Tuğçe Açıkgöz Kimdir?

Tuğçe Açıkgöz Kimdir?
05.01.2022 13:43
Popüler oyuncu Kaan Yıldırım, son günlerde aşk hayatı ile gündemde. Kaan Yıldırım’ın Tuğçe Açıkgöz ile aşk yaşadığı yönünde ortaya atılan iddialar gündeme bomba gibi düştü. Hal böyle olunca Tuğçe Açıkgöz’ün kim olduğu merak konusu oldu.

Son yılların en popüler erkek oyuncularından biri olan Kaan Yıldırım en son şarkıcı Hadise ile yaşadığı aşk ile magazin gündemine gelmişti. Hadise ile yollarını ayıran ünlü oyuncu, bir süre kendini işine vermiş ve gündemden uzak kalmıştı. Lakin Kaan Yıldırım’ın adı geçtiğimiz günlerde kendisi gibi oyuncu Tuğçe Açıkgöz ile anılmaya başladı. Tuğçe Açıkgöz’ün, Kaan Yıldırım’ın aile dostlarından birinin kuzeni olduğu ortaya çıktı. Ayrıca çiftin yaklaşık iki aydır bir ilişki yaşadığı ve bu ilişkiyi gözlerden uzak yaşamayı tercih ettiği de konuşulmaya başlandı. Tuğçe Açıkgöz’ün soyadının Kaan Yıldırım’ın eski sevgilisi Hadise Açıkgöz ile aynı olması sosyal medyanın espri konusu oldu. Kaan Yıldırım ve Tuğçe Açıkgöz cephesinden aşkı doğrulayan bir hamle gelmese de Tuğçe Açıkgöz sosyal medyanın merak konusu oldu. Tuğçe Açıkgöz 10 Şubat 1993 tarihinde Ankara’da doğdu. Kadir Has Üniversitesi Oyunculuk bölümünden mezun oldu. Ayrıca İstanbul Büyükşehir Tiyatroları Çocuk ve Genç Eğitim Birimi’nde oyunculuk eğitimi almış ve bu birimde asistan olarak görev almaya başlamıştır. İlk oyunculuk deneyimini 2005 yılında Alaturka filmi ile yaşamış, son olarak Leke adlı dizide Şirin karakterine hayat vermiştir.

Tuğçe Açıkgöz Aslen Nereli?

Son günlerde popüler oyuncu Kaan Yıldırım ile adı aşk iddialarına karışan Tuğçe Açıkgöz’ün kim olduğu internet platformlarının en çok araştırılan konusu oldu. Tuğçe Açıkgöz’ün aslen nereli olduğu da hakkında merak edilen sorulardan biri. Tuğçe Açıkgöz’ün 10 Şubat 1993 doğumlu olup aslen Ankaralı olduğu biliniyor.

Tuğçe Açıkgöz Boy Ve Kilosu Kaçtır?

Fiziksel görünüşü ile büyük beğeni toplayan Tuğçe Açıkgöz’ün boyu ve kilosu da yakın mercek altına alındı. 10 Şubat 1993 doğumlu ve Kova burcu olan Tuğçe Açıkgöz’ün 1.67 cm boyunda olup 53 kilo olduğu olduğu biliniyor.

Tuğçe Açıkgöz Hangi Dizilerde Oynadı?

Oyunculuk kariyerine eğitim ile başlayan Tuğçe Açıkgöz ilk olarak, Kadir Has Üniversitesi’nde oyunculuk eğitimi aldı. Daha sonra İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nde oyunculuk eğitimlerine devam eden Tuğçe Açıkgöz, ilk ekran önü deneyimini 2005 yılında Alaturka adlı sinema filmi ile yaşadı. Aynı sene içerisinde Babam Geri Döndü adlı filmde rol aldı. 2007 yılında Vatan Sağ Olsun, 2011 yılında Ağlama Ne Olur, 2014 yılında Alev, 2015 yılında Yaz’ın Öyküsü, 2016’da Baba Mirası, 2019 yılında Leke adlı yapımda rol aldı.

Tuğçe Açıkgöz Kaç Yaşında?

Kariyeri boyunca pek çok farklı yapımda yer alan Tuğçe Açıkgöz, geçtiğimiz günlerde Kaan Yıldırım’la adının aşk iddialarına karışmasıyla gündeme geldi. Magazin gündeminde bomba etkisi yaratan aşk iddiası sonrası, Tuğçe Açıkgöz internetin en çok aranan isimlerinden biri oldu. Tuğçe Açıkgöz’ün kariyeri kadar, yaşı da merak konusu oldu. Tuğçe Açıkgöz’ün 10 Şubat 1993 doğumlu olup 29 yaşına girmeye gün saydığı biliniyor. 

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir