Berdan Mardini Kaç Kez Evlendi?

Berdan Mardini Kaç Kez Evlendi?
21.12.2022 21:38
Berdan Mardini hayranları yazımızda onun hayatına dair bilinmeyenleri araştırarak meraklıları için paylaştık. Berdan Mardini kaç kez evlendi, eşi kimdir, gerçek adı nedir, neden boşandı, nerede oturuyor? Berdan Mardini ve Özcan Deniz akraba mı, eşi öldü mü, Süryani mi, ne zaman boşandı, ne zaman evlendir?

Berdan Mardini Türk arabeskinin kazandırmış olduğu sanatçılar arasında gelir. Evliliğine dair kirli çamaşırlar ve gizli saklı dosyalar 2020 yılında meydana çıkmıştır. 2010 yılında evlendiği karısının ihanetine uğraması ile boşanma kararı alarak evlilikleri tamamen bitmiştir. Daha sonra evlenmeyen Mardini şimdilerde gizli bir aşkı olduğunu sosyal medya aracılığıyla sevenlerine duyurdu.

Berdan Mardini Eşi Kimdir?

Berdan Mardini resmi nikahlı eşi ve boşandığı eşi Fatoş Yelliler olarak biliniyor. Ondan öncesinde bir evlilik yapmamış sadece sevgili hayatı ile aşklarıyla gündeme gelmiştir. Evliliğini de 2yıl önce sonlandırmış ve artık evlenmeme kararı gibi açıklamalar da yapmıştır. Evliliğinde yaşadığı sadakatsizlik gibi sorunlardan ötürü aşka küstüğünü de zaman zaman dile getirmektedir.

Berdan Mardini Gerçek Adı Nedir?

Mardin kökenli olan sanatçının gerçek adı Engin Karademir olduğu bilinmektedir. Sahneye çıktığı sırlardan farklı ve dikkat çeken ismi yani Berdan Mardini almaya karar vermiştir. Biz onu Berdan ismi ile tanıyıp çok sevdik. Yaptığı şarkılar ile bir döneme damgasını vurmuş ve hayranı bol olan sanatçılar arasında gelir.

Berdan Mardini Neden Boşandı?

Berdan Mardini’nin boşanma nedeni karısının onu birçok erkekler aldatma iddiası olmuştur. Kendisinin konserlere çıktığı anlarda karısının farklı kişilerle sevgili olarak bir yaşam seçtiğini ve çocuklarını da ihmal ettiğini söyleyerek boşanmıştır. Hatta bu iddialarını kendine göre belli kanıtlarla mahkemeye sunarak çocukların velayetini de almıştır.

Berdan Mardini Nerede Oturuyor?

Berdan Mardini sahne hayatı İstanbul’da olduğu için İstanbul mekan olarak seçmektedir. Memleketine de zaman zaman giden sanatçı gül fabrikası olduğunu ve ticaretle uğraşarak İstanbul’a gidiş geliş yaptığı biliniyor. Tam olarak evinin hangi semtte olduğu bilinmiyor.

Berdan Mardini ve Özcan Deniz Akraba Mı?

Berdan Mardini ve Özcan Deniz bir dönem çok benzetilerek akraba olduklarına inanıyorlardı. Fakat ikilinin bir akrabalıkları olmamaktadır. Sadece birbirlerine benzerlikleri nedeniyle ve sanat camiasından olmaları akraba olduğunun sonucuna vardırıyor. Fakat ikili birçok sahnede ve programda yer aldığında bu konuda akraba olmadıklarına dair açıklama yapmıştır.

Berdan Mardini’nin Eşi Öldü Mü?

Berdan Mardini’nin eşi ölmemiştir. Sadece silahlı saldırıya uğramıştır. Bu saldırının nereden ve kimler tarafından yapıldığı bilinmiyor. Zaten ikili kısa süre önce boşanarak yollarını ayırmışlardır.

Berdan Mardini Süryani Mi?

Berdan Mardini, Mardin’in bir köyünde doğmuştur. Süryani değildir. Kendisi Kürt kökenlidir. Süryani olup olmadığına dair bir bilgi yoktur.

Berdan Mardini Neden Boşandı?

Eşinin aldatmasını birebir şahit olan Berdan Mardini karısından boşanmıştır. Boşanmaları baya ses getirmiştir. Karısı aldatma iddialarını reddetse de mahkemede bunları öne sürecek belgelerle gelerek çocuklarını da Mardini kendi üzerine almıştır. Böylece karısının hem çocuklarında hem de nafaka tarzı ödemelerden hakkına son verilmiştir.

Berdan Mardini Ne Zaman Evlendi?

Fatoş Yelliler ile 2010 yılında evlenen Berdan Mardini evlilikleri tam anlamıyla kaosun ve aldatma ile geçmiştir. İki tane çocuklarını olan çiftin yaklaşık 10 yıla yakın bir evlilik geçmişleri vardır. Evlilik süreçlerinde birbirlerine saygı ve sevgileri kalmamış ve aldatma ile sonuçlanarak bitmiştir.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir