Geniş Ürün Yelpazesi Sunan Casper Bilgisayar Modelleri Hakkında Merak Edilenler Nelerdir?

Geniş Ürün Yelpazesi Sunan Casper Bilgisayar Modelleri Hakkında Merak Edilenler Nelerdir?
17.08.2022 12:21
1991 senesinde Ali İhsan Taşkın, Yalçın Yıldırım ve Altan Aras Fakılı tarafından, henüz daha yeni üniversiteden mezun olmuşlar iken kurulmuştur. Casper bilgisayar hangi ülkenin markası, kaç yıl garantili, fiyatları nelerdir, sahibi kimdir, nasıl açılır, fabrikası nerede ve nerede satılıyor? Ayrıntıları ile inceledik.

Geniş ürün yelpazesine sunmakta olan Casper bilgisayarları hakkında merak edilmekte olunana en çok konu ürünlerinin fiyatları olmaktadır. Casper Nirvana modelinin fiyatları şu şekilde olmaktadır; Casper Nirvana S500 à10,705,00 TL, Casper Nirvana X400 à 8,669,00 TL, Casper Nirvana F500 à 8,588,00 TL, Casper Nirvana X500 à8,386,00 TL, Casper Nirvana C350 à 5,121,00 TL.

Casper Bilgisayar Hangi Ülkenin Markasıdır?

Casper bilgisayar markası 1991 senesinde yeni mezun olmuş olan 3 bilgisayar mühendisi tarafından İstanbul’da kurulmuştur. Bu mühendisler Ali İhsan Taşkın, Yalçın Yıldırım ve Altan Aras Fakılı olmaktadır.

Casper Bilgisayar Kaç Yıl Garantilidir?

Casper bilgisayar markasının garanti süresi topla olarak 2 yıl olmaktadır. Ayrıca garanti süresi tam olarak ürünün teslim edildiği tarihten itibaren başlamaktadır. Ürünün garantisini kontrol etmek isteyen biride bu işlemi Casper’ın sitesine girerek yapabilmektedir.

Casper Bilgisayarların Fiyatları Nelerdir?

Casper’ın bazı bilgisayarlarının fiyatları şunlar olmaktadır; Casper Nirvana F500 à 9,007,00 TL, Casper Nirvana à 8,795,00 TL, Casper Nirvana X400 à 9,091,00 TL, Casper Nirvana S500 à 11,227,00 TL, Casper Nirvana C350 à 5,370,00 TL.

Casper Bilgisayar Sahibi Kimdir?

Casper bilgisayar markasının sahipleri Ali İhsan Taşkın, Yalçın Yıldırım ve Altan Aras Fakılı olmaktadır. Casper bilgisayar markası 1991 senesinde Ali İhsan Taşkın, Yalçın Yıldırım ve Altan Aras Fakılı’nın üniversiteden daha yeni mezun oldukları zaman kurulmuştur. 

Casper Bilgisayar Nasıl Açılır?

Casper markalı bilgisayar ürünlerini açabilmek için güç düğmesine basmak yeterli olacaktır. Dziüstü bilgisayarınızın klavyesinin yukarı kısmında sağ tarafta, sol tarafta ya da ortada yer alabilmekte olan güç düğmesine basmanız yeterli olacaktır.

Casper Bilgisayar Ne Markasıdır?

Casper bilgisayarları Türkiye markası olmaktadır. Ali İhsan Taşkın, Yalçın Yıldırım ve Altan Aras Fakılı isimli, 1991 senesinde henüz daha yeni mezun olmuşken bu markayı kurmuşlardır. Orta Doğu’nun ve Avrupa’nın en büyük olan fabrikalarından biri olmaları ise, 2007 senesinde üretimi arttırmak amacı ile olmuştur. Casper markası ilk başlarda sadece bilgisayar üretmek amacı ile bu piyasaya atılırken, ilerleyen zamanlarda pek çok telefon modeli üreterek ürün yelpazesini genişletmeye başlamıştır. Casper markası aynı zamanda bilgisayar sektöründe ilk defa yerli bilgisayar üreten markası olma unvanına sahip olmaktadır.

Casper Bilgisayar Fabrikası Nerededir?

Casper bilgisayar markası İstanbul’da üretilmektedir. Yüzde yüz yerli olmakta olan Casper markasının kurucuları ise Ali İhsan Taşkın, Yalçın Yıldırım ve Altan Aras Fakılı olmaktadır. Bu üç mühendis henüz daha yeni mezun olmuşlar iken 1991 senesinde Casper markasını kurmuşlardır. Bu markayı ilk kurulduğu zamanlar sadece bilgisayar üretiyor iken, zaman geçtikçe telefon modelleri de üretmeye başlayarak şirket ürün yelpazesini genişletmeye gitmiştir.

Casper Bilgisayar Nerede Satılıyor?

Casper markalar bilgisayarlar neredeyse Türkiye’nin dört bir yanında satışı gerçekleşmektedir. Casper bilgisayarlarının bazı satışı bulunana yerleri şunlar olmaktadır; Aydın’ın Efeler ilçesi, Aydın merkez, İstanbul, Aydın’ın Koçarlı ilçesi, İzmir’in Bornova ilçesi, İstanbul’un Ümraniye ilçesi, Balıkesir’in Burhaniye ilçesi, İstanbul’un Kadıköy ilçesi, Aydın’ın Nazilli ilçesi, Aydın’ın Söke ilçesi.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir