Balık Burcu Erkeği Çabuk Unutur Mu?

Balık Burcu Erkeği Çabuk Unutur Mu?
19.01.2023 01:03
Bazı burçlar sizi sonsuza kadar unutmazken, bazıları ise tek kalemde silebiliyor. Peki hangi burcun erkekleri çabuk unutuyor? Balık, Başak, Terazi, Koç burcu erkeği çabuk unutur mu? Oğlak, Yengeç, Akrep çabuk unutur mu? Hadi cevaplarda buluşalım.

Enerjisi yüksek, duygusal ve alıngan insanlar olan Balık burcu erkekleri, aşk hayatında romantik birer prenstirler. Ancak onlarla aşk yaşamak her şeye alınganlık gösterebilme potansiyellerinden dolayı zorlaşabilmektedir. Aşklarını idealize şekilde yaşamaktan hoşlanırlar. Onlar için aşk bir masaldır. Balık burcu erkekleri sizi bir kez sevdiyse ömrünün sonuna kadar izinizi kalbinizde taşır. Çabuk unutan veya duygularını saklayabilen insanlar değildir.

Başak Burcu Erkeği Çabuk Unutur Mu?

Genellikle mantığı ile hareket eden inatçı insanlardır. Gösteriş ve şatafattan uzak, çalışkan, azimli, tertipli, düzenli insanlardır. Hatta temizlik hastaları genellikle Başak burçlarından çıkmaktadır. Başak burcu için aşk ve duygular birer külfet gibidir. Karmaşıktır. Başak burçları karmaşadan ve yüklerden hoşlanmazlar. Sevmediklerinde çok çabuk unutma potansiyeline sahip kişilerdir. Ancak gerçek bir aşk yaşarsa en güçsüz tarafları unutamamak olacaktır.

Terazi Burcu Erkeği Çabuk Unutur Mu?

Terazi burcu hava grubuna mensup bir burçtur. Bundan kaynaklı olarak Terazi erkekleri hareketli, uçarı, kararsız ve kolayca arkadaşlık kurabilen kişilerdir. Bir Terazi erkeğinin sizi unutması saniyeler sürecektir. Ama sizi ona hatırlatabilecek bir koku bir nesne ya da bir anı tüm duygularını tekrar anımsamasına neden olacaktır. Terazi burcu erkekleri kararsız yapıları ve ani duygu durum değişikliklerinden dolayı ciddi ilişkilerin insanları değillerdir.

Koç Burcu Erkeği Çabuk Unutur Mu?

Dışa dönük, eğlenceli, günlük yaşayan, cesur ve bağımsız özellikler sergileyen bir burçtur. Koç erkekleri uzun süreli beraberliklerin insanları değillerdir. Çünkü özgürlüklerine çok düşkün olan insanlardır. Bir yere bir kişiye ait olmaktan hiç hoşlanmazlar. Hayatı spontane yaşamayı severler. Koç burcunun sizi unutması için önce hatırlaması gerekecektir.

Oğlak Burcu Erkeği Çabuk Unutur Mu?

Disiplin ve çalışkanlığın burcu olan Oğlak erkekleri son derece mesafeli ve inatçı insanlardır. Ancak bir Oğlak erkeğinin kalbine girmişseniz ve sizi gerçekten sevmişse tek eşli ve evine bağlı bir erkek olacaktır. Ancak hatalı olan taraf sizseniz ve gerçekten canını yakmışsanız sizi tek kalemde silebilecek kadar da cesur ve kararlı bir burçtur. Bir insanı zor sever ama sevdiği zaman tam sevecektir. Aşk acısını uzun süre atlatamaz ve kolay kolay unutmaz. Çünkü aşık olmak onun için sıradan bir durum değildir.

Yengeç Burcu Erkeği Çabuk Unutur Mu?

Empati yetenekleri yüksek, alıngan, kibar, akıllı insanlardır. Yengeç burcu erkekleri her şeye alınganlık gösterebilirler. Bundan dolayı onlarla ilişki yaşamak çocuğu zaman zor olabilir. Birini sevdiklerinde onları asla unutmazlar. Her zaman kalplerinde sevdiklerinden arda kalan izler taşımaya meyillidirler. Onlar için bir gülümseme, bir dokunuş ya da bir koku unutulmayacak kadar değerlidir.

Akrep Burcu Erkeği Çabuk Unutur Mu?

Akrep burcu insanları duyguları uçlarda yaşamayı severler. Kendilerinin ve başkalarının sınırlarını zorlamaktan çekinmezler. Eğer bir Akrep burcu size aşık olmuşsa sizi ömrünün sonuna kadar unutamaz. Ama duygularınız karşılıksızsa Akrep erkeği son derece acımasız olabilir. Sizi o kadar çabuk unutur ki bu dünyadaki varlığınızı sorgulatırlar.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir