolaç Neden Boşandı?

Mahkeme hakimi, anlaşmalı olarak boşanmaya başvuran bu çifte boşanmakta kararlı olup olmadıklarına dair soru yöneltmiştir. Bunun üzerine ise Feraye Tanyolaç ile Kaya Çilingiroğlu, boşanmak için anlaştıklarını, evlilik birliğinin temelden biterek sarsılmasına neden olduğunu söylemiştir. Boşanmak istediklerini mahkeme hakimine detaylı bir şekilde açıklamışlardır.

Kaya Çilingiroğlu'nun Hülya Avşar'ı Feraye Tanyolaç ile aldattığı iddialarından sonra bu çift, 2005 yılında boşanma kararı aldığı biliniyor.

Danilo Zanna Ve Eşi Neden Boşandı?

Anlaşma sağlanamayınca Danilo isimli ünlü şef, eşine boşanma davası açmıştır. İstanbul Aile Mahkemesi'ne başvuran Danilo Zanna eşi Tuğçe Demirbilek'e 'Suç işleme ve Haysiyetsiz hayat sürme nedeni ile boşanma' davası açtığı bilinmektedir.

Ayrıca sevilen isim Masterchef Danilo Şef'in yeni restoranı İstanbul'daki Vadistanbul'da açılarak işlemeye başlamıştır.-. Yeni restoranın adı Filo D'olio olmuştur. Bu restoranda daha çok İtalyan mutfağı bulunsa da farklı tarifleri denemek mümkün.

Merve Dizdar Ve Eşi Neden Boşandı?

Son yıllarda Masumlar Apartmanı ile gündeme gelmiş olan genç ve güzel oyuncu Merve Dizdar, kendisi gibi oyuncu eşi Gürhan Altundaşar ile 2018 yılında hayatlarını birleştirmişti. Çift hakkında ortaya atılan ihanet iddialarının ardından, genç çiftin çita hızıyla boşanma kararı almış olduğu bilinmektedir.

Dizdar ile rol arkadaşı Uğur Uzunel'in aşk yaşadıkları iddiası gündeme gelmiş ancak ikisi de bu iddiaları geri çevirmişlerdir. Konuya ilişkin açıklama yapan Dizdar magazinden anlamadığını ve söz konusu olayların nasıl geliştiğini bilmediğini ifade ederek arkadaş kalarak ayrıldıklarını söylemişlerdir.

Demet Şener Ve Cenk Küpeli Neden Boşandı?

Demet Şener ve Cenk Küpeli çifti anlaşmalı olarak 19 aylık evliliklerini bitirme kararı almışlardır. Çiftin boşanma sebebi olarak Küpeli’nin çocuk isteğine, Şener’in istemediği ortaya çıkmıştır. Demet Şener yaptığı son dakika açıklamasında ise hayattan beklentilerinin farklı olduğuna karar verdiklerini dile getirmiştir.

Fatih Yasin Ve Sena Neden Boşandı?

YouTube'da 7,5 milyon takipçisi bulunan "Kafalar" grubunun üyesi ünlü isim Fatih Yasin, geçtiğimiz yıl haziran ayında avukat Sena Güzeldağ ile hayatını birleştirmişti. Ayrılık haberlerinin ardından reklam yapmakla eleştirilen Sena Güzeldağ, daha sonra yeni bir açıklama yapmaya karar kılmıştır. Bu açıklamada dürüst ve doğru bir insan olduğunu söyleyip, reklam yorumlarını reddetmiştir.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir