Lana Del Rey Burnu Estetik Mi?

Lana Del Rey Burnu Estetik Mi?
24.11.2022 22:17
Birçok ünlü ismin eski fotoğraflarının gün yüzüne çıkmasıyla estetik operasyon geçirip geçirmedikleri merak konusu olmuştur. Lana Del Rey, Lee Jong Suk, Leyla Lydia Tuğutlu, Mert Öcal burnu estetik mi? Lee Min Ho, Liv Tyler, Merih Öztürk, Merve Yalçın, Meriç Aral burnu estetik mi? Estetikleri merak edilen oyuncuları derledik.

Başarılı şarkıcı ve söz yazarı Lana Del Rey 1985 yılında New York City’de dünyaya gelmiştir. Lana Del Rey geçtiğimiz senelerde yazdığı şarkı sözleri yüzünden feminist gruplar tarafından linç edilmişti. Güzel şarkıcının burun estetiği yaptırdığı bilinmektedir.

Lee Jong Suk Burnu Estetik Mi?

Lee Jong Suk, Güney Koreli model ve oyuncudur. 1,86 boyundaki Koreli model geçtiğimiz zamanlarda vergi kaçakçılığından dolayı göz altına alınmıştı. Oyuncunun ajansı yaptığı duyuruda ünlü oyuncunun haksız yere göz altına alındığını söylemişti. Lee Jong Suk, 7 kere estetik ameliyatı geçirmiştir. Burnu tamamen estetiktir.

Leyla Lydia Tuğutlu Burnu Estetik Mi?

1989’da Türk bir baba ve Alman bir annenin çocuğu olarak dünyaya gelen Leyla Lydia Tuğutlu, İstanbul Üniversitesi mezunudur. 2010 yılında ekranlarda yer almaya başlayan güzel oyuncu 2016 yılında rol aldığı ‘Tatlı İntikam’ dizisindeki rolüyle Altın Kelebek En İyi Dizi Çifti ödülüne partneriyle beraber layık görülmüştür. Güzel oyuncu 2008 ‘Miss Turkey’ birincisidir ve estetiği bulunmamaktadır.

Lee Min Ho Burnu Estetik Mi?

1987 yılında Güney Kore’de doğan dünyaca ünlü oyuncu, şarkıcı ve model Lee Min Ho kariyerine 2002 yılında rol aldığı bir dizi ile başlamıştır. 2009 yılında yer aldığı bir dizi hem Kore’de hem de Asya’da çok ses getirmişti. Takipçileri tarafından hem burnunda hem de yüzünün diğer bölgelerinde estetik olduğu düşünülen oyuncu bu iddiaları reddetmiştir.

Liv Tyler Burnu Estetik Mi?

1977 yılında dünyaya gelen Amerikalı oyuncu Liv Tyler 1994 yılında beri ekranlarımızda yer almaktadır. Güzel oyuncunun 3 çocuğu vardır. Başarılı oyuncu sağlığına çok dikkat ettiğini ve cildine önem verdiğini söylemişti. Güzel oyuncunun estetik operasyon geçirip geçirmediği hakkında kesin bir bilgi bulunmamaktadır.

Merih Öztürk Burnu Estetik Mi?

Güzel oyuncu Merih Öztürk 1999 yılında, Düzce’de dünyaya gelmiştir. Daha öncelerde reklam filmlerinde yer alan genç oyuncu ‘Balkan Ninnisi’ dizisindeki ‘Jovanka’ rolü ile adından söz ettirmiştir. Yakın zamanda eski fotoğrafları ortaya çıkan oyuncuya ‘estetik güzeli’ yorumu yapılmıştır. Oyuncunun bu konu ile alakalı bir açıklaması bulunmamaktadır.

Merve Yalçın Burnu Estetik Mi?

Tiktok platformu ile ünlü olan Influencer Merve Yalçın 1,68 boyundadır. Erzurumlu olan ünlü Tiktoker, son zamanlarda birçok şarkı çıkarmıştır. Dudaklarına dolgu yaptırdığının öğrenildiğinde kendisine tepki gösteren takipçilerine ateş püskürten Merve Yalçın’ın burnunun estetik olup olmadığı bilinmemektedir.

Mert Öcal Burnu Estetik Mi?

1982 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Mert Öcal, ‘Arka Sokaklar’ , ‘ Doktorlar’ gibi birçok ünlü dizide rol almıştır. 2 sene ‘Survivor’ yarışmasında yarışan ve kendisini tüm Türkiye’ye tanıtan yakışıklı oyuncu 2004 yılında ‘Best Model Of Turkey’ ve ‘Best Model Of The World’ şampiyonudur. Eski halini görenlerin şaşkınlıklarını gizleyemediği ünlü oyuncunun herhangi bir estetik operasyon geçirip geçirmediği bilinmemektedir.

Meriç Aral Burnu Estetik Mi?

1988 yılında dünyaya gelen Meriç Aral, hukuk fakültesi mezunudur. Son yıllarda birçok sevilen dizide başrol oynayan başarılı oyuncunun eski fotoğrafları ile karşılaştırıldığında estetik yaptırdığı tahmin ediliyordu. Güzel oyuncu bu konu hakkında bir açıklama yapmamıştır.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir