Hafsanur Sancaktutan’ın Burnu Estetik Mi?

Hafsanur Sancaktutan’ın Burnu Estetik Mi?
18.11.2022 19:17
Burun estetiği birçok ünlünün yaptırmış olduğu oldukça popüler bir operasyondur. Hafsanur Sancaktutan’ın, Hazal Kaya’nın, Hatice Şendil’in, Helin Kandemir’in, Hayal Köseoğlu’nun burnu estetik mi? Hande Soral’ın, Hazal Subaşı’nın, Deniz Işın’ın ve Acun Ilıcalı’nın burnu estetik mi? Burun estetiği olup olmaması en çok merak edilen ünlüleri sizler için derledik.

Oyunculuk kariyerine tiyatro ile başlayan Hafsanur Sancaktutan 2000 doğumludur. İlk olarak 2018 yılında Gülperi filmiyle karşımıza çıkmıştır. Daha sonrasında Son Yaz dizisinde Yağmur karakteriyle rol almıştır. Genç oyuncunun burnunun estetik olup olmadığı çok konuşulmaktadır. Güzel oyuncunun hayranları bu durumu araştırmaktadır fakat başarılı oyuncudan bu konu hakkında bir açıklama gelmemiştir.

Hazal Kaya’nın Burnu Estetik Mi?

Oyunculuk kariyerinin ilk dizisi Genco olan Hazal Kaya öncesinde birçok reklam filminde oynamıştır. Daha sonrasında herkesin severek izlediği Aşk-ı Memnu dizisinde Nihal karakteriyle karşımıza çıkmıştır. Doğal güzelliği ile herkesin beğenisini kazanan ünlü oyuncunun yüzünde hiçbir estetik operasyon olmadığı bilinmektedir.

Hatice Şendil’in Burnu Estetik Mi?

Hatice Şendil 2001 yılında düzenlenmiş olan Miss Turkey yarışmasında üçüncü seçilmiştir ve daha sonrasında Miss Europe isimli yarışmaya katılmıştır ve dördüncü olmuştur. Adını bu yarışmalarla duyuran ünlü güzel sonrasında oyunculuk kariyerine başlamıştır. Hatice Şendil estetik iddialarına ‘Hiçbir yerimde estetik yok’ yanıtını vermiştir.

Helin Kandemir’in Burnu Estetik Mi?

İlk oyunculuk kariyerine 2013 yılında Ötesiz İnsanlar dizişi ile başlayan genç oyuncu 2004 yılı doğumludur. Daha sonra birçok dizide adını duyduğumuz güzel oyuncunun burnunun estetik olup olmadığı çok merak edilmektedir. Bu konu hakkında kesin bir bilgi bilinmemektedir.

Hayal Köseoğlu’nun Burnu Estetik Mi?

Mucize Doktor dizisiyle yıldızı parlayan güzel oyuncu Hayal Köseoğlu 29 yaşındadır. Şimdi Mahkûm dizisinde Sasha rolünde oynayan güzel oyuncu oldukça beğeni topluyor. Son günlerde sosyal medyada paylaşılan estetiksiz hali ile gündem olan güzel oyuncunun burnu estetik olduğu biliniyor.

Hande Soral’ın Burnu Estetik Mi?

Adını Küçük Kadınlar dizisi ile duyduğumuz güzel oyuncu Hande Soral 33 yaşındadır. İsmail Derici ile güzel giden evliliği olan güzel oyuncunun burnunun estetik olup olmadığı merak edilmektedir. Bu konu hakkında kesin bir bilgi bulunamamaktadır.

Hazal Subaşı’nın Burnu Estetik Mi?

Oyunculuk kariyerine Adını Sen Koy dizisi ile başlayan güzel oyuncu Zehra karakterine hayat vermiştir. Daha sonrasında birçok dizide adını duyduğumuz ünlü oyuncu 1995 yılında İzmir’de doğmuştur. Güzel oyuncunun doğal güzelliğe sahiptir fakat estetik dokunuşlar yaptırdığı bir gerçek. Güzel oyuncunun burnunun estetik olup olmadığı bilinmemektedir.

Deniz Işın’ın Burnu Estetik Mi?

Masumiyet dizisiyle yıldızı parlayan Deniz Işın bu dizide İrem karakterine hayat vermiştir. Başarılı oyuncunun yeni projeleri olduğu duyulmuştur. Güzel oyuncunun burnunun estetik olup olmadığı bilinmemektedir.

Acun Ilıcalı’nın Burnu Estetik Mi?

Ünlü yapımcı ve televizyoncu Acun Ilıcalı geçtiğimiz aylarda göz kapağı estetiği yaptırdığı haberleriyle gündemdeydi. Bu iddialara cevap veren Acun Ilıcalı hiçbir estetiğinin olmadığını söylemiştir. Böylece Acun Ilıcalı’nın burnu estetik değildir.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir