Yeni Korku Oyunu The Quarry Hakkında Merak Edilenler: The Quarry Kaç GB?

Yeni Korku Oyunu The Quarry Hakkında Merak Edilenler: The Quarry Kaç GB?
22.07.2022 14:19
Korku oyunu olan The Quarry sistem gereksinimleri oyuncular tarafından araştırılıyor. The Quarry sistem gereksinimleri neler? The Quarry kaç GB? The Quarry nasıl bir oyun, The Quarry nasıl indirilir, minimum ve maksimum gereksinimler nelerdir gibi soruların cevaplarına yazımızda yer verdik.

The Quarry, bir 2022 interaktif drama korku video oyunudur. Oyuncular, Hackett’s Quarry yaz kampında doğaüstü yaratıklar ve şiddetli yerliler arasında kalan, son gecelerinde hayatta kalması gereken dokuz gencin kontrol ediyor. Dokuz oynanabilir karakterin tümü, oyuncunun kararlarına bağlı olarak hayatta kalabilir veya ölebilir.

THE QUARRY Sistem Gereksinimleri Neler?


The Quarry’yi en düşük grafiklerde oynamak isteyen oyuncular için Intel i5-3570 veya AMD FX-8350 işlemci, 8 GB RAM ve NVIDIA GTX 780 veya AMD Radeon RX 470 ekran kartı gerektirmektedir. Yüksek grafiklerde oynamak için ise Intel i9-10900k veya AMD Ryzen 7-3800XT işlemci, 16 GB RAM ve NVIDIA RTX 2060 veya AMD Radeon RX 5700 ekran kartı gerektirmektedir.

THE QUARRY Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit

İşlemci: AMD FX-8350 veya Intel i5-3570

Bellek: 8 GB RAM

Ekran Kartı: Nvidia GTX 780 veya Radeon RX 470

Depolama: 50 GB kullanılabilir alan

THE QUARRY Önerilen Sistem Gereksinimleri

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit

İşlemci: AMD Ryzen 7-3800XT veya Intel i9-10900K

Bellek: 16 GB RAM

Ekran Kartı: Nvidia RTX 2060 veya Radeon RX 5700

Depolama: 50 GB kullanılabilir alan

THE QUARRY Kaç GB?

The Quarry’yi oynayabilmeniz için en temel kurulum dahil 50 GB boş depolama alanı gerekiyor.

The Quarry Nasıl Bir Oyun?

Bünyesinde Türkçe dil desteğine de yer veren korku oyunu The Quarry, 20 farklı dil desteği ile dünyanın dört bir yanında lansmana çıktı. Korku oyunu olarak lansmana çıkan ve bilgisayar oyuncularına gerçekçi bir deneyim sunan yapım, kaliteli grafik açıları ile gerilimi en gerçekçi şekilde oyuncularına sunacak. Kendine has hikayesi ile oyuncularına hem aksiyon yüklü hem de gerilim yüklü bir yapı sunan oyun, başarılı satışlarda gerçekleştirmeye devam ediyor. Karanlık bir geceyi konu alan yapımda oyuncular birbirinden farklı tehlikeler ile karşılaşacak, ayakta kalabilmek için bu tehlikelerin üstesinden gelmeye çalışacaklar.

Oyun içerisinde ilerledikçe oyuncular seçimler yapacaklar. Yaptıkları bu seçimler ile oyuncular farklı sonlar ile de karşılaşacaklar.

The Quarry Nasıl İndirilir?

Steam üzerinde lansmana çıkan The Quarry, cep yakan fiyat etiketi ile satın alınıp oynanabiliyor. Oyunu Steam üzerinden satın alıp, Türkçe olarak oynamaya başlayabilirsiniz.

 

İlgili Haberler

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

News Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir