Burcu Kara Ve Buğra Gülsoy Neden Boşandı?

Burcu Kara Ve Buğra Gülsoy Neden Boşandı?
19.11.2022 21:59
Burcu Kara ve Buğra Gülsoy neden boşandı? Uğur Pektaş ve Gamze Özçelik neden boşandı? Gizem Güven ve Caner Turp, Yeşim Salkım ve Hakan Eratik, Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı neden boşandı? Mahsun Kırmızı Gül ve eşi neden boşandı? Ünlü isimlerin evliliklerinin bitişlerinin nedenleri severleri tarafından çok merak edilen bir konu olarak bilinmektedir. İşte tüm detaylar...

Eşinin devamlı olarak kendisini yönetmeye ve davranışlarını değiştirmeye çalıştığından dolayı şikayetçi olan Buğra Gülsoy, boşanmak istediğini, avukatı aracılığıyla eşine iletmiştir. Kara da eşinin evlilikle ilgili sorumluluklarını yerine getirmediğini söylemiştir. Ayrıca ağır kusurları olduğunu, evi terk ettiğini belirterek çift boşanma kararı almışlardır.

Uğur Pektaş Ve Gamze Özçelik Neden Boşandı?

Gamze Özçelik ve Uğur Pektaş’ın neden boşanmış olduğu insanların akıllarına takılan bir konu olarak gündeme gelmiştir. Gamze Özçelik ve Uğur Pektaş çiftinin ayrılma sebebi şiddetli geçimsizlik olarak biliniyor. Bu sebepten çift boşanarak yollarını ayırmışlardır.

Gizem Güven Ve Caner Turp Neden Boşandı?

Sihirli Annem dizisinin sevilen karakterlerinden olan Ceren'i canlandıran Gizem Güven, özel hayatı severleri tarafından merak edilen bir konu olarak bilinmektedir. Gizem Güven ne zaman evlendi sorusunun yanıtı merak edilen konular arasında yerini almıştır. Ceren karakteri ile hafızalara kazınan ve 10 yıllık sevgilisi Caner Turp ile evlenen oyuncu Gizem Güven, futbolcu eşi ile evliliklerini sonlandırmıştır. Fikir ayrılıklarını çözüme ulaştıramadıkları için karşılıklı konuşup anlaşarak, saygı çerçevesi içinde ayrılık kararı almışlardır.

Yeşim Salkım Ve Hakan Eratik Neden Boşandı?

Boşanma kararı alarak aniden evi terk eden Hakan Eratik ile Yeşim Salkım arasındaki soğuk savaş meydana geldiği bilinmektedir. Terk edilmenin ardından kendini toparlayamayan ve çocuklarıyla birlikte evinde inzivaya çekilen Yeşim Salkım, sosyal medya hesabından da göndermeli sözler paylaşmıştır. Geçimsizlik sebebiyle çift hayatlarının yollarını ayırmıştır.

Acun Ilıcalı Ve Şeyma Subaşı Neden Boşandı?

Acun'a, Şeyma ile evlenmeden önce toplumda ailenin şovmeni gözüyle baktığını söylemiştir. Fakat bu imajı zarar görmeye başlayınca ayrılma kararı almışlardır.

 Şeyma Subaşının adı yakışıklı oyuncu Çağatay Ulusoy ve iş insanı Alican Ulusoy ile anılmıştır. Acun Ilıcalı da Defne Samyeli'nin kızı Deren Talu ile gündeme gelmiştir.

Mahsun Kırmızı Gül Ve Eşi Neden Boşandı?

Kırmızı Gül'ün ihanet iddialarıyla sallanan evlilik, Beykoz 1. Aile Mahkemesi'nde görülen davayla 15 dakikada sonlanmıştır.

6 yıl önce ABD'de Avukat Ece Binay ile evlenen Mahsun Kırmızı Gül'ün, geçtiğimiz günlerde bir kadınla samimi görüntüleri ortaya saçılmıştır. Mahsun Kırmızı gül, altı yıllık avukat eşi Ece Binay ile Beykoz Adliyesi'nde tek celsede boşanmıştır.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir