Dying Light 2 Sistem Gereksinimleri Nedir?

Dying Light 2 Sistem Gereksinimleri Nedir?
04.04.2022 12:30
Dying Light 2 hakkında merak edilen birçok konu bulunmaktadır. Bunun yanı sıra Dying Light 2 fiyatı nedir ve Dying Light 2 çıkış tarihi nedir gibi sorulara da yazımızda yer verdik.

Dying Light 2 sistem gereksinimleri İşlemci olarak Intel Core i3-9100 / AMD Ryzen 3 2300X olarak tavsiye edilir. Bellek olarak ise 8 GB RAM gerekli görülür. Ekran Kartı ise NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti / AMD Radeon RX 560. Depolamada ise 60 GB kullanılabilir alan sistem gereksinimlerinde mevcut halde bulunmaktadır. Bu sistem gereksinimlerine sahip olduğunuz sürece Dying Light için hiçbir sıkıntı yaşamayacağınız oldukça mümkündür.

Dying Light 2 Çıkış Tarihi Nedir?

Dying Light 2 çıkış tarihi 7 Aralık 2021 tarihli olarak bilinmektedir. PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox Series XIS, Xbox One ve PC platformlarında ilk olarak çıkış yapmıştır. Fiyat bilgisi ise değişkenlik göstermektedir.

Dying Light 2 Çıkış Fiyatı Nedir?

Dying Light 2 çıkış fiyatı ilk 349 TL’dir. Bu çıkış fiyatı standart paket olarak bilinir. Deluxe paketi ise 469 TL olarak çıkış yapmıştır.

Dying Light 2 Hikayesi Kaç Saat?

Dying Lihght 2 hikayesi Techland’ın açıklamasına göre, oyunun ana hikayesi, 20 saat uzunluğundadır. Bunun yanı sıra oyundaki tüm yan görevleri bitirmek ise 60 saat sürecektir. Bunlar dışında da Techland, oyunu tamamen bitirmek için gerekli olan sürenin 500 saat olduğuna dair bir bilgiyi de savundu.

Dying Light 2 İndirime Girer Mi?

Dying Light 2’ye indirim konusunda bir bilgi bulunmamaktadır. Zaman zaman çok küçük indirimler gerçekleşmesi olasıdır. Ama büyük rakamda bir indirim gerçekleşmesi mümkün değildir.

Dying Light 2 Konusu Nedir?

Dying Light 2’nin konusu, Harran şehrinde yaşanan olaylardan 20 sene sonra geçmektedir. Harran virüsünün önüne geçmeyi başarsalar da aç gözlü insanları virüsü silaha dönüştürmeye çalışırken bir daha sızdırıyorlar ve bu sefer tam bir şekilde sızmış oluyor. Dying Light 2’nin hikayesi oldukça etkileyicidir.

Dying Light 2 Oyun Süresi Ne Kadar?

Dying Light 2 oyun süresinin ana hikayesini tamamlamak 20 saat olacaktır. Oyundaki yan görevleri tamamlamak ise 60 saat sürecektir. Bunlar dışında oyunu tamamen bitirmek de 500 saat sürecektir.

Dying Light 2 Online Olacak Mı?

Dying Light 2 online olup olmayacağı hakkında bir bilgi bulunmamaktadır. Kişiyi oldukça derinden etkileyip olmakla birlikte hikayesiyle birlikte kişide ayrı bir merak oluşturmaktadır. Dying Light 2 günümüzde adından sık sık söz ettirmiştir. 

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir