Survivor Barış Murat Yağcı Hakkında İlginç Bilgiler

Survivor Barış Murat Yağcı Hakkında İlginç Bilgiler
10.01.2022 16:16
Hem Survivor hem de özel yaşantısı ile epeyce bir gündemde olan Barış Murat Yağcı hakkında özel hayatı, dövmeleri, üvey babası ve tuttuğu takıma kadar her şeyi didik didik ettik. Barış Murat Yağcı boyu kaçtır, aslen nereli, dövmelerinin anlamı nedir, gerçek babası kimdir? Barış Murat Yağcı hangi takımlı, üvey babası kim, zengin mi? Gibi merak edilenleri sizler için derledik.

Bazı Survivor yarışmacıları, yarıştıkları günler boyunca çok büyük kitlelere hitap etmeye başlarlar ve büyük bir hayran kitlesi ile Survivor yolculuklarını tamamlarlar. Yarışma bittikten sonra bile o oluşturdukları hayran kitlesi onları takip etmeye, sevmeye devam ederler. Şüphesiz ki Barış Murat Yağcı da bu insanlardan biri…

Survivor kariyerinden sonra şöhreti azalmamış hatta kimi durumlarda artmıştı. Aynı sene birlikte yarıştığı Nisa Bölükbaşı ile sevgili olmaları, onları magazin gündeminin ilk sıralarına taşımıştı. Daha sonra kitap çıkarması, müzikle ilgilenmesi gibi birçok alanda etkinliğine devam ettiren Barış Murat Yağcı; bu nedenle 2022 Survivor All Star’ın şimdiden en çok konuşulan isimlerinden biri. Biz de sizler için Barış Murat Yağcı’nın özel hayatına dair merak edilen ilginç bilgileri derledik.

Barış Murat Yağcı Boyu Kaçtır?

Ekranlardan bile dışarı yansıyan bir boya sahip olan Barış Murat Yağcı 1.99 cm boyundadır. Bu uzun boyunu da genç yaşta basketbol ile ilgilenmesine borçlu diyebiliriz.

Barış Murat Yağcı Aslen Nereli?

Hayatının büyük bir kısmını İstanbul’da geçiren Barış Murat Yağcı, aslen İzmirli’dir. Genç yarışmacı memleketi olan İzmir’de dünyaya gelmiştir.

Barış Murat Yağcı Dövmelerinin Anlamı Nedir?

Vücudunun büyük bir kısmını kaplayan dövmeleri ile dikkat çeken Barış Murat Yağcı, takipçileri çok sorduğu ve merak ettiği için dövmelerini paylaşmıştı. Tüm sırtı, kolları ve bacakları desen şeklinde dövmelerle kaplı olan Barış Murat Yağcı tam bir dövme tutkunu! Hatta bu tutkusu onun eski sevgilisi Nisa Bölükbaşı ile arasını açmıştı. Ensesinde eski sevgilisinin adını yazdığını öğrendiği zaman Nisa Bölükbaşı bunu problem haline getirmişti ve Barış Murat Yağcı, dövmelerinin hayatından bir parça olduğunu söyleyerek bu durumu kabullendirmişti.  

Barış Murat Yağcı Gerçek Babası Kimdir?

Annesi ve babası, o ufak yaştayken ayrılan ve kendi yollarında devam eden Barış Murat Yağcı’nın gerçek babasının ismi; hayranları tarafından çok merak ediliyor. Bilindiği üzere Barış Murat Yağcı’nın gerçek babasının adı Güven Yağcı ve kendisi Çeşme’de ikamet ediyor.

Barış Murat Yağcı Hangi Takımlı?

Kendi de bir sporcu olan Barış Murat Yağcı, çok koyu bir Beşiktaş taraftarı… Hatta Beşiktaş’ın çok bilinen taraftar grubu olan Çarşı’da da aktif rol alması ile öne çıkıyor. Bu nedenle kendi gibi Beşiktaş fanatiği olan hayranlarının dikkatini çekiyor.

Barış Murat Yağcı Üvey Babası Kim?

Babasıyla annesinin ayrılmasının ardından, Barış Murat Yağcı ve annesi kendi hayatlarını kuruyorlar ve annesi Arzu Ernak; şimdiki eşi Erhan Ernak ile tanışıp evleniyor. Barış Murat Yağcı’nın kendi yazdığı kitaptan alınan bilgiye göre üvey babası Erhan Ernak, bir dönemler onun basketbol koçuydu.

Barış Murat Yağcı Zengin Mi?

Yine kendi hayatını kaleme aldığı kitaba göre Barış Murat Yağcı, anne ve babasının boşanmasının ardından zorluklar çektiklerinden bahsediyor. Fakat annesi, çalışıp kendi ayakları üzerinde durarak geçimlerini sağlamış, hatta asgari düzeyin üzerine çıkmayı başarmıştır. Aileden gelen zenginlik ile tanınmasa da; Survivor sonrası şöhret elde eden Barış Murat Yağcı’nın kazancı sandığınız gibi ufak değil. Fakat net bir rakam verecek kadar elimizde veri yok. 

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir