Kısmetse Olur Eslem Kimdir?

Kısmetse Olur Eslem Kimdir?
30.01.2023 21:45
Youtube platformunda fırtınalar estiren kısmetse olur: aşkın gücü evinin öne çıkan gelin adayı Eslem Sena ile ilgili merak edilenler var. Peki kısmetse olur Eslem kimdir, kaçıncı bölümde geldi, kimin eski sevgilisi, ne iş yapıyor? Kısmetse olur Eslem nerede sunuculuk yaptı, estetikli mi, instagram adresi nedir? Detaylar yazımızda.

Kısmetse olur: aşkın gücü yepyeni heyecanı ve yarışmacıları ile yine yeni yeniden ekranlarımıza gelmeye başladı. Ancak bu sefer bir farkla. Kısmetse olur: aşkın gücü TV’de değil Youtube platformunda yayınlanmaktadır.

2017 yılında Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile TV ekranlarında izdivaç programlarının yasaklanmasının ardından Youtube’da yayınlanan Kısmetse olur: aşkın gücü ilk hafta elemesiyle çok konuşuldu.

İlk hafta yarışmaya veda eden isim Tuğçe oldu. Tuğçe’nin ardından eve dahil olan gelin adayı Eslem güzelliği ve konuşma üslubuyla gelin ve damat adaylarının bir anda ilgisini çekmeyi başardı. Genç kadın bir sunucudur ve aynı zamanda da müzikle ilgilenmektedir. Şarkı söylemekte ve söz-beste yazarlığı yapmaktadır.

Kısmetse Olur Eslem Kaçıncı Bölümde Geldi?

Yarışmadan elenen isim Tuğçe’nin yerine gelen Eslem dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı. Eve geldiği ilk gün Furkan’ın ilgisini çektiğini dile getiren ve Furkan’la dans eden Eslem Furkan’ın elenmesinin ardından Serdar’la yakınlaşmaya başlamıştı. Eslem yarışmaya 15.bölümde dahil olmuştur.

Kısmetse Olur Eslem Eski Sevgilisi Kimdir?

Programa 15.bölümde dahil olan gelin adayı Eslem’i görenler bir yerlerden aşina olduğu hissine kapılmışlardır. Çünkü Eslem bir zamanlar kripto para borsası Thodex adlı şirketin kurucu ortağı ve CEO’su olan ve binlerce kişiyi dolandırıp Amerika’ya kaçan ünlü isim Faruk Fatih Özer’in eski sevgilisiydi.

Konuyla ilgili bir zamanlar Show TV ana habere konuşan genç kadın olaylarla ilgisi olmadığını anlatmıştır. Zaten çok kısa bir beraberlik yaşadıklarını, böyle bir plandan kesinlikle haberinin olmadığını, hatta Faruk Özer’in de piyon olarak kullanıldığını ileri dürmüştür. Bir dönemler birliktelik yaşadığı Faruk Özer ile birlikteliğinden kalma günlerde çekilmiş video ve fotoğrafların yayınlanmasından da çok rahatsız olduğunu dile getirmiştir.

Kısmetse Olur Eslem Ne İş Yapıyor?

Diksiyonu ile hem fark edilen Eslem’in ne iş yaptığı da merak konusu olmuştur. Eslem bir dönem haber ve magazin programı sunuculuğu yapmıştır. Ayrıca müzikle ilgilenmekte şarkı söyleyip söz yazmaktadır.

Kısmetse Olur Eslem Nerede Sunuculuk Yaptı?

Genç yarışmacı uzun bir süre magazin ve haber programı sunuculuğu yapmıştır. Ayrıca yarışmada söylediği şarkılarla da güzel sesini ortaya koymuştur. Ancak daha önce nerede sunuculuk yaptığı bilinmemektedir.

Kısmetse Olur Eslem Estetikli Mi?

Eslem Sena 2001 yılında İstanbul’da doğmuş ve aslen Uygur Türküdür. Farklı yüz tipi ve güzel fiziği ile hemen dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Eslem’in herhangi bir estetik operasyon geçirip geçirmediği ise bilinmemektedir.

Kısmetse Olur Eslem İnstagram Adresi Nedir?

Kısmetse olur: aşkın gücü evi yarışmacılarının fenomen program sayesinde takipçi sayıları da arttı. Bazı yarışmacıların ise takipçi sayılarının neredeyse 2 katına çıktığını görmekteyiz. Eslem Sena’nın instagram adresi ise “esleemsena“dır. 

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir