Soundcloud İnternetsiz Kullanılır Mı?

Soundcloud İnternetsiz Kullanılır Mı?
13.10.2022 16:12
İnternet bağlantısı çeşitli uygulamaların kullanılmasında gerekli bir bağlantı olarak karşımıza çıkmaktadır. Soundcloud, telegram internetsiz kullanılır mı? Tivibu, robot süpürge, Whatsapp internetsiz kullanılır mı? E-book internetsiz kullanılır mı? İşte merak edilen tüm detaylar bu yazıda sizlerle...

SoundCloud, İsveç'te kurulan ve Berlin'den yönetilen çevrimiçi ses dağıtım platformu ve müzik paylaşım sitesi olarak bilinmektedir.

Bu uygulamada aboneliğiniz varsa SoundCloud Git veya Git +, Kaydederek ve daha sonra çevrimdışı olarak dinleyerek müziğe girip, internet olmadığı zamanda da dinleyebilirsiniz.

Telegram İnternetsiz Kullanılır Mı?

Son dönemde WhatsApp'ın en büyük rakibi olarak ortaya çıkan ve şimdiden milyonlarca kullanıcı sayısına ulaşabilen Telegram, gün geçtikçe daha çok insana ulaştığı bilinmektedir.

İnternet olmadan kullanıcı uygulamayı açabilir. Kaydedilmiş sohbetleri okuyabilir, ancak hiçbir şey göndermemektedir.

Tivibu İnternetsiz Kullanılır Mı?

Tivibu Cep ile yerli ve yabancı onlarca TV kanalına ulaşabilir canlı yayınları istediğiniz zaman durdurup geri alabildiğiniz, pek çok film ve diziye istediğiniz an ulaşabilirsiniz, kaçırdığınız yerli dizileri 1 hafta süresince kaydetmenize gerek kalmadan tekrar seyredebilme imkanı sunmaktadır.

TTNET ürünü olan Tivibu‘ya abone olmak için internete abone olmanız gerekmemektedir.

İnternet aboneliği gerektirmeden TV sistemini kullanıcılara sunarak tüketicilerin karşısına çıkacak olan Tivibu hizmeti, Digiturk ve D-Smart gibi benzer hizmetleri uydu üzerinden uzun süredir veren firmalara da tam anlamıyla rakip olmuştur.

İnternet gerektirmeden kullanılacak Tivibu EV hizmetinin ücretinin konusunda bir değişiklik olup olmayacağı ise henüz belli değildir. Fakat kişilere yaşatılacak deneyim söz konusu olduğundan kişiler tarafından çokça ilgi göreceği nerdeyse bellidir.

Robot Süpürge İnternetsiz Kullanılır Mı?

Elektrikli süpürgelerin belirli bir algoritmaya bağlı olarak insan etkileşimi olmadan çalışan tiplerine robot süpürge denilmektedir. Sert veya yumuşak yüzeylerdeki katı ve sıvı maddeleri barındırdıkları hazneye süpüren ve çeken robot süpürgelerin kendilerini otomatik olarak şarj eden tipleri de bulunur.

Robot süpürgeler wifi olmadan da çalışabilmektedirler, ancak bu durumda bazı özelliklerini kullanmak mümkün olmayacaktır. Wifi, süpürgenizden tüm özellikleriyle faydalanmanızı sağlamaktadır. Bunun yanında Wi-Fi özelliği olmayan robot süpürge modelleri de mevcuttur.

Whatsapp İnternetsiz Kullanılır Mı?

Popüler anlık mesajlaşma hizmeti WhatsApp, bildiğiniz gibi internet üzerinden mesaj gönderim imkânı sağlamaktadır. Son güncelleme ile Wi-Fi veya Hücresel Veri bağlantısının olmadığı zamanda WhatsApp`tan gönderilen mesaj, aktif internet bağlantısı olana kadar uygulamada kalmakta, daha sonra internet bağlantısı kurulduğunda kullanıcıya gönderilmektedir.

E-book İnternetsiz Kullanılır Mı?

 Bu uygulama aracılığıyla E-kitap indirerek internet bağlantınız olmasa bile bu kitapları istediğiniz yerde okuyabilmeniz mümkündür.

Kütüphanelerde halen kullanılan "Koha Kütüphane Otomasyon Sistemi" ile entegre çalışan e-kitap uygulamasıyla tüm okuyucular, zaman ve mekândan bağımsız, 28 temel konu başlığında 17 binden fazla e-kitaba 7 gün 24 saat herhangi bir ücret ödemeden erişebilmektedirler.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir