Serdar Ortaç’ın Şarkıları Nelerdir?

Serdar Ortaç’ın Şarkıları Nelerdir?
08.08.2022 18:11
Serdar Ortaç 16 Şubat 1970 tarihinde dünyaya gelmiştir. Pop müziğin sembol isimlerinden biri olan Serdar Ortaç kaç yaşında, kaç kez evlendi, mal varlığı nedir, aslen nereli gibi sorular sıklıkla araştırılmaktadır. Serdar Ortaç’ın çocuğu var mı, burcu ne, dansçıları kimlerdir?

Serdar Ortaç’ın şarkılarından bazıları şunlar olmaktadır; Havalı Yarim, Poşet, Karabiberim, Fırtına, Canıma Minnet, Dansöz, Bilsem Ki, Mesafe, Mikrop, Heyecan, Sana Değmez, Ne Bu Neşe, Ben Adam Olmam, Hadi Çal, Şeytan, Gıybet, Balım, Sor, İsmi Lazım Değil, Sulu Göz, Ayrılmam, Asrın Hatası, İki Gözüm, Yeşil Su, Gamzelim, Yar Diye Diye, Kabahat, Yar Ayrı Gayrın Mı Var, Bir Eşin Yok, Kaç Kere Sever İnsan, Kararsın Dünyam ve Gitme.

Serdar Ortaç Kaç Yaşındadır?

Serdar şuanda 52 yaşında olmaktadır. Ünlü şarkıcı 16 Şubat 1970 senesinde dünyaya gelmiştir. İstanbul Vakıf Gureba Hastanesinde doğmuş olan Ortaç, Kocamustafapaşa’da ilköğrenimini görmüştür. İlköğreniminden sonra ise Suadiye Lisesinde ortaöğrenimini tamamlamıştır.

Serdar Ortaç’ın Albümleri Nelerdir?

Serdar Ortaç’ın  günümüze kadar çıkarmış olduğu albümleri şunlar olmaktadır; Mesafe, Bilsem Ki, Nefes, Gecelerin Adamı, Aşk İçin, Okyanus, Gıybet, Ray, Yaz Yağmuru, Okyanus, Çakra, Kara Kedi, Bana Göre Aşk, Çek Elini Kalbimden, Serdar Bizi Diskoya Götür ve Cımbız.

Serdar Ortaç Aslen Nerelidir?

Serdar Ortaç’ın aslen Kastamonulu olduğu bilinmektedir. Ortaç’ın kökeni olarak da Kırım Tatarı olmaktadır. İstanbul’da dünyaya gelen ünlü şarkıcı çocukluğu boyunca babası ile birlikte su ve simit satışı yaparmış.

Serdar Ortaç’ın Doğum Tarihi Nedir?

Serdar Ortaç’ın doğum tarihi 16 Şubat 1970 olmaktadır. Ünlü şarkıcı Bilkent Üniversitesi’nde Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümüne başlamıştır ancak mezun olmadan ölümü bırakmıştır. Daha sonrada sunucu ve program yapıcısı olarak İstanbul’da bulunan radyolardan birinde çalışmıştır.

Serdar Ortaç Dansçıları Kimlerdir?

Serdar Ortaç’ın dansçılarının hepsinin kim olduğu hakkındaki bilgiye ulaşamasak bile içerinden birinin ismine araştırmalarımız sonucu ulaşabildik. Serdar Ortaç’ın dansçılarından biri Seniha Asan olmaktadır.

Serdar Ortaç’ın Eski Eşi Kimdir?

Serdar Ortaç’ın esi eşi Chloe Loughnan olmaktadır. Cloe Loughnan ve Serdar Ortaç 2014 senesinde dünya evine girmiştir. Çiftin evliliği 2019 senesinde son bulmuştur. Bu beş senelik evlilikleri boyuncu çift çocuk yapmamayı tercih etmiştir.

Serdar Ortaç Hangi Burçtur?

Ünlü sanatçı Serdar Ortaç’ın burcu kova olmaktadır. 16 Şubat 1970 tarihinde doğmuş olan Serdar Ortaç aslen Kastamonulu olmaktadır. Aynı zamanda ünlü şarkıcı dünyaya gözünü İstanbul ilinde bulunan bir hastanede açmıştır.

Serdar Ortaç’ın Mal Varlığı Ne Kadardır?

Serdar Ortaç’ın mal varlığının ne kadar olduğu hakkında tam olarak bir bilgiyi ne kadar detaylı bir şekilde araştırsak da, bu konu hakkında herhangi gibi bir bilgiye ne yazık ki ulaşamadık. Ancak Serdar Ortaç’ın 40 milyon TL değerinde bir evinin bulunduğu bilinmektedir.

Serdar Ortaç’ın Babası Nerelidir?

Serdar Ortaç’ın babasının nereli olduğu hakkındaki bilgiye ne yazık ki ulaşamadık. Ancak Serdar Ortaç’ın aslen Kastamonulu ve kökeninin de Kırım Tatarı olduğu bilinmektedir. Serdar Ortaç’ın babası Mehmet Ortaç 2012 senesinde hayata gözlerini yummuştur.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

BİYOGRAFİ Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir