Acun Ilıcalı’nın Ekürisi Esat Yontuç Kimdir? Esat Yontuç Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

Acun Ilıcalı’nın Ekürisi Esat Yontuç Kimdir? Esat Yontuç Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey
26.01.2022 13:47
Acun Ilıcalı’nın ekürisi olarak tanınan Esat Yontuç kullanıcıların yakın merceği altına alınmış durumda. Esat Yontuç’un hayatının bilinmeyenleri internet platformlarının merak konusu oldu. Esat Yontuç hakkında bilinmesi gerekenler kullanıcılar tarafından araştırılmaya başlandı. Esat Yontuç eşi kimdir, serveti ne kadar, kaç yaşında, nereli? Esat Yontuç Acun Ilıcalı ortak mı, nasıl tanıştı? Esat Yontuç çocuğu var mı, eşi kaç yaşında? Esat Yontuç hayranlarının yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Acun Ilıcalı’nın yakın arkadaşı ve ekürisi olarak bilinen Esat Yontuç, internet kullanıcıları tarafından yakın mercek altına alındı. Acun Ilıcalı’nın ekürisi Esat Yontuç’un kim olduğu merak konusu oldu. Esat Yontuç; 5 Mayıs 1969 tarihinde İstanbul’da doğdu. Esat Yontuç, Acun Medya Genel Koordinatörüdür. Ortaokul ve lise eğitimini Moda Koleji’nde tamamlamıştır. Esat Yontuç, İstanbul Üniversitesi Antropoloji bölümünden mezun olmuştur. 2002 yılında Acun Ilıcalı ile birlikte ‘’Acun Firarda’’ adlı programı hazırlamışlardır. Bu program Acun Ilıcalı ile birlikte Esat Yontuç’un da hayatını değiştirmiştir. 2004 yılından bu yana Acun Medya’nın Genel Koordinatörlüğünü yapan Esat Yontuç, Devler Ligi, Acun Firarda, Yok Böyle Dans, Dokun Bana, Fear Factor, Var Mısın Yok Musun, Survivor, Yetenek Sizsiniz, 3 Adam, Rising Star, O Ses, Ütopya gibi çok büyük prodüksiyonlu ve bütçeli televizyon programlarının genel koordinatörlüğünü yapmıştır.

Esat Yontuç Eşi Kimdir?

Esat Yontuç’un özel hayatı da en az kendisi kadar merak ediliyor. Esat Yontuç’un eşi Hande Yontuç, ikiz kardeşi ile birlikte kıyafet tasarlamaktadır. İstanbul, Dubai, Kuveyt arasında çalışan Hande Yontuç, modacı olmanın yanında genç bir girişimcidir. Hande Yontuç, 2wins adlı tasarım firmasının ortaklarından biri konumunda yer alıyor. Acun Ilıcalı’nın ekürisi Esat Yontuç ile 2017 yılında nikâh masasına oturmuş, 2019 yılında Esathan adında bir çocukları olmuştur.

Esat Yontuç Serveti Ne Kadar?

Acun Ilıcalı’nın çok yakın arkadaşı ve medya şirketinin genel koordinatörü olarak bilinen Esat Yontuç’un serveti merak konusu oldu. Esat Yontuç’un serveti birçok kullanıcı tarafından sorgulanıyor. Esat Yontuç’un servetinin ne kadar olduğu tam anlamıyla bilinmiyor. Esat Yontuç’un servetinin ne kadar olduğuna dair resmi ve net bir kaynak yok. Dolayısıyla Esat Yontuç’un servetinin ne kadar olduğu bilinmiyor.

Esat Yontuç Kaç Yaşında?

Esat Yontuç’un servetinden özel hayatına kadar pek çok soru merak konusu olmuş durumda. Esat Yontuç ile ilgili en çok merak edilenlerden biri de yaşı. Esat Yontuç, 5 Mayıs 1969 tarihinde dünyaya gelmiştir. Esat Yontuç’un 53 yaşında olduğu biliniyor.

Esat Yontuç Nereli?

Esat Yontuç 5 Mayıs 1969 tarihinde dünyaya gelmiştir. 53 yaşındaki Esat Yontuç son günlerin en ön planda isimlerinden biri. Acun Ilıcalı’nın ekürisi olarak bilinen Esat Yontuç’un nereli olduğu merak ediliyor. Esat Yontuç İstanbul’da doğdu. İstanbul’da dünyaya gelen Esat Yontuç’un aktif iş ve sosyal yaşantısını da İstanbul’da sürdürdüğü biliniyor.

Esat Yontuç Acun Ilıcalı Ortak Mı?

Esat Yontuç ve Acun Ilıcalı Acun Medya Akademi şirketi birlikte kurmuştur. Esat Yontuç, hem Acun Medya şirketinin ortağı, hem de Acun Medya bünyesinde ekranlara verilen yapımların genel koordinatörüdür. TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor başta olmak üzere pek çok programın yapımcılık görevini üstlenmektedir.

Esat Yontuç Acun Ilıcalı Nasıl Tanıştı?

Esat Yontuç ve Acun Ilıcalı çocukluk arkadaşıdır. Henüz çocukluk yıllarında tanışan Esat Yontuç ve Acun Ilıcalı’nın hem dostluk hem iş ilişkisi vardır. Acun Ilıcalı anne ve babasını kaybetmesinin ardından Esat Yontuç’ların evinde bir sene boyunca yaşamıştır. Böylelikle ikilinin dostluğu iyice güçlenmiş ve kopamaz bir bağ halini almıştır.

Esat Yontuç Çocuğu Var Mı?

Esat Yontuç’un Hande Yontuç ile mutlu bir evlilik yürüttüğü biliniyor. 2017 yılından bu yana evli olan çiftin 2019 yılında dünyaya gelmiş Esathan adında bir de oğulları bulunuyor. Esat Yontuç evli ve bir çocuk babası olarak biliniyor.

Esat Yontuç Eşi Kaç Yaşında?

Esat Yontuç’un eşi en az kendi kadar merak ediliyor. Esat Yontuç’un eşi Hande Gülşen Yontuç hakkında merak edilen birçok bilgi bulunuyor. Moda sektörü içerisinde olduğu bilinen Hande Yontuç hakkında en çok merak edilen şeylerden biri de yaşı. Ancak Hande Yontuç’un yaşı ile ilgili internet platformları üzerinde net bir bilgi bulunmuyor. Bu yüzden net olarak Hande Yontuç’un kaç yaşında olduğunu söyleyemiyoruz. Ancak takipçilerine göre Hande Yontuç, 40’lı yaşlarında.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir