Rihanna Kimden Hamile?

Rihanna Kimden Hamile?
15.04.2022 12:00
Dünyanın en popüler kadın şarkıcısı Rihanna’nın adı son zamanlarda magazin gündeminde yoğun şekilde anılıyor. Bir bebek bekleyen Rihanna, hamile kombinleri ile adeta ortalığı kasıp kavuruyor. Rihanna’nın kimden hamile olduğu ve bu süreçle ilgili bilinmeyenler magazin takipçileri tarafından yakın mercek altına alınıyor.

Rihanna dünyanın en ünlü yıldızlarından biri olma konumunda yer alıyor. Rihanna hakkında bilinmeyenler her daim olduğu gibi özellikle bu dönemde daha yoğun şekilde araştırma altına alınıyor. Her şarkısı bir olay olan, tarzı, kıyafetleri ve hatta makyajı ile gündemden düşmeyen Rihanna; şimdilerde anne olmak için gün sayıyor. Bebek bekleyen ve artık doğum için geri sayıma başlayan Rihanna’nın kimden hamile olduğu, hayranları ve takipçileri tarafından aktif anlamda araştırılıyor. Rihanna’nın uzun süredir birlikte olduğu A.S.A.P Rocky adlı ünlü rapçiden hamile olduğu söyleniyor.

Rihanna Kaç Aylık Hamile?

Son dönemlerde şarkıları kadar olmasa da özel hayatı ve dahası hamile kıyafet kombinleri ile tüm dünya magazininde sansasyon yaratan Rihanna’nın kaç aylık hamile olduğu, kendisini sevenler ve uzun süredir takip edenler tarafından merak ediliyor. Rihanna’nın kaç aylık hamile olduğuna dair net bir kaynak bulunmasa da ünlü şarkıcının en az 6 aylık hamile olduğu söyleniyor. Rihanna’nın ilk bebeğini yakında kucağına alması bekleniyor.

Rihanna Bebeğinin Cinsiyeti Nedir?

Rihanna’nın bebeği henüz doğmadan, dünyanın en çok konuşulan bebeklerinden biri olmayı başardı. Hamile kaldığı ortaya çıktığı günden bu yana dünya basınının gözdesi haline gelen Rihanna, bebeğini cinsiyeti ne olduğu araştırılmaya başlandı. Rihanna bebeğinin cinsiyeti ilk ağızdan açıklanmamış olsa da kendisinin kız bebek beklediği konuşuluyor.

Rihanna Kaç Yaşında?

Barbadoslu şarkıcı, şarkı yazarı, oyuncu ve iş kadını Rihanna 9 Grammy ödülü sahibidir. Rihanna’nın dünya çapında büyük bir hayran kitlesi bulunuyor. Her hareketi bir olay olan, kıyafetleri ile modaya yön veren Rihanna’nın kaç yaşında olduğu merak ediliyor. Rihanna’nın 20 Şubat 1988 tarihinde dünyaya geldiği biliniyor. Buradan hareketle Rihanna’nın 34 yaşında olduğunu söyleyebiliyoruz.

Rihanna’nın Sevgilisi Kimdir?

Rihanna’nın sevgilisi A.S.A.P Rocky’dir. Uzun süredir mutlu ve sakin bir ilişki sürdüren Rihanna ve ASAP Rocky ilişkisinin bir de bebek ile taçlandığı duyuruldu. Karnı burnunda hamile pozları paylaşmaya başlayan Rihanna, yakında sevgilisi ASAP Rocky’den bir bebek dünyaya getirecek.

Rihanna Evli Mi?

Son zamanlarda hamilelik süreci ile sadece magazin basınını değil, sosyal medyayı tüm dünya ile birlikte yerinden oynatan Rihanna, verdiği cesur pozlar ile de adından söz ettirmeye devam ediyor. Yakında anne olacak Rihanna’nın evli olup olmadığı araştırılıyor. Rihanna’nın evli olmadığı ünlü şarkıcının hayatında sevgilisi ASAP Rocky olduğu biliniyor.

Rihanna Aslen Nereli?

20 Şubat 1988 tarihinde dünyaya gelen Rihanna kariyerinde önemli ve büyük başarılara imza atmış popüler bir isim. 9 Grammy ödüllü Rihanna, şimdilerde ilk bebeğini kucağına alacak olmanın heyecanını yaşıyor. Rihanna ile alakalı hala bilinmeyen birden fazla bilgi bulunuyor. Rihanna’nın aslen nereli olduğu da kendisi hakkında araştırılan ve merak edilen sorular arasında bulunuyor. Rihanna’nın aslen Saint Michael Barbadoslu olduğu söyleniyor.

 

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir