Emre Güngör Hakkında Sıkça Araştırılan Bilgileri Sizler İçin Derledik

Emre Güngör Hakkında Sıkça Araştırılan Bilgileri Sizler İçin Derledik
01.08.2022 18:20
Emre Güngör kimdir,boyu kaç,kaç yaşında,diş hekimi mi,mimar mı,avukatı kimdir ve hangi üniversite okudu sorularının cevaplarını bu yazımızda sizler için derledik

1984 Yılında doğan Türk futbolcu Emre Güngör’ün yaşı 35’tir ve aslan burcudur. 2006 yılında dünya evine giren Emre Güngör, 2007 yılında ilk çocuğunu kucağına almıştır. Eşine olan aşkı ile birçok kişiyi kendine hayran bırakan Emre Güngör, aynı sevgi ve saygı ile çocuğuna da bağlılığını korumaktadır. Ünlü futbolcu birçok maça çıkmış ve birçok takımda görev almıştır. Şu an da Bandırma Sporda oynamaktadır. Defans oyuncusudur. Kulüp kariyerine ve Futbola 11 yaşında, Bakırköy Spor altyapısında başlamıştır ve 17 yaşında Süper Lig takımlarının dikkatini çekmiştir. MKE Ankaragücü İlk transferini MKE Ankaragücü'ne yapmıştır ve oradaki bir buçuk sezonluk macerasının sonrasında Türk Telekom Spora kiralanmıştır. 2. Lig A Kategorisinde ise bir buçuk sezon geçirmiş akabinde ise Ankaragücü’ne dönmüştür. Sonrasında dört sene daha bu takımla Turkcell Süper Lig’de top koşturmuş ve başarılı olmuştur. Son iki sezon MKE Ankaragücü futbol takımının aynı zamanda takım kaptanlığını görevini de üstlenmiştir. Galata Saray 2007-2008 sezonu ara transfer döneminde Galatasaray’a geçmiş ve bir süre de orada futbolcu olarak mesleğini icra etmiştir. Rigobert Song gibi önemli bir dünya yıldızının 2008 Afrika Uluslar Kupası’nda bulunduğu sırada forma giyme şansı bulan Emre Güngör, Galata Saray defansına çok çabuk uyum sağlamış ve 2009-2010 sezonunda fazla forma giyme şansı bulamamıştır. Gaziantep Spor 23 Haziran 2010 tarihinde ise 2 milyon TL bedeli ile Galata Saray 'dan, Gaziantep Spor 'a transfer edilmiştir. Gaziantep Sporda ilk sezonundayken, 26 maça çıkmış ve 1'de gol atmıştır. 2011-12 sezonundayken ise takım kaptanı olarak devam eden Emre Güngör, genel olarak Dany Nounkeu ile göbekte görev almıştır. Fakat, ligin 2.yarısında özellikle Galata Saray maçındayken yaptığı hatalar sebebi ile yedeğe çekilmiştir. 2012 ve 2013 sezonu öncesinde alacağı paralarından vazgeçmiş ve bonservisini eline alarak Antalya Spora transfer olmuştur.

Emre Güngör Avukatı Kimdir?

Emre Güngör’ün avukatı, kendi kuzenidir.

Emre Güngör’ün Boyu Kaçtır?

Emre Güngör Boyu Kaç 1,83’tür.

Emre Güngör Diş Hekimi Mi?

Emre Güngör, diş hekimi değildir. Diş hekimliği bölümünü kazanmış fakat, okumamış ve bitirmemiştir.

Emre Güngör Evlendi Mi?

Emre Güngör, 2006 yılında şu an ki eşi ile evlenmiştir ve bir çocukları vardır.

Emre Güngör Mimar Mı?

Emre Güngör, mimar değildir. Emre Güngör ismi ile birçok avukat veya mimarlık ofisi vardır. Çok fazla isim benzerliği yaşayan Emre Güngör’ün ilk ismi, Fehmi’dir.

Emre Güngör Hangi Üniversitede Okudu?

Emre Güngör’ün hangi üniversitede okuduğu bilinmemektedir. Yalnızca, üniversiteyi kazandığı bilinmektedir. Kendisinin daha önceki açıklamalarında da üniversiteyi kazandığı fakat gitmediği bilgisi geçmiştir. 

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir