Merve Boluğur’un Yeni Sevgilisi Erkan Şen Kimdir?

Merve Boluğur’un Yeni Sevgilisi Erkan Şen Kimdir?
25.12.2021 12:00
Murat Dalkılıç'tan ayrıldıktan sonra yeni aşklara yelken açan Merve Boluğur yeni sevgilisi ile gündeme geldi. Uzun süre bir birliktelik yaşamayan Merve Boluğur Erkan Şen ile bir yakınlaşma içindedir. Magazinlere yakalanan Merve Boluğur ve yeni sevgilisi Erkan Şen, ünlü isimin hayranları arasında araştırma konusu oldu. Erkan Şen kaç yaşında, evli mi? Erkan Şen nereli, ne iş yapıyor? Tüm bu soruların cevaplarını derledik.

Magazin dünyasının ve sanatçı camiasının popüler isimlerinden olan Merve Boluğur yeni sevgili ise gündem oldu. Bir AVM çıkışında yeni sevgilisi ile magazincilere poz veren Merve Boloğur ve yeni sevgilisi, Boluğur hayranları arasında şaşkınlık yarattı. İkili birbirini tanıma aşamasında olduğunu ve şu an mutlu olduklarını ifade ettiler. Büyük bir merakla araştırılan Erkan Şen son zamanlar içinde adından sıklıkla bahsettiren bir isimdir. Kısa bir süre önce Dilara Aksüyek ile aşk yaşaması ile gündem olan Erkan Şen gece kulüplerinin aranan DJ'i olarak bilinmektedir. Saz ve piyano eğitimleriyle müzik hayatına adım atan Şen 2004 yılında elektronik müziğin gelişmesi ile DJ olmaya karar vermiştir. DJ olarak müzik dünyasındaki yerini alan Erkan Şen 2006 yılında kendi remixlerini yapmaya başlamış ve kendine özgü tarzıyla müzik severlerin karşısına çıkmıştır.

Erkan Şen Kaç Yaşında?

22 Ağustos 1989 yılında İstanbul'da doğan Erkan Şen 32 yaşındadır ve ilk okul yıllarından itibaren müzik ile uğraşmaya başlamıştır. Dilara Aksüyek ile adı anılan Erkan Şen'in Merve Boluğur ile aşk yaşadığı ortaya çıkması sosyal medyada gündeme bomba gibi düşmüştür. Benden tavsiye, Daylight, Love on Fire ve birçok şarkıya can vermiştir. Erkan Şen ile görüntülenen Merve Boluğur yeni aşkı ile detaylı bilgi vermekten kaçınmıştır.

Erkan Şen Evli Mi?

Kısa bir süre önce Dilara Aksüyek ile görüntülenen ve sosyal medyada Aksüyek ile olan fotoğraflarını paylaşan Erkan Şen'in oyuncu Merve Boluğur ile ola yakınlaşması pek çok kişiyi şoke etmiştir. Erkan Şen'in evli olmadığı bilinmektedir. İş adamı, işletmeci ve DJ olarak hayatını sürdüren Şen kendi tarzı ile ön plana çıkmaktadır.

Erkan Şen Nereli?

Onur Bay ile yaşadığı ilişkiyi sonlandıran Dilara Aksüyek ile bir ilişki içine giren Erkan Şen geçen gece ünlü ve başarılı oyuncu Merve Boluğur ile gündeme gelmiştir. Dilara Aksüyek ile olan ilişkisi kısa süren Erkan Şen vakit kaybetmeden yeni bir aşka yelken açmıştır. Merve Boluğur ile adı anılmaya başlandığı dakikadan sonra hayatı merak konusu olan Şen'in İstanbul doğduğu bilinmektedir. Aslen nereli olduğu bilinmeyen Erkan Şen'in kendine ait şarkı yapımında bulunduğu ve işletme sahibi olduğu bilinmektedir. 

Erkan Şen Ne İş Yapıyor?

Küçük yaşlardan itibaren müzikle uğraşan Erkan Şen saz ve piyano ile başladığı kariyerine günümüzde DJ olarak devam etmektedir. Gece kulüplerinin aranan ismi haline gelen Erkan Şen işletmeci olarak da görev almaktadır. Zincirlikuyu'da yer alan bir AVM'den çıkarken Merve Boluğur ile magazinlere yakalanan Erkan Şen'in yüzünde mutluluk ifadesinin olduğunu gözlenmiştir ve ilişkilerinin başında olan ikilinin birbirini tanıma aşamasında olduğu bilgisine ulaşılmıştır.


Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir