Sibel Can Nereli?

Sibel Can Nereli?
06.08.2022 15:06
Sibel Can’ın şarkıları nelerdir, Sibel can’ın evlilikleri nelerdir, Sibel Can’ın gerçek ismi nedir, Sibel Can hangi burç, Sibel Can'ın kaç çocuğu var, Sibel Can'ın babası nereli, Sibel Can’ın mal varlığı ne kadar vb. soruların cevabını yazımızda bulabilirsiniz.

Yugoslav göçmeni Engin Cangüre ile Mudanyalı Emine Gül Sezer Cangüre'nin ilk çocukları şeklinde İstanbul’da hayata geldi. Sanatçının babası birden çok ünlü soliste eşlik eden bir keman sanatçısı. Can’ın Muzaffer isminde bir kız kardeşi bulunmaktadır.

Sibel Can Kaç Yaşında?

Yugoslav göçmeni Engin Cangüre ile Mudanyalı Emine Gül Sezer Cangüre'nin ilk çocukları şeklinde İstanbul’da hayata geldi. 1 Ağustos 1970 doğumlu olan sevilen sanatçı günümüz itibariyle 41 yaşındadır.

Sibel Can’ın Şarkıları Nelerdir?

1987 senesinde Kervan Plak'tan ilk albümü Günah Bize'yi çıkartan Sibel Can bu albümünde sevilen sanatçı Orhan Gencebay'ın büyük desteğini aldı. Albüm kısa zamanda satış rekorları kırdı.  İlk dönemler çıkardığı bütün şarkıların yapımcılığını Orhan Gencebay üstlenmiştir. Neredeyse hemen hemen her yıl bir albüm çıkaran Sibel Can, 1995 senesinde Raks Müzik'e transfer olmuştur. 1997 senesinde çıkardığı Bu Devirde adlı dokuzuncu stüdyo albümünde sanatçı çıkış şarkısını sözlerini Serdar Ortaç'ın yazdığı Padişah adlı şarkıyı karar vermiştir. Albümle beraber başarılı bir çıkış yapmıştır. 2000 yılında çıkarttığı İşte Türk Sanat Müziği İşte Sibel Can adlı albümle yeni bir sürece giren Sibel Can, 2001 senesinden itibaren Emre Plak ile çalışmış ve 2007 senesinde "Akşam Sefası" isimli albümünü çıkardı. Bu albümdeki "Çakmak Çakmak" adlı parçayla güzel bir başarı yakaladı. 2006 senesinde Özledin mi? albümü 200 binin üstünde satış yapması sebebiyle MÜ-YAP aracılığıyla "Platin" ödülünün sahibi oldu. 2009 senesinde Benim Adım Aşk adlı albümünü çıkardı. 2011 senesinde Seyyah albümünü sevenlerin beğenisine sundu, albümde yer alan Hançer isimli şarkısı ile başarısı daha da çoğaldı ve son olarak 2012 senesinde Nisan ayında Meşk adlı albümünü çıkardı. 2014 senesinde şubat ayında Galata isimli albümünü sevenleriyle buluşturdu. 2016 senesinin Nisan ayında DMC Müzik'ten Arabesque isimli albümünü çıkardı.  Haziran 2018'de, yirmi ikinci albümü olan, Yeni Aşkım, DMC aracılığıyla yayımlandı. Sibel Can 14 Ağustos 2020 tarihinde son albümü olan Hayat’ı Sony etiketi altında sevenleriyle buluşturdu.

Sibel Can’ın Evlilikleri Nelerdir?

1988 yılında o dönemin ünlü isimleri içerisinde olan Hakan Ural ile Zerrin Özer'in evinde herkesten gizli şekilde evlendi. Bu evlilikten ise Engin Can ve Melisa isminde iki çocuk hayata geldi. Hakan Ural'dan 1999 senesinde boşandı.[15] Bir sene sonra Sulhi Aksüt ile hayatını birleştirdi ve bu evlilikten Emir adında bir erkek çocuk daha dünyaya getirdi. Sulhi Aksüt'ten de 2010'da boşandı.

Sibel Can’ın Gerçek İsmi Nedir?

Türkiye'nin beğenilen sesleri içerisinde yer alan Sibel Can 1970 senesinde İstanbul'da hayata geldi. Kariyerine dansöz şeklinde başladıktan sonra şarkıcılık yapmaya başlayan ve sesi ile geniş bir hayran kitlesi elde eden Sibel Can'ın gerçek soyadı Cangüredir. Sibel Can ilk albümünü de 1987 yılında çıkardı.

Sibel Can Hangi Burç?

Sibel Can 1 Ağustos 1970 senesinde İstanbul’da dünyaya geldi. Aslan burcudur.

Sibel Can'ın Kaç Çocuğu Var?

Sibel Can’ın Hakan Ural ile olan evliliğinden Melisa ve Engin Can adında iki çocuğu var.  Sulhi Aksüt'ten olan evliliğinden ise Emir isminde bu oğlu var.

Sibel Can'ın Babası Nereli?

Babası Yugoslav göçmeni Engin Cangüre ile annesi Mudanyalı Emine Gül Sezer Cangüre'nin ilk çocuğudur. Kendisi İstanbul’da dünyaya gelmiştir.

Sibel Can’ın Mal Varlığı Ne Kadar?

Sibel Can'ın İstanbul'un değişik konumlarında yer alan 50'ye yakın evi ve apartman dairesi olduğu iddia ediliyor bu dairelerden büyük bir kısmını ise son derece pahalı olan lüks yerlerden satın aldığı biliniyor. Yine İstanbul'un Beykoz, Nakkaştepe ve Levent ilçeleri ve Muğla'nın Bodrum ilçesinde de değeri milyon dolarla hesaplanan 4 lüks villası bulunan Sibel Can yurt dışındaki ülkelerde de konut yatırımı yapmakta. Sıklıkla Amerika Miami'de tatil yapan sevilen yıldız oralarda da lüks bir ev satın aldı, Fransa, Cote D'Azur ve İngiltere'de de konut yatırımı yaptığı biliniyor.

Sibel Can Nerede Oturuyor?

Sibel Can'ın evi hemen hemen bir saraya benziyor. Beykoz'da villa biçiminde olan evin içerisinde yok yok.

Sibel Can Ne Mezunu?

Maksim Gazinosu’nda assolistlik yapan en genç sanatçı ünvanına sahip olan Sibel Can 17 yaşında assolistlik yapmaya başlamıştır. 14 yaşından itibaren sahnelerde olan Sibel Can ilkokul mezunudur.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir