Usta Oyuncu Metin Akpınar'dan, Akşener'i Kızdıracak Sözler!

Usta Oyuncu Metin Akpınar'dan, Akşener'i Kızdıracak Sözler!
12.03.2023 20:23
Metin Akpınar, geçtiğimiz gün bir Youtube kanalına konuk oldu. Orada 6'lı masanın dağılıp birleşmesine de değindi. Söylediği sözler ise Meral Akşener'i kızdıracak cinstendi. İşte detaylar...

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, bir toplantı sonrasında basın mensuplarının karşısına geçerek, 6'lı Masa'nın belirleyeceği adayı kabul etmediklerini ve Kılıçdaroğlu isminin dayatıldığını ifade etti. Akşener, Mansur Yavaş ve Ekrem İmamoğlu'na çağrıda bulundu. Ancak Akşener'in masaya geri dönmesinin ardından, 6'lı Masa tarafından açıklanan adayın Kılıçdaroğlu olduğu duyuruldu.

AKŞENER'İN MASADAN KALKMASINA DEĞİNDİ 

Ünlü oyuncu Metin Akpınar, Youtube'da katıldığı Kafa TV programında 6'lı Masa'da yaşananları değerlendirdi. Soruyu eski bir sözle cevap veren Akpınar, "Rüzgarsız havada fırıldak dönüyorsa mutlaka bir üfleyeni vardır" dedi.

BU SÖZLER AKŞENER'İ KIZDIRACAK 

Akpınar, günlerce süren sohbet masalarından bahsederken, "Ben alkolik olmadım hiç ama o keyfe bağımlılığım oldu. Sofra adabına bağımlılığım oldu. Sofra 6'lı masaya, 5'li masaya benzemez. Sofra çok güzel kuralları olan efendice bir şeydir. Öyle hemen oturup, kalkamazsınız" ifadelerini kullandı.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

News Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir