Safe Exam Browser Telefona Nasıl İndirilir?

Safe Exam Browser Telefona Nasıl İndirilir?
19.12.2022 23:56
Bazı uygulamalar hayat kurtarıcı roller üstlenmektedir. Safe Exam Browser telefona nasıl indirilir? Secret Neighbor, Snaptube ve The Forest telefona nasıl indirilir? The Long Drive ve Teardown telefona nasıl indirilir? Sorularını siz değerli takipçilerimiz için araştırıp bu yazımızda yanıtladık.

Safe Exam Browser, e-sınavları güvenli bir şekilde yapmak için kullanılan bir web tarayıcı ortamıdır. Yazılım, herhangi bir bilgisayarı geçici olarak güvenli bir iş istasyonuna dönüştürmektedir. Sistem işlevleri, diğer web siteleri ve uygulamalar gibi kaynaklara erişimi kontrol eder ve sınav sırasında yetkisiz kaynakların kullanılmasını engeller. Safe Exam Browser, öğrencilerin kendi tabletleri, kişisel bilgisayarları ve diğer cihazları gibi gözetimsiz bilgisayarlarda güvenli sınavlar yapmak için mükemmel bir platformdur. Safe exam browser, yerel bir Windows bilgisayarda sorunsuz çalışır. Ancak akıllık telefonlarda kullanılamamaktadır.

Secret Neighbor Telefona Nasıl İndirilir?

Secret neighbor, birden çok kişiyle beraber oynanan bir korku ve macera oyunudur. Oyunun amacı anahtarları toplarken aynı zamanda oyundaki görevleri yerine getirmektir. Oyunda bodrumda bulunan bir çocuk vardır ve görevleri yerine getirerek komşunun bodrumundaki bu çocuğu kurtarmanız gerekir. Oyunu telefonunuza apk yardımı ile indirmeyi deneyebilirsiniz. Google tarayıcısına secret  neighbor mobil apk yazdıktan sonra güvenli bir siteden apk dosyasını yükleyin ve kurmayı deneyin.

Snaptube Telefona Nasıl İndirilir?

Snaptube; facebook, instagram, twitter ve diğer birkaç platform gibi birden çok kaynaktan video indirmenize yardımcı olabilecek bir android uygulamasıdır. Aynı zamanda çevrimiçi bir videodan sese dönüştürücü olarak da çalışır. Videoları mp3 ve M4A da dahil olmak üzere ses dosyası formatlarına birden çok bit hızında indirebilirsiniz. Uygulama, indirme amaçları için medya formatları ve çözünürlükleri ile ilgili farklı seçenekler sunar. 4K, 2K ve 1080p gibi HD formatlarında veya 144P, 240P veya 360P gibi düşük çözünürlüklerde en sevdiğiniz videoları indirebilirsiniz.

Snaptube uygulaması henüz Google Play ve App Store’da yoktur. Bu yüzden telefona indirmek için ilk olarak, cihazınızda herhangi bir tarayıcıyı başlatın ve Snaptube'un resmi web sitesini ziyaret edin. Buradan snaptube video indirici apk'sını cihazınıza kaydedebilirsiniz. Daha sonra, indirilen apk'ya dokunup ve tarayıcınızın uygulamayı başarıyla yüklemesine izin verebilirsiniz.

The Forest Telefona Nasıl İndirilir?

The forest, bir yolcu uçağı kazasından kurtulan tek kişi olarak, kendinizi yamyam mutantlardan oluşan bir topluluğa karşı hayatta kalma mücadelesi verirken bulduğunuz gizemli bir oyundur. Oyun henüz Google Play ve App Store’da mevcut değildir. Bu yüzden telefona indirmek için oyunu apk olarak indirmek gerekiyor. İlk olarak Google tarayıcısına The Forest mobile apk yazarak aratılır. Güvenilir bir siteden apk dosyaları indirildikten sonra oyun kurulur ve oynanabilir.

The Long Drive Telefona Nasıl İndirilir?

The Long Drive'ı telefonunuzda Android veya iOS için tasarlanmış ayrı bir uygulama kullanarak oynayamazsınız. Ancak yine de apk yoluyla deneyebilirsiniz. Googla tarayıcısına The Long Drive mobil apk yazdıktan sonra güvenilir bir siteden apk dosyasını indirin. Ardından kurulumunu yapıp oynamayı deneyebilirsiniz.

Teardown Telefona Nasıl İndirilir?

Teardown bir video oyunudur. Ancak şu anda Google Play ve App Store’da mevcut değildir. Bu yüzden telefona indirmek için oyunu apk olarak indirmek gerekiyor. İlk olarak Google tarayıcısına Teardown mobile apk yazarak aratılır. Güvenilir bir siteden apk dosyaları indirildikten sonra oyun kurulur ve oynanabilir.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir