Hande Fırat Ne Zaman Evlendi?

Hande Fırat Ne Zaman Evlendi?
28.02.2023 22:33
Hande Fırat ne zaman evlendi, ne kadar maaş alıyor, estetik mi oldu? Hande Fırat eşi öldü mü, çocuğu var mı, burcu nedir, nerede oturuyor? Başaralı gazeteci ve muhabir Hande Fırat hakkında soruları cevaplarıyla buluşturuyoruz. İşte detaylar.

Ünlü Türk muhabir ve haber sunucusu Hande Fırat’ın özel yaşamı da merak edilmektedir. Hande Fırat birliktelik yaşadığı iş insanı Murat Özvardar ile 5 Aralık 2017’de evlendi. Hande Fırat’ın önceki evliliğinden dünyaya gelen bir de kız çocuğu bulunmaktadır.

Hande Fırat Ne Kadar Maaş Alıyor?

Ekranların en güzel ve en ünlü haber sunucularından biri olan Hande Fırat’ın maaşı merak edilmektedir. 2017’de Hande Fırat’ın 35 bin TL maaş aldığı iddia edilmiştir. Ancak Hande Fırat’ın 2023 yılındaki güncel maaşı bilinmemektedir.

Hande Fırat Estetik Mi?

15 Temmuz’un simgeleşen isimlerinden biri de, Recep Tayyip Erdoğan ile darbe gecesi FaceTime aracılığı ile görüşme yapan Hande Fırat’tır. Yaşanan bu olay ile tüm Türkiye’nin daha yakından tanımaya başladığı ünlü haber sunucusunun gençlik yıllarındaki fotoğrafları ve şimdiki fotoğrafları arasındaki fark görenleri şaşırttı. Hala çok güzel olduğu gözlemlenen genç kadının estetik yaptırdığı iddiası ortaya atılmış, ancak Hande Fırat’tan konuyla ilgili herhangi bir açıklama gelmemiştir.

Hande Fırat Eşi Öldü Mü?

Hande Fırat ilk evliliğini Mardinli İş adamı Mehmet Nezir Devrimci’nin oğlu olan Metin Devrimci ile yapmıştır. Bu evliliklerinden Nehir adını verdikleri bir de kız evlatları bulunmaktadır. Ancak 1974 yılında doğan genç adam Metin Devrimci ani kalp krizi sonucunda hastaneye kaldırılmış, ancak tüm müdahalelere rağmen kurtarılamamıştır. Kızının babası eski eşi Metin Devrimci’nin ölüm haberini büyük bir üzüntü ile kendi sosyal medya hesabından paylaşan Hande Fırat aileye taziye mesajlarını iletmiştir.

Hande Fırat Çocuğu Var Mı?

Genç ve başarılı haber programı sunucusu Hande Fırat’ın özel yaşamı da merak edilmektedir. Genç kadının çocuk sahibi olup olmadığı araştırılıyor. Hande Fırat Metin Devrimci ile olan evliliğinden 2005 yılında Nehir adında bir kız çocuğu dünyaya getirmiştir.

Hande Fırat Burcu Nedir?

Ünlü haber sunucusu ve Türk muhabir Hande Fırat 10 Eylül 1974 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Henüz çok küçük yaşlarındayken mesleğe adım atan güzel sunucu 2016 yılında gerçekleşen darbe girişiminde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile yapmış olduğu görüşme ile tanınır hale gelmiştir. Genç habercinin hangi burç olduğu merak ediliyor. Hande Fırat Başak burcudur.

Hande Fırat Nerede Oturuyor?

Ünlü TV haber sunucusu Hande Fırat’ın nerede oturduğu merak edilmektedir. Hande Fırat 30 Eylül 1974 yılında Ankara’da doğmuş, lisans eğitimini Ankara’da tamamlamış ve meslek hayatına çeşitli TV ekranlarında sunuculuk yaparak adım atmıştır. Başarıların dolayı CNN Türk ve Kanal D’nin Ankara temsilciklerini üstlenmiştir. Hande Fırat Ankara’da yaşamını sürdürmektedir. 

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir