Yay Burcu Erkeği Hakkında Merak Edilen Bilgiler

 Yay Burcu Erkeği Hakkında Merak Edilen Bilgiler
22.09.2021 13:30
Zodyak’ ın 9. burcu olan Yay burcu ateş grubu burçları arasında yer alır. Yay burcu erkeği özellikleri nelerdir, cinsel ilişkide nasıldır, aşk hayatında nasıldır? Yay burcu erkeği çapkın mıdır, güvenilir midir, hangi burçlarla iyi anlaşır, nasıl etkilenir, sevmediği şeyler nelerdir? Yay burcu erkeği evlilik nedir? Tüm bu soruları sizin için araştırdık.

Zodyak’ ın 9. burcu olan Yay burcu ateş grubu burçları arasında yer alır. 24 Kasım ve 22 Aralık arasında doğan kişiler yay burcudur. Jüpiter ve Neptün gezegenleri tarafından yönetilir. Yay burcu kişiler genellikle uzun boylu, ince vücutlu ve beyaz tenli olurlar. Çocuksu bir yapıya sahip olurlar ve olgunlaşmazlar. Heyecanlı ve aşırı hareketli olurlar. Kavrama yetenekleri gelişmiştir. Her konuyu çok rahatlıkla öğrenebilirler. Özellikle felsefe konularında çok başarılılardır. Özgürlüklerine aşırı düşkün ve patavatsızlardır. Meraklılardır ve riski severler. Yeniliklere açıklardır ve aynı anda birkaç konuyla ilgilenmekten çok mutlu olurlar. Yay burcu erkekleri kibar, beyefendi ve entelektüel olurlar. Meraklı, araştırmacı ve bilgililerdir. Cana yakın ve sevecenlerdir. Özgürlüğe çok değer verir. Yaratıcı, maceracı ve hareketlidir. Seyahat etmeyi, farklı şehirler, ülkeler görmeyi ve farklı insanlarla tanışmayı severler. Çok hızlı aşık olurlar ve aşık oldukları zaman da özgür ruhları ve yüksek enerjileriyle ilgiyi üzerine toplar. İlişkilerinde kolaylıkla uyum sağlayamazlar ve emin olmak için bir süre geçmesini beklerler. Aile konusuna çok kıymet verirler ancak aile kurmakta zorluk çekebilirler. Yay burcu erkeğinin özelliklerini öğrenmek için yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Yay Burcu Erkeği Özellikleri Nelerdir?

Yay burcu erkeği uzun boylu ve ince vücutlulardır. Saç ve sakalları gürdür. Güler yüzlü, neşeli ve çekicilerdir. Yay burcu erkeği eğlenceli, arkadaş canlısı ve hareketlilerdir. Hoşgörülü ve anlayışlı kadınlardan hoşlanırlar. Kolay aşık olurlar ancak aşk ilişkilerinde duygusal değillerdir. İş hayatlarında disiplinli ve mantıklı hareket ederler. Özellikle ticaret alanında çok başarılılardır.

Yay Burcu Erkeği Cinsel İlişkide Nasıldır?

Yay burcu erkeği hayatının her alanında maceracı ve özgür ruhludur. Yeniliklere açıklardır ve ilk defa duyduğu ya da ilk defa gördüğü şeyleri kendileri de denemek isterler. Cinsel ilişkilerinde de cesur, tutkulu ve eğlencelilerdir. Sevgi ve cinselliği birbiriyle çok ilişkilendirirler. Partnerini tatmin etmek ve eğlendirmek için ellerinden gelen her şeyi yaparlar.

Yay Burcu Erkeği Aşk Hayatında Nasıldır?

Yay burcu erkeği hoşgörülü, anlayışlı, samimi, özgür, bağımsızlığına düşkün ve kendisi gibi eğlenceli kadınlardan hoşlanırlar. Özellikle de gizemli, kültürlü, özgüvenli, zeki ve dürüst bir kadın gördüklerinde anında aşık olurlar. İlişkide iki farklı ruh haline bürünen yay burcu erkekleri kimi zaman maço birine, kimi zaman da ince ve centilmen birine dönüşürler. Aşık olduğu kadını güldürmeyi ve eğlendirmeyi çok severler.

Yay Burcu Erkeği Çapkın Mıdır?

Yay burcu erkeği yakışıklı ve çekici olurlar. Özgürlüğüne düşkün ve hareketli olurlar. Güler yüzlü, neşeli, havalı, yardımsever ve tatlı dillilerdir. Karşılarında eğlenceli zeki, özgüvenli ve özgür kadın gördükleri zaman onu etkilemek için her şeyi yaparlar. Flörtöz ve çapkın oldukları söylenir.

Yay Burcu Erkeği Güvenilir Midir?

Yay burcu erkeği samimi, dost canlısı ve sevecenlerdir. Sevgili ve arkadaşlık ilişkilerinde sorumluluk sahibi ve sahiplenicilerdir. Cömert ve verimkar olmaları nedeniyle sevdikleri kişilerin kalbinde güzel bir yer edinirler. Eğlenceli, sevimli, kabına sığmayan, özgürlüğüne düşkün, hareketli, farklılıklardan hoşlanan ve yenilikçi olan yay burcu erkekleri aynı zamanda çok güvenilirlerdir.

Yay Burcu Erkeği Hangi Burçlarla İyi Anlaşır?

Yay burcu erkeği kendileri gibi eğlenceli, gezmeyi, seyahat etmeyi, farklı yerler görmeyi ve yeni insanları tanışmayı seven ikizler burçları ve terazi burçları ile iyi anlaşır. Ayrıca maceracı ve özgürlüğüne düşkün olmalarından dolayı cesur olmaları ile tanınan koç burçlarıyla da çok iyi anlaşırlar. Ancak düzenli, titiz, ciddi, disiplinli ve çalışkan olmaları ile tanınan toprak grubu burçlarıyla iyi anlaşamazlar. Yani oğlak, başak ve boğa burçları yay burçlarının anlaşamadığı burçlar arasındadır.

Yay Burcu Erkeği Nasıl Etkilenir?

Yay burcu erkeği, maceracı, eğlenceli ve bağımsızlığına düşkündür. Bu nedenle özgür ruhlu, bağımsızlığına düşkün, eğlenceli sosyal, cesur, özgüvenli ve pozitif insanlardan çok etkilenirler. Ayrıca monotonluktan uzak ve her günü, her dakikası dopdolu insanlardan çok hoşlanırlar. Yay burcu erkeğini etkilemek için yaratıcı, sıra dışı, eğlenceli ve maceracı olmak gerekir.

Yay Burcu Erkeğinin Sevmediği Şeyler Nelerdir?

Yay burcu erkeği neşeli, güler yüzlü, pozitif, özgür, maceracı ve hayat dolulardır. Bu nedenle sıradanlıktan, somurtkanlıktan, ciddiyetten, mutsuzluktan ve olumsuzluklardan hiç hoşlanmazlar. Ayrıca aşırı titizlik, düzen, disiplin ve mesafe de onları rahatsız eder. Oğlak, başak ve boğa burçlarıyla bu sebepten dolayı anlaşamaz.

Yay Burcu Erkeği Evlilik Nasıl Olur?

Yay burcu erkeği kendisi gibi sevecen, neşeli, eğlenceli, maceracı, korkusuz ve özgüvenli kadınlardan hoşlanırlar. İyi vakit geçirdiği kadınla evlenmek isterler. İlişkide kıskançlık ve kısıtlamadan nefret ederler. Ancak sevdikleri kadına karşı sadık olurlar. İlişkilerinin hep heyecanlı olmasını isterler. Sakinlik ve monotonluktan hoşlanmazlar. Çocuklarına karşı çok sevecen ve bağlı olurlar. Çocuklarıyla çok ilgilenir ve eğlenceli vakit geçirirler. 

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir