29 Temmuz 2022 Günlük Burç Yorumları: Kendinize Zaman Ayırın!

29 Temmuz 2022 Günlük Burç Yorumları: Kendinize Zaman Ayırın!
28.07.2022 17:48
29 Temmuz 2022 günlük burç yorumlarında Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak Kova, Balık burçlarını neler bekliyor? Burcunuzda yaşanacak değişiklikler neler? İşte, 29 Temmuz 2022 burç yorumları…

Günlük burç yorumları köşemizde bugün 29 Temmuz 2022 günlük burç yorumlarını sizin için derledik. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak Kova, Balık burçlarının günlük burç yorumlarına hep birlikte göz atalım.


Koç Burcu (21 Mart- 19 Nisan)

Sevgili Koç, mali konular canınızı sıkabilir! Birinin maddi açıdan yaşadığı zorluk veya beklenmedik bir fatura baş ağrısına neden olabilir. Bu koşullar, diğer alanlarda sizin için gecikmeler ve rahatsızlık yaratabilir. Sabırlı olun ve henüz paniğe kapılmayın, bugün ortaya çıkan bütçe sorunları gelecekte çözülebilir.

Boğa Burcu (20 Nisan-20 Mayıs)


Sevgili Boğa, bugün ilk izlenimler zor olabilir. Bu, özellikle bir süredir görmediğiniz yeni veya eski bir arkadaşınızla buluşuyorsanız geçerlidir. İşler beklediğinizden farklı şekilde gelişebilir ve eğlenceli bir şekilde değil. Yanlış iletişim ve aksiliklerin olması daha olasıdır ve ikinizi de yanlış yola sokar. Bunun yerine, sizi tanıyan ve seven arkadaşlarınızla biraz zaman geçirmeyi düşünün, şu an için kurulmuş ilişkiler muhtemelen daha faydalı olacaktır.

İkizler Burcu (21 Mayıs-20 Haziran)

Sevgili İkizler, bilinçaltı duygular gün boyunca yüzeye çıkabilir. Gerçekten nasıl hissettiğinizi saklamaya çalışmak normalde olduğu kadar kolay olmayabilir ve paylaşmak istemediğiniz duygular konuşmalarda belirgin hale gelebilir. Birinin adı geçtiğinde yüz ifadenize dikkat edin. Öte yandan hoşunuza gitmeyen bir şey gündeme getirildiğinde sakin olun ve poker yüzünüzü kullanın!

Yengeç Burcu (21 Haziran-22 Temmuz)

Sevgili Yengeç, gelecekle ilgili hayalleriniz, çok yakında bir noktada konfor bölgenizle çatışabilir. Sizinle hedefleriniz arasındaki bir engel aşılmaz görünebilir ve bunu nasıl başaracağınızdan emin olmanıza neden olabilir. Karar verirken acımasız olun ve sizin için gerçekten en iyi olanı seçmekten çekinmeyin, çünkü mevcut konfor durumunu seçmek muhtemelen gelecekte sizi mutlu etmeyecek.

Aslan Burcu (23 Temmuz-22 Haziran)

Sevgili Aslan, şu sıralar toplum içinde canlandırmanız gereken karakter sizi strese sokabilir. Muhtemelen iki modunuz var; evde yalnızken  olduğunuz kişi ve herkesin etrafında olduğunuz kişi. Özellikle son zamanlarda normalden daha sosyal bir kelebekseniz, kendi başınıza biraz kaliteli zaman geçirmek akıllıca olacaktır. Sakin bir aktivite bulun ve kendinize huzur içinde birlikteliğinizin tadını çıkarma izni verin.

Başak Burcu (23 Ağustos-22 Eylül)

Sevgili Başak, başkalarının fikirleri size şu anda oldukça kısıtlayıcı geliyor olabilir. Hayatınızdaki biri, söylediğiniz bir şeyden hoşlanmadığını ifade edebilir. Bu, muhtemelen sizin için bir sürpriz olabilir, çünkü açıklamalarınıza böyle tepki vereceklerini tahmin etmemiş olabilirsiniz. Kimseyi incitmediğiniz sürece, işleri kendi yöntemlerinizle davranma konusunda endişelenmeyin! Fikirlerinizi kabul etmiyorlarsa, bu onların sorunu.

Terazi Burcu (23 Eylül-22 Ekim)

Sevgili Terazi, bir meslektaşınız şu anda güvenlik ihtiyacınızı hafife alıyor olabilir. Sizi yargılamaya karar verdiklerinde, hatta onların bakış açısına göre doğruyu söylemediğinizi belirlediklerinde, ciddi olarak bir şey söyleyebilir veya yapabilirsiniz. Bunu bir başkasından duymak incitici olsa da, bu, sizden çok onların dünyaya ilişkin algılarının bir yansımasıdır. Düşüncelerine ve duygularına saygı duyduğunuzu, ancak yine de vicdanınızın rahat olduğunu bilmelerini sağlayın.

Akrep Burcu (23 Ekim-21 Kasım)


Sevgili Akrep, şu anda sorumlu olduğunuz bir kişiyle aranızda bir anlaşmazlık çıkabilir. Bu kişi tavsiyenizi dinlemek veya talimatlarınızı takip etmek istememiş olabilir. Onlara dikkatinizi vermeyi bırakın, çünkü muhtemelen enerjinizin çoğunu hak etmiyorlar! Kararınızın ne olduğunu açık açık söyleyin. 

Yay Burcu (22 Kasım-21 Aralık)

Sevgili Yay, şu anda dikkatinizi dağıtacak şeyler olabilir. Kendinizi merkeze almanın bir yolunu bulmaya çalışın. Kendinize zaman tanıyın. Kulaklıklarınızı takın, sizin için mutlu ve huzurlu yeri bulun ve dünyanın karmaşasından kurtulun.

Oğlak Burcu (22 Aralık-19 Ocak)


Sevgili Oğlak, bugün biriyle veya bir şeyle yeniden bağ kurabilirsiniz. İster yeni bir arkadaşlık, ister potansiyel bir ilişki, ister yeni yaratıcı bir hobi veya spor olsun, hayatınızdaki boşluğu doldurmak için dikkatinizi bunlara veriyor olabilirsiniz. Bu her zaman kötü bir şey olmasa da, kırmızı bayrakları kaçırıyor veya hayatınızın diğer alanlarını sağlıksız bir şekilde görmezden geliyor olabilirsiniz.

Kova Burcu (20 Ocak-18 Şubat)

Sevgili Kova, platonik bir ilişki sizin için çok alışılageldik olmayabilir. Bu sebeple o kişiyi tanımadan önce onunla bağlantı kurmak için güçlü bir istek duymuş olabilirsiniz. Ancak şimdi size kendileri hakkında daha fazla şey anlattıklarında kapıya koşma eğilimi gösteriyorsunuz. Bu potansiyel arkadaş, sizin tam tersiniz gibi görünse bile, onu tamamen yargılamadan önce biraz daha yakından tanıma şansı verin! Kimse mükemmel değil!

Balık Burcu (19 Şubat-20 Mart)


Sevgili Balık, bugün ekstra zihinsel disiplin gerektirebilir. Geçmişteki benliğinize daha düzenli olacağınız konusunda ısrar etmiş olsanız bile, o zamanki durumunuzla aynı durumda kalmış olabilirsiniz. Özellikle kendi kendinizi motive etmeniz gerektiğinde, değişimi uygulamak zor olabilir, ama korkmayın! Niyetlerinizi ve hedeflerinizi yazmak, onlara daha iyi odaklanmanıza yardımcı olacak ve doğal olarak sizi zamanla daha disiplinli hale getirecektir. Kendinize bazı kişisel ödevler verin ve kendinizi hayal kırıklığına uğratmayın.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

ASTROLOJİ Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir