Playstation 4 Pro Amerika Fiyatı 2023 Ne Kadar?

Playstation 4 Pro Amerika Fiyatı 2023 Ne Kadar?
04.03.2023 23:01
2023 Playstation 4 Pro Amerika, Almanya, Özbekistan fiyatı ne kadar? 2023 Playstation 4 Pro Gürcistan, Dubai, Avrupa fiyatı nedir? PS 4 Pro oyun konsolunun ülke bazlı değişkenlik gösteren fiyatları merak edilmektedir. Gelin yeni fiyatlara birlikte bakalım.

Dünyanın en güçlü ekonomilerinden ve üreticilerinden biri olan Amerika’daki PS 4 Pro modelinin satış fiyatları merak ediliyor. Sony PS 4 Pro 1 TB: 317.99 USD olarak satışa çıkarılmaktadır. Çözünürlük başta olmak üzere diğer oyun fonksiyonlarına göre 4 serisinin en güçlü modelidir.

Playstation 4 Pro Almanya Fiyatı 2023 Ne Kadar?

Avrupa’nın en büyük ekonomilerinden biri olan Almanya’da yaşam kalitesi de buna bağlı olarak oldukça yüksektir. Alım gücü yüksek her ülke gibi teknolojik ürünlerinde gayet makul bir fiyata alıcı bulduğu Almanya’nın PS 4 Pro versiyonunu 2023 yılında ne kadar ücretlendirdiğine bakalım. Sony PS 4 Pro 1 TB: 350 EURO bandında satışı yapılmaktadır.

Playstation 4 Pro Özbekistan Fiyatı 2023 Ne Kadar?

Playstation 4 Pro sahibi olmak isteyenler Özbekistan üzerinden satış yapan firmaların fiyatlarını araştırıyor. Özbekistan 2023 yılında Sony PS 4 Pro 1 TB: 3750000 UZS bandında ürünün satışını gerçekleştirmektedir. Ürünü yurt dışından getirtmek isteyen kullanıcılara hatırlatmak istediğimiz bir konu da yurt dışından gelen ürünlerin garanti kapsamı dışında kalmasıdır.

 Playstation 4 Pro Gürcistan Fiyatı 2023 Ne Kadar?

Gürcistan dünya geneline bakıldığında yaşam şartları bakımından en ekonomik ülkelerinden biridir. Ayrıca Gürcistan vergi uygulamalarından kaynaklı olarak başta cep telefonları olmak üzere teknolojik ürünleri oldukça uygun fiyata satmaktadır. Oyun severler PS 4 Pro versiyonunun Gürcistan’da ne kadara satışının yapıldığını merak ediyor. Sony PS 5 Pro 1 TB:2 069,15 Lari bandında satışı yapılmaktadır.

Playstation 4 Pro Dubai Fiyatı 2023 Ne Kadar?

Dubai’de birçok üründe düşük vergi uygulaması yapılmaktadır. Hatta bazı ürünlerden hiç vergi alınmıyor. Bundan kaynaklı olarak Dubai teknolojik ürün alışverişi yapabileceğiniz en mantıklı lokasyonlardan biri.

Dubai’deki elektronik ürünler Türkiye’ye bakıldığında neredeyse %20 ile % 60 bandında daha uyguna satılmaktadır. Halkın lüks içindeki yaşamı ve ekonomisinin büyük bir çoğunluğunu turizmden elde eden bu rüya şehrinin PS 4 Pro modelini ne kadardan satışa çıkardığı da merak edilmektedir.  Sony PS 4 Pro 1 TB: 920 AED bandında satılmaktadır.  Yani TL’ye çevirdiğimizde 4.730,13 TL’ye denk gelmektedir.

Playstation 4 Pro Avrupa Fiyatı 2023 Ne Kadar?

İş, yaşam ve eğitim konusunda birçok ülkeye sahip olan EURO bölgesi Avrupa’nın genel olarak stabil bir ekonomisi bulunmaktadır. Hatay şartlarının oldukça iyi olduğu ve yaşam kalitesinin de buna bağlı olarak yükselmiş olduğu kıtada genel olarak PS 4 Pro satışlarının satış bandı merak ediliyor. Avrupa’nın birçok ülkesinde ürünün satış fiyatlarında dalgalanma olsa da PS 5 Pro 1 TB: ortalama olarak 325-450 EURO bandında satılmaktadır. 

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

GÜNDEM Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir