Ece Erken Burnu Estetik Mi?

Ece Erken Burnu Estetik Mi?
17.11.2022 22:56
Özellikle kadın oyuncular hakkında en çok merak edilen sorulardan biri burun estetiğidir. Peki Ece Erken, Nehir Erdoğan, Elçin Sangu, Ezgi Mola, Emel Sayın burnu estetik mi? Esra Bilgiç, Fahriye Evcen, Nur Fettahoğlu, Fatma Girik burnu estetik mi? İşte merak edilenler.

Ece erken Türk TV sunucusudur. Adını 1996 yılında ATV ekranlarında yayınlanan “Sabah Şekerleri“ adlı yarışmada duyurmuştur. Ece Erken güzel yüz hatları ve sempatik tavırlarıyla insanların beğenisi toplamaktadır. Kendisinin “rinoplasti“ adı verilen bir burun estetiği olduğuna dair bir haber gündeme gelmiştir. Ece Erken bu habere dair herhangi bir açıklama yapmamıştır.

Nehir Erdoğan Burnu Estetik Mi?

Nehir Erdoğan adını birçok film ve dizi projesinde duyurmuş Türk dizi ve sinema oyuncudur. Geçmişe dair fotoğraflarıyla sık sık gündeme gelen Nehir Erdoğan, estetik olup olmadığına dair merak uyandıran ünlülerden biri. Nehir Erdoğan’ın “Koçum Benim“ adlı TV dizisinden sonra estetik olduğu konuşulmaktadır.

Elçin Sangu Burnu Estetik Mi?

“Kiralık Aşk“ dizisiyle geniş kitlelerce bilinirliği artan Türk dizi oyuncusu Elçin Sangu kızıl saçları ve beyaz teniyle oldukça beğeni toplayan bir oyuncu. Ünlü aktris geçtiğimiz yıllarda yüzündeki morluklar ile gündeme gelmiş ve acaba estetik mi oldu? Sorularını gündeme getirmiştir.

Elçin Sangu’nun yüzündeki şişliğin sebebinin yüzünde çıkan iyi huylu bir tümör kaynaklı olduğu açıklanmıştır. Oyuncunun yüzünde ve burnunda ise herhangi bir müdahale bulunmamaktadır.

Ezgi Mola Burnu Estetik Mi?

Türk halkının en güvenilir bulduğu isimlerden biri olan Ezgi Mola, başarılı bir sinema ve dizi oyuncusudur. Yer almış olduğu reklam filmleri ve sinema filmleriyle beğeni toplayan Ezgi Mola, geçmiş yıllarda yer aldığı yapımlardaki görüntüleriyle magazin gündeminde.

Katılmış olduğu Talk Show’da Estetiği bulunmadığını söyleyen Ezgi Mola herkesin kendisini estetikli sandığını ama kendisinin estetik yaptırmadığını söylemiştir.

Emel Sayın Burnu Estetik Mi?

Türk ses sanatçısı, müzik yorumcusu ve Yeşilçam oyuncusu olan Emel Sayın güzel yüz hatlarıyla her daim beğenilen bir isimdir. Geçmiş yıllarda kendisine yöneltilen estetik sorularına gazetede vermiş olduğu röportaj ile cevap vermiştir. Senede 1 kez botox uygulaması yaptırdığını ve burnunun da estetik olduğunu itiraf etmiştir.

Esra Bilgiç Burnu Estetik Mi?

Esra Bilgiç kariyerine modellik yaparak başlamıştır. Daha sonrasında TV dizilerinde, başarılı yapımlarda yer alarak yerini sağlamlaştırmıştır. Geçmişse ait fotoğraflarıyla gündeme gelen Esra Bilgiç estetikli olduğu yönündeki iddiaları yalanlamıştır.

Fahriye Evcen’in Burnu Estetik Mi?

En başarılı Türk kadın oyunculardan biri olan Fahriye Evcen yerli ve yabancı markaların elçiliğini de yaparak başarısına başarı katmaya devam etmektedir. Fahriye Evcen’in yıllar içindeki değişimi mercek altına alınmaktadır. Kendisinin estetik ile ilgili bir açıklaması bulunmasa da Fahriye Evcen’in estetikli olduğu konuşulmaktadır.

Nur Fettahoğlu Burnu Estetik Mi?

Özellikle TV dizilerindeki göstermiş olduğu başarılı performansı ile çok konuşulan Nur Fettahoğlu hem başarılı hem de çok güzel oyunculardan biridir. Güzelliği, akıllara estetikli olup olmadığı sorusunu getirmektedir. Ancak Nur Fettahoğlu’nun yüzünde cerrahi bir işlem bulunmamaktadır.

Fatma Girik Burnu Estetik Mi?

Türk sinema tarihinin en başarılı en beğenilen oyuncularından biri Fatma Girik’tir. Özellikle gözlerinin derin mavi güzelliği ile özleşmiş, Yeşilçam’ın 4 yapraklı goncasından biridir. Fatma Girik bilhassa gözlerinin daha ön plana çıkabilmesi için geçmişte burun estetiği yaptırmıştır.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir