Kısmetse Olur Zeyd Gümüştutan Kimdir?

Kısmetse Olur Zeyd Gümüştutan Kimdir?
16.12.2022 22:59
Hem ismi hem de tarzı ile dikkat çeken Kısmetse Olur damat adaylarından Zeyd Gümüştutan ’ın bilinmeyenleri araştırdık. Kısmetse Olur Zeyd Gümüştutan kimdir, aslen nereli, boyu kaçtır, burcu nedir? Zeyd Gümüştutan kaç yaşında, gerçek adı nedir, katıldığı programlar nelerdir, instagram adresi nedir?

Kısmetse Olur, Zeyd Gümüştutan dikkat çeken konuşmaları ile programa damgasını vurmuştur. Daha önce tv de buluna bir programa da katılmıştır. Gelin adaylarının da dikkatini çeken tarzı sayesinde ilerleyen zamanlarda yaşayacağı aşkları da seyircileri merak ediyor. Hem takipçisi hem de fotoğrafları ile çok fazla takipçisi olan damat adayları arasında gelir. Evliliğe karşı tavrı da gayet olumludur.

Zeyd Gümüştutan Aslen Nereli?

Zeyd Gümüştutan, İstanbul Bakırköy’de dünyaya gelmiştir. Yarışmacının 1990 doğumlu olması diğer damat adayları arasında en yaşlı olan kişilerdendir. Hem olgun yaşı hem de yaşamışlığı ile gelin adaylarının dikkatini çekiyor. Konuşmaları ve hareketleri doğru şekilde yönlendiren damat adayı olduğu için birçok gelin adayının da favorileri arasındadır.

Zeyd Gümüştutan ‘ın Boyu Kaçtır?

Zeyd Gümüştutan boyu 1.75 olduğu biliniyor. Tam anlamıyla türk erkeği görüntüsü olan damat adayının evliliğe bakış açısı da gayet güzel kelimelerle dile getirmiştir. Bu program sayesinde gerçek aşkı bulacağına inandığı ve gelin adaylarının bakış açılarının da çok merak ettiğini söylemiştir. Yarışmanın başında gayet mantıklı konuşması onu diğer damat adaylarından ayrıldığını söyleyebiliriz.

Zeyd Gümüştutan Burcu Nedir?

Boğa burcu olduğu biliniyor. Boğa burcu erkeğinin özelliklerini taşıması ve sevdiği kadını sahiplenici bir tavırla sergileyeceğini programda görürüz. O sevdiği kadını hem sahiplenir hem de çok seven hareketleri ilk günden göstermeye başlamıştır.

Zeyd Gümüştutan Kaç Yaşında?

18 Mayıs 1990 doğumlu olan Zeyd damat adayı 32 yaşındadır. Olgun yaşına olmasına rağmen evlenmemiş olmasını kendini anlatan cümlelerle dile getirmiştir. Ancak programa gelme amacının ciddi bir ilişki aradığını dile getirerek gerçekten programa evlenmek istediğini söylemektedir.

Zeyd Gümüştutan ‘ın Gerçek Adı Nedir?

Adının Zeyd olması takma isim gibi görülse de gerçek adının da Zeyd Gümüştutan olduğu biliniyor. Hem ismi hem de tavrı ile evlilik programına farklı bir bakış açısı ile katılmıştır. Evlenmek istediğiniz ve doğru zamanın da bu programda olacağını dile getirmiştir. Gelin adaylarının da dikkatle izlediği damat adayları arasına girmiştir.

Zeyd Gümüştutan ‘ın Katıldığı Programlar Nelerdir?

Zeyd Gümüştutan Göz6 programında yarışmacı olmuştur. Bu program aracılığıyla tanınan damat adayının öncesinde hayranın da olduğu ve tanındığı bilinmektedir. Farklı tavırları ve olgun yaşı sayesinde evlenme programında dikkat çekici tavırlarını şimdiden sergilemeye başlamıştır.

Zeyd Gümüştutan İnstagram Hesabı Nedir?

İnstagram hesabından da Zeyd Gümüştutan ‘ın hayatı hakkında çok fazla bilgi edinebiliriz. Bir dönem Berna Keklikler ile de yaşadığı aşkla gündeme gelmiştir. Bu sayede tanınan yüzlerden biri haline dönüşmüştür. İnstagram hesabının da @zeydmi ismi ile yer aldığı biliniyor.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir