Toyota Bayilik Açma Şartları 2023 Nelerdir?

Toyota Bayilik Açma Şartları 2023 Nelerdir?
07.02.2023 22:00
Otomotiv ticareti yapmak isteyenler genellikle bilinen ve güvenilir markaların bayiliklerini açmak istiyorlar. Bu yazımızda yıllık kar marjı en yüksek olan bazı otomotiv firmalarının bayilik açma şartlarını inceledik. Peki 2023 Toyota, Nissan, Mercedes bayilik açma şartları nelerdir? 2023 BMW, Ford, Renault, Volvo bayilik açma şartları nelerdir? İşte detaylar.

Toyota markası 2022 yılının son verilerine göre dünya üzerinde en çok satışı yapılan otomotiv markasıdır. Ergonomik ve son teknoloji araçlarıyla trafiğin en güvenilir araçları listesinde zirveyi zorlayan Toyota bayiliğinin 2023 bayilik şartlarına birlikte göz atalım.

. Bayiliğin açılacağı arsa tapu senedi ya da kira sözleşme kontratı

. Toyota bayiliğinin açılacağı yerde 2.bir Toyota bayiliğinin bulunmaması

. Kimlik

. Adli sicil kaydı bulunmaması

. Teminat

. İş planı

. Hazır Sermaye

Nissan Bayilik Açma Şartları 2023 Nelerdir?

Nissan bayilik verebilmesi için iş ortaklarının belli bir takım şartları yerine getirebiliyor olmasını beklemektedir. Gelin Nissan 2023 bayilik açma şartlarına daha yakından bakalım.

. Bayiliğin açılacağı arsanın tapu senedi ya da kira sözleşmesi

. Bayiliğin sahibinin ya da ortaklarının adli sivil kayıtlarının bulunmaması

. Ticaret yapmaya engel teşkil edebilecek herhangi bir durumun bulunmaması

. Nissan bayiliği açılacak bölgede 2. Bir Nissan bayiliğinin bulunmaması

. Kimlik

. Teminat

. Hazır Sermaye

Mercedes Bayilik Açma Şartları 2023 Nelerdir?

1926 yılında kurulmuş ve C serisi başta olmak üzere efsane modelleriyle kendisine otomotiv sektöründe sağlam bir yer edinmiş olan lüks otomobil markasıdır. 2023 yılında Mercedes bayiliği açma şartlarına bakalım. Mercedes sektör bilgisi, hazır sermaye ve sektörde en az 5 yıl tecrübe gibi bir takım özel şartlar aramaktadır. Profesyonel hizmet almak ve şartlar hakkında daha detaylı bilgi almak için www.mercedes-benz.com.tradresini ziyaret edebilirsiniz.

BMW Bayilik Açma Şartları 2023 Nelerdir?

BMW bayiliği otomotiv sektörüne franchise hizmeti vererek girmek isteyen yatırımcılar için ilk ve en güvenilir adreslerden biridir. Güvenilir marka ismi ve yüksek kar marjı ile iş ortaklarına sağlam bir iş istihdamı sağlayan BMW 2023 bayilik şartlarına birlikte bakalım.

Öncelikle BMW bayilik başvurularını Borusan Otomotiv aracılığı ile yapmalısınız. Firma yatırımcının iş bilgisine, hazır sermayesine ve bayiliği açacağı arsanın tapu veya kira durumuna göre şahsa özel şart ve teklif sunmaktadır. Bundan dolayı www.bmw.com.tradresinden bilgi almalısınız.

Ford Bayilik Açma Şartları 2023 Nelerdir?

Öncelikle Ford firması Ford’un hangi iş kolu için bayilik satın almak isteyeceğinize göre ayrı şart ve fiyatlandırma politikasıyla ilerlemektedir. Bundan kaynaklı olarak Ford’un web sitesinden “ön başvuru formu“ doldurmanız gerekmektedir. www.ford.comadresinden form doldurabilir ya da [email protected]adresine mail gönderebilirsiniz.

Renault Bayilik Açma Şartları 2023 Nelerdir?

En bilinen ve en çok satılan otomotiv markalarından biri olan Renault trendleri takip eden yeni nesil modelleri ve güçlü marka ismiyle ticari faaliyetlerine Türkiye’de de hız kesmeden devam etmektedir. Bayilik açmak için en uygun markalardan biri olan Renault bayilik şartları arasında ticari sicilin temiz olması, sektörde en az 1 yıllık tecrübe, bilgi birikimi, hazır sermaye, arsa tapu ya da kira sözleşmesi gibi şartlar aramaktadır. Daha ayrıntılı bilgi için www.renault.comadresinden “ön başvuru formu“ doldurarak bilgi edinebilirsiniz.

Volvo Bayilik Açma Şartları 2023 Nelerdir?

İnsan hayatını ön planda tutan ve çok kez en güçlü ve sağlam araba ödüllerine layık görülen Volvo bugün dünyanın en güçlü otomotiv markalarından biridir. Kullanıcı geri dönüşleri ile marka değerini her sene bir üst seviyeye taşıyan Volvo markasının bayilik şartlarına yakından bakalım.

. Lokasyon (bu konuda gerekirse danışmanlık hizmeti alma)

. Kalifiye personel ve Volvo markasının temsilcileri tarafından belirlenen sayıda personel alımı

. Danışmanlık hizmeti

. Açılıştan sonra yetkililer tarafından belirlenen periyodik eğitimlere katılım zorunluluğu

. Yazılım ve web desteği

. Aylık-yıllık kota doldurma zorunluluğu

. Marka vizyon ve misyonunu sahiplenme

. Kurumsal malzemeler (personel kıyafeti, masa, sandalye, kalem, defter gibi)

. Hazır sermaye

. Bankadan gösterilecek teminat

. Adli sicil kaydının bulunmaması

. Bayiliğin açılacağı arsa için tapu senedi ya da kira sözleşmesi

. Otomotiv sektöründe en az 5+ yıllık deneyim

Daha ayrıntılı bilgi ve size özel fiyat teklifleri için www.volvocars.com.tr adresinden destek alabilirsiniz. 

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir