Videoları İle Göz Dolduran Yeliz Korkmaz Kimdir?

Videoları İle Göz Dolduran Yeliz Korkmaz Kimdir?
24.12.2021 11:55
YouTube, TikTok ve Instagram platformlarını aktif olarak kullanan Yeliz Korkmaz, bilinen adı ile ‘’Semiraminta’’ son günlerin en popüler isimleri arasında yer alıyor. Videoları ile göz dolduran, dansları ile eğlendiren Yeliz Korkmaz takipçi kitlesini günden güne büyütüyor. Yeliz Korkmaz’ın hayatının bilinmeyen detayları takipçileri tarafından sıkça merak ediliyor. Yeliz Korkmaz boyu ve kilosu kaçtır, annesi ve babası kimdir? Yeliz Korkmaz hangi dizilerde oynadı, nereli? Yeliz Korkmaz ve Buse Korkmaz kardeş mi, ne kadar kazanıyor? Yeliz Korkmaz hakkında en çok merak edilenleri sizler için derledik.

‘’Semiraminta’’ kullanıcı adı ile tanınan Yeliz Korkmaz özellikle TikTok platformu üzerinde büyük bir takipçi kitlesine sahip. TikTok fenomenleri arasına adını yazdıran Yeliz Korkmaz’ın sadece bu platformda 9 milyonu aşkın takipçisi var. Aktif YouTube içerikleri de çeken Yeliz Korkmaz’ın bu platform üzerinde 540 bin, Instagram üzerinde ise 1 milyondan fazla takipçisi var. Son derece büyük bir takipçi kitlesine sahip olan başarılı ismin kim olduğu merak konusu olmuş durumda. Yeliz Korkmaz, 14 Ekim 2000 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 21 yaşındaki başarılı fenomen Üsküdar Validebağ Sağlık Meslek Lisesi’nden mezun olmuştur. Üsküdar Üniversitesi’nde İletişim alanında lisans eğitimine devam eden ünlü fenomen, sosyal medya platformları üzerinde içerik üreticiliği yapıyor.

Yeliz Korkmaz Boyu Ve Kilosu Kaçtır?

Sosyal medya fenomenlerinden Yeliz Korkmaz, hemen hemen tüm platformlar üzerinde geniş kitlelere hitap ediyor. Dans videoları ile ünlenen sosyal medya fenomeninin fiziği her daim dikkatleri üzerine çekiyor. ‘’Semiraminta’’ kullanıcı ismi ile tanıdığımız Yeliz Korkmaz, 1.60 boyunda olup 49 kilodur.

Yeliz Korkmaz Annesi Ve Babası Kimdir?

Ünlü sosyal medya fenomeninin dijital içerikleri ve dans videoları ile birlikte özel yaşantısını da yakın mercek altında. Yeliz Korkmaz’ın takipçileri anne ve babasını sıklıkla merak ediyor ve araştırıyorlar. Ancak ünlü fenomen sosyal medya hesapları üzerinden aile hayatı ile ilgili paylaşımlarda bulunmadığı için anne ve babasına ait bilgilere tam olarak erişilemiyor. Ünlü fenomenin ailesine dair bilinen tek şey babasının Niğdeli olmasıdır.

Yeliz Korkmaz Hangi Dizilerde Oynadı?

Sosyal medya platformlarında fırtınalar estiren, dans videoları ile tanıdığımız ‘’Semiraminta’’ televizyon ekranlarında kısa da olsa kendini göstermişti. Ekranların sevilen aile dizisi Seksenlerde konuk oyuncu olarak kısa bir rol alan ünlü fenomen, ayrıca Exxen platformu üzerinde yayınlanan Yetiş Zeynep adlı dizide konuk oyuncu olarak rol aldı. Başarılı fenomen böylece ekran önü deneyimi de kazanmış oldu.  

Yeliz Korkmaz Ve Buse Korkmaz Kardeş Mi?

Buse Korkmaz da tıpkı Yeliz Korkmaz gibi sosyal medya fenomenlerinden biri. İki ismin soyadları aynı olunca takipçileri aralarında herhangi bir akrabalık bağı olup olmadığını sorgulamaya başladılar. Yeliz Korkmaz ve Buse Korkmaz arasında bilinen herhangi bir akrabalık bağı bulunmuyor. İki fenomenin yalnızca soyadı benzerlikleri var.

Yeliz Korkmaz Nereli?

‘’Semiraminta’’ kullanıcı adı ile akıllara kazınan Yeliz Korkmaz, 14 Ekim 2000 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 21 yaşındaki ünlü fenomen baba tarafından Niğdelidir. Başarılı fenomen Yeliz Korkmaz, aktif yaşantısını ve eğitim hayatını İstanbul’da sürdürmektedir.

Yeliz Korkmaz Ne Kadar Kazanıyor?

Tüm sosyal medya fenomenleri gibi Yeliz Korkmaz’ın da aylık kazancı hakkında en çok merak edilen soruların başını çekiyor. Ünlü fenomen, TikTok, YouTube ve Instagram platformlarından ayrı ayrı ücret kazanıyor. Kazandığı ücret, yaptığı iş birlikler, markalarla olan anlaşmalar ve izlenme sayılarına göre değişiklik gösteriyor. Bu yüzden Yeliz Korkmaz’ın 2021 yılı kazancı net olarak bilinmiyor. 

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir