Fonksiyonel Ve Kaliteli Skytech Televizyon Modelleri Hakkında Merak Edilenler Nelerdir?

Fonksiyonel Ve Kaliteli Skytech Televizyon Modelleri Hakkında Merak Edilenler Nelerdir?
18.08.2022 18:09
Skytech televizyon hangi markanın ürünüdür, sahibi kimdir, internete nasıl bağlanır, özellikleri nelerdir, fiyatları nelerdir? Skytech televizyon ile ilgili merak ettiğiniz tüm sorulara yazımızda yanıt verdik.

Skytech televizyon modelleri hakkında merak edilen pek çok konu vardır. Özellikle özelleştirme konusunda kullanıcıları memnun edecek olan işletim sistemi, çok sayıda uygulamasıyla dikkat çekiyor. Ayrıca TV görüntü kalitesinin çok iyi olduğunu iddia ediyor ve 4K çözünürlüğe sahip. Skytech markası ise yerli üreticiler arasında yer alıyor. Şirket; İstanbul'da akıllı TV, elektrikli ev aletleri, ısıtma ve soğutma sistemleri gibi teknolojiler üretmektedir. Ayrıca bu ürünler sadece Türkiye pazarında değil, yurt dışında da birçok ülkede tüketicilerle buluşmaktadır. Skytech firması bir ticaret ailesinin parçası olarak 21 Mart 1984 tarihinde Ünsal Yapı ve Ticaret Şirketi ile işine başlamıştır. Dürüstlük ve samimiyet hayattaki yol gösterici ilkeleridir ve iş hayatında Ünsal ailesi geleceğe güvenle bakmanın yolunun olduğuna inanır. Bu yansımaların ışığında, farklı bir yapılanma ve ekip odaklı çalışma anlayışı ile uzun yıllar başarı dolu ayrılmanın mutluluğunu ve heyecanını yaşamaktadırlar. Firma kurulduğu günden bu yana dünyada olduğu gibi ülkemizde de değişimi sürekli takip eden ve hızla gelişen bir birimdir. İş ilkelerinden taviz vermeden ve değerli müşterilerinin güveniyle değişim ve büyümenin zorluklarını fayda ve fırsatlara dönüştürmeyi başarmışlardır.

 Skytech Televizyon Hangi Markanın Yan Ürünüdür?

 Skytech televizyonlarının hangi markanın yan ürünü olduğu araştırma konusu olmuştur. Skytech televizyonlar Ünsal Grup firmasına ait harika televizyonlardan birisidir. Skytech televizyonlarının ayrı bir markası yoktur.

 Skytech Televizyon Kimindir?

 Skytech televizyonlarının kimin olduğu merak edilip araştırılmaktadır. Skytech televizyonlar Ünsal Grup’ aittir ve bu firmanın yönetim başkası ise Orhan Ünsal olarak karşımıza çıkmaktadır.

 Skytech Televizyon İnternete Nasıl Bağlanır?

 Skytech televizyona sahip olanlar bu televizyonun nasıl internete bağlandığını öğrenmek isterler. Skytech televizyonunuzu internete bağlamak için kumandanızdaki HOME tuşuna bastıktan sonra ayarlar -> ağ ve internet -> Wi-Fi direct kısmına gidin ve modeminizin şifresini girin.

 Skytech Televizyon Özellikleri Nelerdir?

 Skytech televizyonlarının özellikleri merak edilmektedir. İşte genel olarak Skytech televizyonlarının özellikleri:

 Ekran: LED

Ekran Tipi: Düz (Flat)

Ekran Boyutu:43 İnç

Ekran Boyutu (cm): 108 cm

Çözünürlük Standardı: Full HD (FHD)

Ekran Çözünürlüğü: 1920x1080

Yenileme Hızı (Gerçek): 50/60 Hz

HDR: Yok

Ekran & Görüntü Özellikleri: Direct LED Aydınlatma

Ses Çıkış Gücü (RMS): 20 W

Hoparlör Sistemi: 2.0

Subwoofer: Yok

Analog Alıcı: Yok

Karasal Alıcı (DVB-T): Yok

Kablo TV (DVB-C): Yok

HD Uydu Alıcı (DVB-S2): Var

HD Karasal Alıcı (DVB-T2): Yok

Dahili Wi-Fi: Yok

DLNA: Yok

Ethernet / LAN Kablo Girişi : Yok

USB 2.0 Girişleri: 2 Adet

HDMI 1.3/1.4/2.0 Girişleri: 2 Adet

Dijital Ses Çıkışı: COAX

Komponent (Bileşen) Girişi: Var

Kompozit Girişi (AV) : Var

 Skytech Televizyon Fiyatları Nelerdir?

 Skytech televizyonlarının fiyatları araştırma konusu olmuştur. Skytech televizyon modellerinin fiyatları 9000 TL ile 3000 TL arasında gidip gelmektedir.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir