Dota Meepo Özellikleri Nelerdir?

Dota Meepo Özellikleri Nelerdir?
26.07.2022 17:18
Dota meepo sayacı nedir, dota meepo kısa yolu nedir, dota 2 meepo nasıl oynanır,dota meepo’ya karşı nasıl oynanır, dota meepo’ya karşı en iyi kahraman kimdir, dota meepo seslendiren kimdir vb. soruların cevabını yazımızda bulabilirsiniz.

·        Hedef bölgeye, bütün düşman birimlerini bulundukları bölgeye bağlayan bir ağ atar.

·        Meepo, toprağın mistik enerjilerini çağırıp, 1.5 saniyelik bir büyünün sonrasında, başlangıç ve varış noktasına zarar vererek kendine ya da bir başka Meepo'ya ışınlanabilir.

·        Her vurduğunda düşmandan can alıp diğer tüm Meepo'ları çalınan can kadar iyi eder.

·        Meepo, yaptığı gibi altın ve deneyim kazanabilen ve deneyimlerini, niteliklerini ve yeteneklerini paylaşan, kendisinin kusurlu, yarı özerk bir kopyasını çağırır. Ancak klonlar, Meepo'nun giydiği botlardan başka herhangi bir eşya kullanamazlar. Klonlardan herhangi biri ölürse, hepsi ölür. Divided We Stand, tüm Meepo'lara fazladan Büyü Direnci kazandırır.

·        Divided we Stand, 300 yarıçapında bir Meepo olduğu sürece kullanılabilir. Meepo'nun sizi 900 etki alanı içindeki bir hedefe doğru fırlatmasına, 100 hasar vermesine ve hareket hızlarını %50 yavaşlatmasına neden olur.

·        0,75 saniye ardından 3,5 saniyeliğine yerin altına gömün, Meepo'nun üstünde zayıflatmaları kaldırır ve 4.0 saniyeliğine zarar verilemez ve hedef haline gelmez hâle gelir. Zaman boyunca maksimum sağlığının %60.0 kadarını yeni eder. Yere bağlıyken tercih edilmez.

Dota Meepo Kılavuzu Nedir?

Eğer bana sorarsanız, yaşam tamamıyla tanıdığını insanlar ve bulabileceklerinden ibarettir. Uçurum gölgesi Yıkıntıları'nda oluyorsa zor olan tek şey ise; yiyecek bir nimet bulmaktır. Bu sebepten kemeri sıkman, dilenmen, kuvvetinin sınırlarını iyi bilmen lazım. Orda ki birçok yaratık seni öldürecektir, bu nedenden zayıfları kapana kıs atlayarak ve senin gücünden sıyrılmanı sağlar bir yol bulman lazımdır. Diğer bir kısımda, yıkıntıların kendi tarihi bulunur ve bazıları için tarih çok bir şey ifade etmektedir. Tüm bu kara büyüleri yaptıkları bir saray olurmuş burada. Kötü olaylar eğer ayinde canlı çıkarsa, bir kristali tuzla buz edecektir ve ruhunu parçalara ayırır. Sanatta da iyi olur.

Dota Meepo Sayacı Nedir?

Dota Meepo sayacı birçok kişi tarafından merak ediliyor. Ancak araştırmalarımızın sonuncunda bu konuyla ilgili bir şey bulamadık.

Dota Meepo Kısa Yolu Nedir?

Önce boş lobi açıp blink poof çalışın, ardından onu yaparken bir de hex atmayı öğrenin boş lobide yalnız. Ana meepoyu f1 diğerlerini f2 ye de oluyor  f2ye basıp tabw yapmaktadır (f ve space tuşuna koymak aslında da ağ ve poofu sen q w ile öğrenmeniz gerekir f1 f2ye daha yakın),ardından f1e basıp blink olmak gerekir. Bu en rahat yol. Tabi quickcaste koymak skilleri ve blinki. Ardından botlara karşı antrenman yapın.

Dota 2 Meepo Nasıl Oynanır?

Meepo, toprağın mistik enerjilerini çağırıp, 1.5 saniyelik bir büyünün sonrasında, başlangıç ve varış yerine zarar vererek kendine ya da bir başka Meepo'ya ışınlar. Tüm vuruşla düşmandan can çalıp diğer tüm Meepo'ları çalınan can kadar iyi eder.

Dota Meepo’ya Karşı Nasıl Oynanır?

Bazı Dota 2 oyuncularının Meepo'ya karşı koymak adıa yaptığı bir diğer olayda  kahramanın süresini geciktirmektir. Diğer çekirdeklere benzer biçimde, Meepo da bazı öğeler satın aldığında zaman çok daha fazla güçlü hale geliyor

Dota meepo’ya Karşı En İyi Kahraman Kimdir?

Meepo'ya karşı yapmanız lazım olan ilk ve en mühim şey doğru kahramanları tercih etmektir. Bildiğiniz gibi, kahramanın kuvvetti, çok fazla zarar veren klonlara sahip olması ve ana Meepo'nun büyülerini tercih edilmektedir. Buna karşı koymak adına birden çok hedefe karşı başarılı olan kahramanlara odaklanın. Earthshaker, Legion Commander, Winter Wyvern ve daha çoğu gibi seçim yapabileceğiniz birkaç iyi karakter vardır.

Dota Meepo Seslendiren Kimdir?

Dota meepo seslendiren kimdir sorusunun cevabını merak edenler vardır. Ancak bizde yaptığımız araştırmalarda Dota meepo seslendiren kimdir sorusunun cevabını bulamadık.

Dota Meepo Bağlama Nasıl Yapılır?

·        "Steam / SteamApps / common / dota 2 beta / dota / config.xml dosyasının olduğu klasör" klasörüne gitmeniz gerekir.

·        O klasörde meepo.cfg metin belgesi oluşturmamız lazımdır.

·        // poff'un imlece yakın klona başlaması, hepinizi oraya götürmek adına "spam" bağlama tuşuna dokunmanız lazımdır

·        takma isim "tab1" "dota_cycle_selected;"

·        takma isim selectpoff1" "dota_ability_execute 1; + sixense_Left_click; -sixense_Left_click; tab1;"

·        "z" "selectpoff2" bağlayın

·        // imlece en yakın olan klonun sonu

·        Sonradan bir evvel satırda, "z" bağını belirtin, fakat orada istediğiniz herhangi bir anahtarı girin.

Dota Meepo Kontrol Ayarları Nasıl Yapılır?

Ayarlarda sağ altta bulunan kontrol grupları bulunuyor onlara f1 f2 f3 filan atayıp oyun içerisine meepolardan birimi seçip ctrl+f2 basmak gerekiyor. Dota Meepo kontrol ayarları nasıl yapılır sorusunun cevabını verebiliriz.

Dota Meepo Nasıl Değiştirilir?

Dota meepo nasıl değiştirilir sorusu merak konusu oldu. Ancak yaptığımız araştırmalar sonunda bu konun cevabını bulamadık.

Dota Meepo Yanıtları Nelerdir?

Dota meepo yanıtları nelerdir sorusu merak konusu oldu. Fakat yaptığımız araştırma sonucu bu konunun cevabını bulamadık.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir