Trendyol'da Gelen Sipariş Nasıl Onaylanır?

Trendyol'da Gelen Sipariş Nasıl Onaylanır?
20.10.2022 23:02
Trendyol’da gelen sipariş nasıl onaylanır, onaylamadı sorunu nasıl çözülür? Trendyol sipariş onay bekleyen ürün ne demek, onayı eski numarama gidiyor sorunu çözümü? Trendyol doğrulama kodu gelmeyince ne yapılır ve siparişi onaylama zorunlu mu? Günümüzde çok kullanılan internet alışverişi ile ilgili tüm sorularınıza bu yazı ile cevap bulacaksınız.

Trendyol’da aynı alanda yer alan Ön Bilgilendirme koşullarını ve mesafeli satış sözleşmesini okudum, onaylıyorum butonuna tıklayıp bu şekilde sipariş onaylanmaktadır. Onayladıktan sonra ise siparişiniz hazırlanıp sizlere iletilmek için kargoya verilecektir. 

Trendyol Siparişimi Onaylamadı Sorunu Nasıl Çözülür?

Trendyol siparişimi onaylamadı sorunu ile karşılaştığınızda, eksik yazdığınız şeyleri kontrol etmenizi öneririz. Mesela kredi kartınızın ve banka kartınızın yeterli bakiyeye sahip olmaması gibi ya da kart numarasını eksik veya hatalı yazmak gibi durumlarda siparişiniz onaylanmaz. Bu durumlardan ötürü onaylanmadığında hataları düzelttikten sonra siparişiniz onaylanacaktır. 

Trendyol Sipariş Onay Bekleyen Ürün Ne Demek?

Trendyol’da onay bekleyen ürün demek sisteme girilmesi ve müşteriler tarafından görünmesi için Trendyol’un onayından geçmesi gerekmektedir. Bu onay ise bazen 3 iş gününü bazen de daha kısa süreyi bulabilir. Trendyol sipariş onayı bekleyen ürün için ise ön Bilgilendirme koşullarını ve mesafeli satış sözleşmesini okudum, onaylıyorum butonuna tıklayıp bu şekilde sipariş onaylanmaktadır. Onayladıktan sonra ise siparişiniz hazırlanıp sizlere iletilmek için kargoya verilecektir.

Trendyol Sipariş Onayı Eski Numarama Gidiyor Sorunu Çözümü?

Trendyol’da numarama ve adres değişikliği yapmak sanıldığı kadar zor değildir. Trendyol uygulamasından ya da internet sitesinden giriş yaptıktan sonra Hesabım kısmına basıyoruz. Bastıktan sonra ise bilgilerim kısmından telefon numaranızı, adresinizi ve hesap bilgilerinizi bile yenilemeniz mümkündür. Dilerseniz Trendyol çağrı merkezini ya da canlı destek hattına mesaj atarak da bu sorunu çözebilirsiniz.

Trendyol Doğrulama Kodu Gelmeyince Ne Yapılır?

Trendyol doğrulama kodu gelmeyince yapacağınız ilk adım doğru telefon numaranızı kontrol etmeniz gerekmektedir. Ardından internet ağınızı yani kablosuz ağınızı kontrol etmeniz gerekmektedir. SMS mesajlarını alabildiğinizden emin olmanız gerekmektedir. Yeni bir doğrulama kodunu tekrar istemelisiniz. Ya da uygulamayı düzeltmeyi deneyiniz. Bu şekilde doğrulama kodu sorununu çözmüş olacaksınız. Ve doğrulama kodu sorunsuz şekilde sizlere ulaşacaktır.

Trendyol Sipariş Onaylama Zorunlu Mu? 

Trendyol’da onay bekleyen ürün demek sisteme girilmesi ve müşteriler tarafından görünmesi için Trendyol’un onayından geçmesi gerekmektedir. Bu onay ise bazen 3 iş gününü bazen de daha kısa süreyi bulabilir. Trendyol sipariş onayı bekleyen ürün için ise ön Bilgilendirme koşullarını ve mesafeli satış sözleşmesini okudum, onaylıyorum butonuna tıklayıp bu şekilde sipariş onaylanmaktadır. Onayladıktan sonra ise siparişiniz hazırlanıp sizlere iletilmek için kargoya verilecektir. Trendyol sipariş onayı zorunludur. Onaylamadığınız sürece çünkü siparişiniz oluşturulmaz ve size ulaşması uzun sürebilir. Bu yüzden kesinlikle sipariş onayı yapmalısınız. 

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir