İsmail Altunsaray Saç Mı Ektirdi?

İsmail Altunsaray Saç Mı Ektirdi?
26.11.2022 22:06
Parlak ve dolgun saçlarıyla ekranlarda boy gösteren ünlü erkeklerin saç ektirip ektirmediği merak ediliyor. İsmail Altunsaray, Nejat İşler, Aykut İnce, Oktay Kaynarca saç mı ektirdi? Kıvanç Tatlıtuğ, Tamer Karadağlı, Kerem Alışık, Levent Ülgen saç mı ektirdi? İşte merak edilenler.

Bozlak geleneğinin yeni kuşak temsilcilerinden biri olan İsmail Altunsaray Türkiye’nin en başarılı ses sanatçılarından biridir. Özellikle çok iyi bağlama çalmasıyla bilinmektedir. Katılmış olduğu TV programında saç ektirdiğini söylemiştir.

Nejat İşler Saç Mı Ektirdi?

Nejat İşler Türkiye’nin en başarılı ve en sevilen sinema sanatçılarından biridir. Geçmiş yıllarda alkol probleminden kaynaklı sağlık sorunları yaşayan Nejat İşler, tedavi sonrasında saçlarının büyük bir bölümünü kaybetmişti. Daha sonrasında saç ektirerek, dökülen saçlarını tekrardan geri kazanmıştır.

Aykut İnce Saç Mı Ektirdi?

Aykut İnce A Spor program sunucusudur. Başarılı bir spiker olan Aykut İnce sporseverler tarafından ilgiyle takip edilen bir isim. Özellikle saçlarının ön kısımlarındaki açıklık sebebiyle saç ektirmiş bunu da sosyal medya aracılığı ile paylaşmaktan çekinmemiştir.

Oktay Kaynarca Saç Mı Ektirdi?

2003 yılında ekranlara gelen efsanevi dizi “Kurtlar Vadisi“ projesindeki “Süleyman Çakır“ karakteriyle hafızalara kazınan Türk oyuncudur. TV dizileri ve sinema filmlerindeki göstermiş olduğu üstün performans sayesinde oldukça geniş bir hayran kitlesine sahiptir. Oktay Kaynarca ekranlarda her gün gördüğümüz bir sima olsa da, saç ektirip ektirmediği konusunda kendi ağzından yapmış olduğu bir açıklama bulunmuyor.

Kıvanç Tatlıtuğ Saç Mı Ektirdi?

Kıvanç Tatlıtuğ düzgün fiziği ve yakışıklılığı ile gündemden düşmeyen, model ve oyuncudur. Görüntüsü kadar başarılı performansıyla da gündeme gelen Kıvanç Tatlıtuğ’un en dikkat çekici özelliklerinden biri de parlak ve güçlü saçları diyebiliriz. Kıvanç Tatlıtuğ’un bu konuda kendi ağzından yapmış olduğu bir açıklama bulunmuyor.

Tamer Karadağlı Saç Mı Ektirdi?

“Çocuklar Duymasın“ adlı TV dizisiyle bütünleşen Tamer Karadağlı efsaneleşen “Haluk“ karakterine hayat vermiştir. Dizideki yıllar içindeki değişimi göz önüne alınan Tamer Karadağlı’nın saç ektirdiği görülmektedir. Kendisi bu konuda açıklama yapmış, saç ektirdiğini hatta ektirdiği merkezin Etiler’de ünlü bir saç nakil kliniği olduğunu belirtmiştir.

Kerem Alışık Saç Mı Ektirdi?

Ünlü sinema sanatçısı Sadri Alışık’ın oğlu Kerem Alışık başarılı oyunculuk performansıyla adından söz ettirmektedir. Yer almış olduğu yapımlarda güçlü karakterlere hayat veren ünlü oyuncunun saç ektirdiği çok konuşulmuştur. Ancak Kerem Alışık konuyla ilgili herhangi bir açıklamada bulunmamıştır.

Levent Ülgen Saç Mı Ektirdi?

Levent Ülgen Hacettepe Üniversitesi Konservatuvar mezunu bir tiyatro oyuncusudur. Kariyerine Halk Tiyatrosunda başlayan ve birçok başarılı tiyatro oyunu ve TV dizisinde yer alan yetenekli aktör, “Akasya Durağı“ dizisindeki “Sinan“ karakteri ile hafızalara kazınmıştır. Levent Ülgen, bir saç ekim merkezine gittiği ve muayene edildiği görüntüleri sosyal medya hesabı üzerinden sevenleriyle paylaşmıştır.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir