Geekyapar'ın Yüzü Ömercan Güldal Kimdir?

Geekyapar'ın Yüzü Ömercan Güldal Kimdir?
05.10.2022 22:22
Geekyapar’ın yüzü Ömercan Güldal kimdir? Ömercan Güldal kaç yaşında, eşi kimdir, kardeşi kimdir, aslen nereli ve ne zaman evlendi? Ömercan Güldal nereden mezun, ne mezunu, ınstagram ve twitter hesabı nedir? Çok merak edilen Ömercan Güldal’ı bu yazıyı okuyarak daha yakından tanıyalım.

Ömercan Güldal 14 Haziran 1985 yılında İstanbul’da doğmuştur. İlkokul ve lise eğitimini İstanbul’da gerçekleştirmiştir. Ankara Üniversitesi ve Anadolu Üniversitesinden mezun olmuştur. Oyuncu ve gamerdır. 

Ömercan Güldal Kaç Yaşında?

Ömercan Güldal 14 Haziran 1985 yılında İstanbul’da doğmuştur. 2022 yılı itibarıyla 37 yaşındadır. Oyuncu ve gamerdır. 

Ömercan Güldal Eşi Kimdir?

Ömercan Güldal’ın eşi, Aybike Turan, Arka Sıradakiler dizisiyle televizyon dünyasına ilk adımını atmış dizi ve film oyuncusudur. 2017 yılında da Ömercan Güldal ile İzmir’de havuz başında düzenlenen düğün ile dünyevine girmiştir.

Ömercan Güldal Kardeşi Kimdir?

Ömercan Güldal 14 Haziran 1985 yılında İstanbul’da doğmuştur. Kardeşi ve ailesi hakkında herhangi bir bilgi bulunmamaktadır. Oyuncu ve gamerdır. 

Ömercan Güldal Aslen Nereli?

Ömercan Güldal 14 Haziran 1985 yılında İstanbul’da doğmuştur. Aslen İstanbulludur. 2022 yılı itibarıyla 37 yaşındadır. Oyuncu ve gamerdır. 

Ömercan Güldal Nereden Mezun?

Ömercan Güldal, ilkokul ve lise eğitimini İstanbul’da tamamlamıştır. 2011-2014 yılları arasında Ankara Üniversitesi Biyomedikal Bölümü’nden mezun olmuştur. 2014-2018 yılları arasında Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olarak okul hayatını tamamlamıştır.

Ömercan Güldal Ne Mezunu?

Ömercan Güldal 14 Haziran 1985 yılında İstanbul’da doğmuştur. 2011-2014 yılları arasında Ankara Üniversitesi Biyomedikal Bölümü’nden mezun olmuştur. 2014-2018 yılları arasında Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olarak okul hayatını tamamlamıştır.

Ömercan Güldal Ne Zaman Evlendi? 

Ömercan Güldal’ın eşi, Aybike Turan, Arka Sıradakiler dizisiyle televizyon dünyasına ilk adımını atmış dizi ve film oyuncusudur. 2017 yılında da Ömercan Güldal ile İzmir’de havuz başında düzenlenen düğün ile dünyevine girmiştir.

Ömercan Güldal Instagram Hesabı Nedir?

Ömercan Güldal Geekyapar’ın yüzü ve kurucusu olarak kendini belirli bir kitleye duyurmuştur. Ömercan Güldal’ın aktif olarak kullandığı Instagram hesabı vardır. Bu hesap ise @omercangul’dur. Bu kullanıcı ismi ile arattığınızda kolaylıkla sayfasını inceleyebilir ve dilerseniz takip edebilirsiniz. 

Ömercan Güldal Twitter Hesabı Nedir?

Ömercan Güldal Geekyapar’ın yüzü ve kurucusu olarak kendini belirli bir kitleye duyurmuştur. Ömercan Güldal’ın aktif olarak kullandığı Twitter hesabı vardır. Bu hesap ise @omercan_guldal’dır. Bu kullanıcı ismi ile arattığınızda kolaylıkla sayfasını inceleyebilir ve dilerseniz takip edebilirsiniz. 

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir