Gözde Atasoy Kimdir?

Gözde Atasoy Kimdir?
05.08.2022 16:43
Gözde Atasoy eşi kimdir, Gözde Atasoy kaç yaşında, Gözde Atasoy neden ayrıldı, Gözde Atasoy boyu kaçtır, Gözde Atasoy burnu estetik mi vb. soruların cevabını yazımızda bulabilirsiniz.

Aslen Trabzon'un Yomra ilçesinden olan Gözde Atasoy 15 Nisan 1986 yılında dünyaya geldi. Nişantaşı Işık Lisesi'nin sonrasında İstanbul Üniversitesi İngilizce İktisat bölümünden eğitim gördü. Yüksek lisans eğitimini de Amerika Birleşik Devletleri'nde bitiren Atasoy, San Francisco’da Golden Gate University’den MBA diplomasını sahip oldu. Televizyonculuğa 2009 senesinde Beşiktaş TV’de başladı. Haber bültenlerini ve ekonomi programını hazırlayarak sundu, özel röportajlara imza attı. 2011 senesinde CNN Türk’e transfer oldu. CNN Türk’teki görevine devam ettiği esnada, 2012 yaz sezonunda 3 ay Kanal D hafta sonu Ana Haber Bülteni’ni sunuculuğunu üstlendi. Ocak 2013’te Mehmet Ali Birand’ın ölümünün ardından, CNN Türk’teki görevinden ayrılarak ve Kanal D Haber Merkezi’nde çalışmaya devam etti. Hafta sonu Kanal D Ana Haber Bülteni’ni ve Hafta içi Euro D Ana Haber Bültenini sunuculuğunu üstlendi. 2018 senenidenesinden y döndüğü CNN Türk kanalında, 21 Mayıs 2018 tarihinde sunuculuğuna başladığı Günlük adlı haber programını 26 Haziran 2020 tarihinde kanaldan ayrılana kadar sunmaya devam etti. 26 Haziran 2020 senesinde CNN Türk'teki görevinden istifa ettiğini açıklayan Gözde Atasoy, bir zamandır kameralardan uzak bir yaşantı sürüyor. Spikerliği bırakan Atasoy, şimdiki süreçte uluslararası bir sivil toplum girişimi olan ve zihinsel ve gelişim engelli kişilere, gönüllüleri arkadaş olan 'Best Buddies' programının Türkiye Arkadaşlık Elçiliğini görevini üstenmektedir. Kurumun birçok çalışmasını aktif faaliyet sağlayan Atasoy, yeni işine dair görselleri sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaşmayı unutmuyor. İş insanı Emirhan Kökçü ile 2014 senesinde dünya evine giren Atasoy’un bir kızı vardır.

Gözde Atasoy Eşi Kimdir?

İş insanı Emirhan Kökçü ile 2014 senesinde dünya evine giren Gözde Atasoy, Ela isminde bir kız çocuk annesidir.

Gözde Atasoy Kaç Yaşında?

Haber sunucusu Gözde Atasoy, 15 Nisan 1986 senesinde İstanbul’da doğmuştur. Günümüz itibariyle 36 yaşındadır.  

Gözde Atasoy Neden Ayrıldı?

26 Haziran 2020 senesinde CNN Türk'teki görevinden istifa ettiğini açıklayan Gözde Atasoy, bir zamandır kameralardan uzak bir yaşantı sürüyor. Spikerliği bırakan Atasoy, şimdiki süreçte uluslararası bir sivil toplum girişimi olan ve zihinsel ve gelişim engelli kişilere, gönüllüleri arkadaş olan 'Best Buddies' programının Türkiye Arkadaşlık Elçiliğini görevini üstenmektedir. Kurumun birçok çalışmasını aktif faaliyet sağlayan Atasoy, yeni işine dair görselleri sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaşmayı unutmuyor.

Gözde Atasoy Boyu Kaçtır?

Haber sunucusu Gözde Atasoy, 1,75 m boyunda ve Koç burcu olduğu bilinmektedir.

Gözde Atasoy Burnu Estetik mi?

Gözde Atasoy’un burnu estetik mi tarzı sorular merak ediliyor ancak internette bu sorunun net bir cevabı bulunmamaktadır.

Gözde Atasoy Çocuğu Var mı?

İş insanı Emirhan Kökçü ile 2014 senesinde dünya evine giren Gözde Atasoy, Ela isminde bir kız çocuk annesidir.

Gözde Atasoy Nereli?

Gözde Atasoy, memleketi Trabzon’un Yomra ilçesidir.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

BİYOGRAFİ Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir