Kısmetse Olur Bilek Orundaş Kimdir?

Kısmetse Olur Bilek Orundaş Kimdir?
16.12.2022 22:50
Kısmetse Olur programının yarışmacılarından Bilek Orundaş’ın hayatı hakkında bilinmeyenleri araştırdık. Kısmetse Olur Bilek Orundaş kimdir, burcu nedir, ne iş yapıyor, kaç yaşında? Bilek Orundaş instagram adresi nedir, boyu kaçtır, aslen nereli?

Ekranlarının sevilen programlarından olan Kısmetse Olur artık internet üzerinden her gün yayınlanıyor. Evlenmek isteyenlerin buluştuğu bir platform olmasından ötürü herkesin önünde aşklar ve kavgalar yaşanıyor. Yarışmanın dikkat çeken noktalarından biri de ilk andan itibaren yarışmacıları olmaktadır. Yarışmacılarının hem konuşmaları hem de ilk girişleri tam anlamıyla olay yaratmıştır. Hem sosyal platformda hem de kendi hesaplarından herkesin takip ettiği kişiler olmaya başladılar. İşte bunlardan biri de damat adayı olan Bilek Orundaş gelir. Yarışmacının yaşı 26 olup gayet kibar ve naif bir kişiliğe sahip olmaktadır. Düzgün konuşmaları ve ne istediğini bilen bir tavır ile yarışmaya adım atmıştır.

Bilek Orundaş Burcu Nedir?

Bilek Orundaş Kısmetse Olur programı ile tanınan damat adaylarından biridir. Kendisinin balık burcu olduğu düşünülüyor. Çok duygusal bir kişiliğe sahip olduğu için aşkı için elinden gelenin fazlasını yapacağını gelin adayları arasında konuşuluyor. Hem görüntüsü hem de konuşma tarzı ile birçok gelin adayının favori damat adayları arasında olacağı görülüyor. Ayrıca kendisi modellik yapmasından ötürü fiziği ile de dikkat çeken kendine has karizması bulunan bir yapıya sahiptir.

Bilek Orundaş Ne İş Yapıyor?

Bilek Orundaş Kısmetse Olur programında şu an damat olarak tanınmaktadır. Gerçek hayatta lojistik işi ile uğraştığı ve bunun yanında modellik de yaptığını dile getirdi. Daha çok model olmaya yatkın olan damat adayı lojistik alanında da başarılı işler yaptığını ve geçiminin çoğunu bu meslek sayesinde kazandığını söylemiştir.

Bilek Orundaş Kaç Yaşında?

Evlilik programı ile tanıdığımız Bilek Orundaş 26 yaşındadır. Genç yaşına olmasına rağmen evlilik kurumunun kutsallığına inanır. Bu kurumun kutsallığından ve aile kavramından çok etkilenmesi onu evliliğe yönlendirdiğini konuşmalarında dile getirmektedir. Bu yüzden bu düşüncelerden ötürü evlilik programına katılması ve aşkını herkesin önünde yaşamak istediğini söylemiştir. Tam bir aşk adamı olduğu ve bunu direkt gösterecek damat adaylarından biri olacağı görülüyor.

Bilek Orundaş Boyu Kaçtır?

Bilek Orundaş, Kısmetse Olur programının gözde damat adaylarının da biri olmaktadır. Boyunun da dikkat çekici olduğu ve hayranları için araştırdık. Damat adayının boyu 1.80 olduğu biliniyor. Kendisinin ayrıca modellik yaptığı ve dış görünüşüne çok önem verdiği bilinir. Gelin adayında aradığı en önemli özellik temizlik ve kendine bakması olmaktadır. Eğer bu özelliklerde bir gelin adayı varsa hiç kaçırmadan hemen evleneceğini söylemiştir.

Bilek Orundaş Aslen Nereli?

Bilek Orundaş İstanbullu olduğu bilinir. Aslen ve memleketine dair bir açıklama yapmamıştır. Doğma büyüme İstanbullu olduğu bilinir. Bu mevkide olan okullarda okumuş işi ve önem verdiği her şeyi bu şehirde yaptığı bilinmektedir. Çevresi tarafından da çok takdir edilen ve güzel işlere imza atan damat adaylarından biri olmaktadır.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir