Kova Burcu Cinsellikte Nasıl Olur?

Kova Burcu Cinsellikte Nasıl Olur?
13.01.2023 20:37
Aşk, tutkular ve cinsellik söz konusu olduğunda burçların etkisi yadsınamaz bir gerçeklik taşımaktadır. Peki burçlar cinsellikte nasıl olur? Kova, Balık, Oğlak burcu cinsellikte nasıl olur? Aslan, İkizler, Yay burcu cinsellikte nasıl olur? Merak ettiğiniz detaylar için yazımıza göz atmanızı öneririz.

Kova insanları bir ortama kolay uyum sağlayabilen yapısı ve sevecen kişiliği ile ün yapmıştır. Ancak buna rağmen duygu aktarımları güçlü insanlar değildir. Çoğu zaman ne hissettiklerini bilmekte zorlanabilirsiniz. Onlar kapalı kutudur.

Duygularını özellikle hüzünlerini açık etmekten hoşlanmazlar. Ayrıca sıradanlıktan ve sıradan insanlardan haz etmezler. Aşk yaşayacakları kişiler sıra dışı ve farklı insanlar olmalıdır.

Cinsellikte Kova burcu insanı için tam bir maceradır. Farklı pozisyonları denemekten hoşlanır ve yenilikçidir. Karşısındaki insanı tatmin etmek ister. Yatak odasında sınırları sevmezler.

Balık Burcu Cinsellikte Nasıl Olur?

Balık burcu insanı hayalperest kişilikleri ve duygusallıkları ile tanınırlar. Sadık, dürüst ve vicdan sahibi insanlar olurlar. Duyarlı kişilikleri ilişkilerine de yansır. Aşklarını ve evliliklerini sonsuz bir peri masalı tadında yaşamak isterler. Her çevreye girebilirler ve kolay uyum sağlayabilirler.

Sevdiği insanla bütün gün sevişebilirler. Sevişmek onlar için duyguların bir tür aktarımı gibidir. Bir film sahnesindeki gibi ağır ve şiirseldir. Cinsellik romantizm sosuyla hazırlanmış lezzetli bir yemektir bir Balık burcu için. Cinsellikte tüm seksiliğini ve cazibesini ortaya koymaktan son derece keyif alırlar.

Oğlak Burcu Cinsellikte Nasıl Olur?

Oğlaklar ciddiyetleri, çalışkanlıkları ve güçlü iradeleri ile bilinen insanlardır. Onlar için iş kolik desek abartmış olmayız. Son derece üretim ve iş odaklı insanlardır. Çalışma hayatında yolunda gitmeyen her şey bir Oğlak insanını çileden çıkartabilir. Ayrıca son derece dürüst, açık sözlü ve güvenilir insanlardır. İstikrar ve düzen insanlarıdır. Sevdikleri insanlara bağlanırlar genellikle tek eşli yaşamayı severler. Oğlak insanından çılgın bir seks yaşantısı beklemeyin. Oğlaklar işleri ağırdan almayı severler. Tempoları yavaştır.

Aslan Burcu Cinsellikte Nasıl Olur?

Lider ruhlu, iyiliksever, etkileyici bir kişiliğe sahiptir Aslan insanları. Bir ortama girip de kendisini belli etmeyecek bir Aslan yoktur. Kalabalık ortamlara liderlik etmeyi severler. Aşk hayatları da böyledir. Tüm kontrolü sağladıkları ve yönettikleri bir ilişkinin içerisinde olmak bir Aslanı mutlu edecektir. Aslan burcu için seks olmazsa olmazdır. Yatakta da kontrolü elinde tutmak ister. Yeniliklerden ve iltifat almaktan hoşlanır. Yatakta güzel sözler söylemek ve duymak bir Aslanı en motive eden şeydir.

İkizler Burcu Cinsellikte Nasıl Olur?

Hızlı karar veren ve ruh halleri genellikle dengesiz olan çabuk sıkılan insanladır. Maalesef bir İkizlerle ilişki yaşamak öyle her yiğidin harcı değildir. Çünkü İkizler burcu tek gecelik ilişkiler yaşamayı sever. Cinsellik onlar için büyük bir tutkudur. Seks esnasında konuşmayı ve yönlendirmeyi severler. Çeşitli oyunlar oynamak ve birtakım oyuncaklar kullanmak İkizler için inanılmaz tatmin edici olacaktır.

Yay Burcu Cinsellikte Nasıl Olur?

Yay burcu için yatak odası çok önemlidir. Yatakta mutlu olmayı ve mutlu etmeyi seven tatmin olmadan yataktan çıkmak istemeyen bir burçtur. Spontane, çılgın, tutkulu bir cinsellik yaşamak isterler. Cinsellik onlar için tatmin olma ve rahatlamadan çok daha ötedir. Adeta bir oyun alanıdır. Ve oyun ne kadar çeşitli olursa Yay insanı o kadar tatmin olur. 

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir